SEO rašymas – tai turinio tyrimo, išdėstymo, kūrimo ir optimizavimo procesas, siekiant klasifikuoti pagal tikslinį raktinį žodį „Google“ ir kitose paieškos sistemose.

„Google“ sėkmė priklauso nuo to, ar pristatyti turinį, atsakantį į žmonių klausimus kuo tinkamiau. Jei norite, kad tai būtų jūsų  turinys, kurį žmonės mato, „pabarstymas tam tikru SEO “, kaip mintis, nepadarys toli. Vietoj to, jūs turite  iš pradžių į savo turinio rašymo procesą įtraukti SEO tekstai .

Šis vadovas apima:

  • Kodėl svarbu rašyti SEO
  • Kaip rašyti SEO : 5 žingsnių metodas
  • 5 SEO rašymo patarimai 

Ten yra daug turinio, kurio niekada nematyti, nes jis nėra reitinguojamas, todėl jis niekada neturi galimybės šviesti, padėti, padaryti įspūdį ir atsivertti ką nors (be to, jis negali teigiamai atspindėti tave, asmenį, kuris parašė tai).

Priešingai, rašymas turint mintyje SEO tekstai padeda užsidirbti organišką srautą ir pritraukti kvalifikuotų skaitytojų bei potencialių klientų į savo svetainę.

Pvz., „Ahrefs“ komanda pastaruosius 5 metus augino tinklaraštį nuo ~ 5000 iki ~ 555 000 natūralių mėnesinių apsilankymų. Šis turinys reitinguoja ir nukreipia tikslinį srautą į svetainę, kur potencialūs klientai gali sužinoti apie „Ahrefs“ naudojimą srauto ir verslo plėtrai. Galų gale kai kurie iš jų imsis veiksmų užsiregistruodami.

1 „ahrefs“ tinklaraštyje organinis srauto augimas

SEO tekstai rašymas yra apie paieškos sistemose užimamo turinio tyrimą ir rašymą, tačiau tai nereiškia, kad dirbtinai rašysite robotų auditorijai. Pagrindinis jūsų tikslas yra suprasti, ko žmonės ieško, kad galėtumėte suderinti savo turinį su jų poreikiais.

Štai 5 pakopų, pradedantiesiems pritaikyta sistema, padėsianti jums rašyti tinklaraščio įrašą ar straipsnį atsižvelgiant į SEO . Kiekvienam žingsniui pridedu pavyzdžių iš šiuo metu skaitomo vadovo, kad pamatytumėte, kaip tyrimų ir rašymo procesas vyksta užkulisiuose.

  1. Raskite su verslu susijusį raktinį žodį, turintį srauto potencialą
  2. Nustatykite paieškos tikslą
  3. Nustatykite potemius, kuriuos turite aprėpti 
  4. Sukurkite kontūrą 
  5. Parašykite savo kūrinį

PS : Jūs pastebėsite, kad rašymas yra tik paskutinis žingsnis – tai yra dalykas, kai rašote SEO : norint atlikti puikų darbą, pirmiausia reikia uždėti tyrėjo kepurę ir ištirti, ko žmonės ieško, ko tikisi rasti ir ką turėsite parašyti. Tik tada galima pradėti rašyti.

1. Raskite su verslu susijusį raktinį žodį, turintį srauto potencialą

Pirmiausia nustatykite temą, susijusią su verslu, kuriam rašote. Pagalvokite, ką žmonės gali įvesti į „Google“, norėdami rasti jūsų produktą ar paslaugą: tai jūsų pagrindinis raktinis žodis .

Pvz., Jei rašote įmonei, kuri parduoda lempas, jūsų pagrindinis raktinis žodis gali būti tiesiog „lempa“ arba „lempos“.

Pradėkite tyrimą įtraukdami pradinį raktinį žodį į „ Ahrefs“ raktinių žodžių naršyklę  ir naudodami klausimų  ataskaitą raskite raktinių žodžių idėjas, suformuluotas kaip klausimai. Dauguma rezultatų bus informacinės užklausos, pagal kurias galėsite reitinguoti tinklaraščio įrašą.

2 klausimai praneša raktinių žodžių tyrinėtojas

Taip pat galite naudoti frazės atitikties  ataskaitą norėdami rasti užklausas, kuriose yra jūsų pradinis raktinis žodis, surūšiuotas pagal mėnesio paieškos apimtį. Ne visada prasminga taikyti šiuos raktinius žodžius tinklaraščio įraše ar straipsnyje: formatas priklauso nuo paieškos tikslo  (žr. Toliau pateiktą 2 veiksmą).

3 frazės atitikties ataskaita ke

Jei jūsų svetainė yra palyginti nauja, geras pradinis taškas yra susiaurinti sąrašą filtruojant raktinius žodžius su mažais raktinių žodžių sudėtingumo (<30) balais ir dideliu mėnesio paieškos kiekiu (1000 ir daugiau). Paprastai tai bus lengviausia įvertinti, tačiau vis tiek turint eismo potencialą.

4 kd tūrio filtrai

Pvz., „Geriausios stalinės lempos“ atrodo kaip stiprus raktinis žodis, o kas mėnesį ieškoma daug. O jei pažvelgsime į SERP apžvalgą, į aukščiausią reitingą patenkantį puslapį „Google“ kas mėnesį apsilankys maždaug 7000 ir daugiau, todėl yra neabejotinas srauto potencialas.

Apskaičiuotas 5 serp srautas

Vykdydamas tą patį šio vadovo procesą, pradėjau nuo „ SEO “ kaip savo pradinio raktinio žodžio ir galų gale radau „ SEO rašymas“ frazės atitikties  ataskaitoje. Tai tapo mano pasirinktu raktiniu žodžiu, nes turi gerą paieškos ir srauto potencialą, yra aktualus mūsų tikslinei auditorijai, o šiuo metu jo reitingas nėra.

6 seo rašymo raktinis žodis

2. Nustatykite paieškos tikslą

Turėdami pagrindinį raktinį žodį, turintį didelį srauto potencialą, turite suprasti, ko nori jo ieškantys žmonės. Tai vadinama paieškos tikslu ir, jei jūsų turinys jo neatitinka, vargu ar „Google“ jį reitinguos.

Galite nustatyti, kurie puslapiai geriausiai atitinka raktinio žodžio tikslą, pažiūrėję į aukščiausio rango rezultatus SERP  ir nustatydami, ką mes vadiname 3 paieškos tikslu: turinio tipas, turinio formatas ir turinio kampas.

Turinio tipas

Turinio tipas (pvz., Nukreipimo puslapis, tinklaraščio įrašas / straipsnis, vaizdo įrašas ir kt.), Kuris užima aukščiausias pozicijas, tiksliai nurodo, ką turite sukurti.

Jei raktinį žodį radote  ataskaitoje „ Klausimai“ , tada geriausi rezultatai dažniausiai bus tinklaraščio įrašai, straipsniai ar vaizdo įrašai, pateikiantys informaciją ieškantiems asmenims mokymosi režimu:

7 tinklaraščio įrašų reitingas

Tačiau jei naudojote frazės atitikties  ataskaitą, galite rasti raktinių žodžių, neturinčių informacinio tikslo, o tai reiškia, kad neįtrauksite į tinklaraščio įrašą. Pavyzdžiui, SERP  siūlo žmonėms, ieškantiems „stalo lempų“, naudoti pirkimo režimą, nes aukščiausio lygio rezultatai yra el. Prekybos kategorijos puslapiai.

8 el. Prekybos kategorijos puslapių reitingas

Turinio formatas

Dažniausias formatas (pvz., „Instrukcijos“, „sąsiuvinis“, „nuomonės straipsnis“) viršutinėse pozicijose padės apsispręsti, kaip susisteminti turinį. Pavyzdžiui, dauguma rezultatų, susijusių su „geriausia staline lempa“, yra sąrašai, todėl jums reikia tai paskelbti.
9 sąrašų reitingas

Turinio kampas

Aukščiausio rango puslapiuose ieškokite pasikartojančių temų ir atkreipkite dėmesį į jų unikalią perspektyvą ar nuomonę. Pavyzdžiui, įprastas „kaip sukurti filmą“ kampas yra tai, kad galite tai padaryti namuose.

10 turinio kampas
Šiame vadove „ SEO  tekstai ir rašymo“ paieškos tikslas buvo gana aiškus:

Turinio tipas   → tinklaraščio įrašas / straipsnis
Turinio formatas  → vadovas /
turinio kampas  → išsamūs vadovai; metodikos pradedantiesiems ir (arba) rašytojams, kurie yra nauji  SEO

Siekdamas suderinti paieškos tikslą  ir gauti geresnes galimybes reitinguoti, aš nusprendžiau sukurti šį išsamų SEO šaltinį rašytojams, užuot, tarkime, apibendrinęs citatas ar pateikdamas geriausių rašymo patarimų sąrašą.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.