Karloso Arguiñano peiliai (2023)

Pristatymų yra daug. Karlosas Arguiñano yra virtuvės etalonas. Geras kulinaras ir geresnis bendraujantis.

Jo peiliai patraukia dėmesį. Kokius tiksliai naudojate? Ar jie to verti?

Arguiñano peiliai

Arguiñano yra iš lankai, prestižinė stalo įrankių įmonė iš Albacete. Prekės ženklas, kuris veikia keliose serijose ar kolekcijose.

Tačiau Karlosas nėra tas, kuris ilgus metus naudojasi peiliu. Prekės ženklo viduje jis paprastai keičiasi, visada yra aukščiausios kokybės Arcos asortimente ir visada su poliruotais kraštais (be „smailės” rankenos gale). Į Arguiñano jis mėgsta lengvai sugriebtus peilius.

Šiaurės šalių arkos serija

Karloso Arguiñano Arcos Nórdika peiliai

Šio straipsnio datos (2022 m.) Karlosas Arguiñano naudoja peilius Šiaurės arkos.

Jo dizainas pritraukia dėmesį. Pridėti medžio masyvo rankena, 100 % natūralus, iš tvarių miškų. Su žalvarinėmis kniedėmis, suteikiančiomis šiuolaikišką estetiką. Ir su aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ašmenimis Nitrum.

Jie nėra brangūs jei žiūrėtume į kokybę. Nieko bendro su Torres Brothers peiliais (prabanga). Arcos paprastai gamina peilius, kurių kainos ir kokybės santykis yra puikus.

„Amazon“ jie yra už gerą kainą

Brooklin Arches serija

Karlos Arguiñano Arcos Brooklin peiliai

2021 m. jis pasirodė eteryje su Arcos Brooklin serijos peiliais. Neabejotinas savo pamėlynuota rankena pagamintas iš dervų ir presuoto audinio.

Estetiškai žiauriai. Ir, žinoma, 100% funkcionalus. Karlosas Arguiñano visada pasirenka pažangiausius Arcos peilius, beveik visada su švariomis rankenomis, kad galėtų kirpti patogiau.

„Brooklin“ serijoje yra klasikinės „Nitrum“ nerūdijančio plieno ašmenys ir nerūdijančio plieno liežuvėlio ir griovelio kniedės.

Jie vis dar parduodami, turite juos „Amazon“.