*

Praėjus keleriems metams, aš buvau populiarus „ Delicious“, turėdamas „SEOptimise“ išteklių sąrašus. Tuomet „Delicious“ jau buvo apleista, nes jų savininkas tuo metu buvo „Yahoo“. Nepaisant to, kai įrašas išpopuliarėjo ir taip pateko į „Delicious“, jis vis tiek sulaukė apie 1000–5000 lankytojų, bet dar svarbiau, jis gavo daug daugiau „Delicious“ įrašų, kurie tiesiogiai nukreipė į svetaines, dažnai automatiškai.

Vėliau „Delicious“ atsisakė pagrindinio puslapio koncepcijos ir perkėlė populiarius daiktus į atskirą skirtuką. Nuo tada daugeliui leidėjų „Delicious“ paseno ir daugelis vartotojų kreipėsi į „Twitter“, „Facebook“, „Reddit“ ir „Tumblr“.

Dabar, kai „Yahoo“ buvo parduota „Delicious“ „YouTube“ įkūrėjams, atsiranda naujų vilčių, kad beveik 10 metų senumo socialinių žymių paslauga gali gauti reikšmingą atnaujinimą, kuris labiau pritaikytų šiandieninę interneto aplinką. Iki tol „Delicious“ veikė kaip ir „Yahoo“ valdymo laikais. Jis nėra miręs, bet ir nėra klestintis. Kitos šiuolaikinės paslaugos turi socialinių žymių idėją, o Evernote, Diigo ir Trunk.ly yra tam tikrais būdais geresnės nei Delicious.

Nepaisant to, kad trūksta kitų paslaugų, ir trūksta srauto turinčio pagrindinio puslapio, aš jau keletą metų naudoju „Delicious“. Aš buvau labai vėlesnis taikytojas. „Delicious“ pradėjau naudoti 2008 m. Tačiau dabar jau treji metai. Taigi, atrodo, yra priežasčių, kodėl vis tiek išsaugoju savo žymes internete naudodamas „Delicious“. Kadangi aš dažniausiai žymiu SEO, socialinę žiniasklaidą ir su tinklaraščiais susijusius išteklius, tai turi turėti ką nors bendro su mano trijų svarbių tinklaraščių rašymo įpročiais SEO arenoje: SEOptimise, SEO 2.0 ir pažintiniais.

Šiandien paaiškinsiu, kodėl ir kaip naudoti „Delicious“ SEO ir tinklaraščių rašymui .

Taigi nebeturiu omenyje, kad populiarėjausi „Delicious“ su „Delicious SEO“. Žinoma, aš taip pat neturiu galvoje žemos kokybės „socialinių žymių paslaugos“, kurias siūlo kai kurios abejotinos SEO kompanijos. Iš esmės tai yra šlamštas, ką jie daro. Jie klaidina socialines žymes pateikdami katalogus. Žinoma, teisingas būdas naudoti socialines žymes SEO vis dar skatina žmones savo noru išsaugoti jūsų svetainę ar straipsnius.

Čia taip pat nenoriu aptarti pagrindinių dalykų, pavyzdžiui, pridėti skanių mygtukų ar valdiklių ir pan. Mano dėmesys sutelktas į padrąsinimą . Kaip iš tikrųjų paskatinti „Delicious“ vartotojus pažymėti jūsų daiktus? Taip pat noriu aptarti antrąjį „Delicious“ tinklaraščių naudojimą. Aš naudoju „Delicious“ dviem būdais, norėdamas sužinoti, kas žymimas žymėmis, taigi yra tinkama tema tinklaraštyje ir tuo pat metu taupyti mano pačių su darbu susijusias žymes.

Daugelis žmonių iki šiol nesuvokė, kas yra socialinė žymėjimas.

Net žinomi SEO specialistai tokias svetaines kaip „Digg“ ar „StumbleUpon“ laiko socialinėmis žymomis (nors tai yra socialinės naujienos ir socialiniai atradimai). Norėdami tinkamai naudoti „Delicious“, turite suprasti pagrindinį svetainės naudojimo atvejį: išsaugojimas vėlesniam laikui. Sau.

Nors dauguma kitų socialinės žiniasklaidos svetainių įpranta dalytis nuorodomis, „Delicious“ tikslas yra išsaugoti nuorodas.

Koks tas svarbus reikalas? Ar tai nėra techniškai tas pats internete? Tikrai ne, „Delicious“ galite pamatyti, ką žmonės laiko pakankamai vertingu, kad vėliau būtų galima perskaityti, pakartotinai naudoti ar grąžinti. Jie išsaugo ją be reikalo dalintis. Tam tikra prasme taupymas atliekamas dėl savanaudiškų priežasčių. Tik sujungtos šios žymės tampa socialinės.

Taigi, nors kitose svetainėse dažnai galima rasti „nuostabių“, bet trumpalaikių dalykų, „Delicious“ žymės dažnai yra archyvuojami šaltiniai, skirti naudoti ateityje.

Taigi „Delicious“ yra tarsi knygų lentyna, o kitos socialinės svetainės yra labiau panašios į laikraščius ar televizorius. SEO tikslas nėra ten įterpti pardavimo brošiūrų. Jūs, kaip tinklaraščio autorius ar svetainės savininkas, bandote sužinoti, kokias knygas žmonės mėgsta ir mėgsta patys skaityti. Sužinoję, galite pateikti tokią knygą ar, tiksliau, svetainę, straipsnį ar tinklaraščio įrašą, atitinkantį šias nuostatas.

Skanus neveikia visomis temomis, jis tinka

 • su technologijomis susijusios svetainės
 • Interneto startuoliai
 • Interneto rinkodaros specialistai.

Šie žmonės gali sužinoti, kokia yra tikroji paklausa jų pramonėje, naudodami „Delicious“. Taip pat galite pamatyti, kas yra žmonės, kurie naudotų jūsų produktą. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jūs galite pamatyti, kaip temos yra susijusios, žiūrėdami savo ir kitų žmonių žymes. Pavyzdžiui, mano žymos SEO dažniausiai derinamas su įrankiais, „Google“, problemomis, howto, SEO2.0.

Trys iš penkių žymių yra bendros, o problemos ir SEO2.0 yra žymos, kurias asmeniškai nusprendžiau tvarkyti pagal žymes. Turiu 1506 žymes su žyma SEO, todėl geriausia jas sujungti su 204 susijusiomis „įrankių“ žymomis, kad būtų galima atpažinti tendencijas.

Deja, „Delicious“ neleidžia rūšiuoti žymių pagal išsaugojimų skaičių, tačiau vis dėlto galiu greitai pamatyti, kokius svarbiausius SEO įrankius išsaugojau savo „Delicious“ bibliotekoje. Taip pat yra keletas įrankių sąrašų. Dabar galėčiau paskelbti tinklaraščio įrašą su „10 geriausių“, „populiariausių“ ar geriausių „SEO įrankių“:

 1. Atidarykite „Site Explorer“
 2. blekko | slashtag paieška
 3. SEMRush
 4. tynt – kam įdomu
 5. „WooRank“
 6. Internetiniai SEO įrankiai – „Ultimate Collection“
 7. Interneto rinkodaros vadovas
 8. Kodėl žmonės palieka jūsų svetainę
 9. 15 Svetainės populiarumo stebėjimo įrankiai

Toks įrankių sąrašas tikriausiai būtų gana populiarus. Tai yra visa „ Delicious“ naudojimo SEO ir internetiniams dienoraščiams paslaptis : sužinosite, kas populiaru, ir padovanosite jį savo tinklaraščio žmonėms . Taigi jūs gaunate nuorodas iš interneto išmanančių asmenų. „Delicious“ yra tikrai vieta geekams.

* CC vaizdas – Hiro Shinohara .