Kaip laikyti braškes ILGIAU

Kai perkame šviežias braškes, dažniausiai nutinka vienas iš dviejų dalykų:

  • Jūs suvalgote juos visus iš karto ir galiausiai būnate įdaryti.
  • Išmeskite juos, nes jie baigiasi pelėsiu.

atrodo užkrečiama. Braškė pradeda gesti ir po kelių valandų visa dėžutė pasirodo pilna pelėsio. Taip yra. Kaip išlaikyti braškes daug ilgiau? Yra gudrybių. Užsirašyti.

Būkite atsargūs su įsigytomis braškėmis

Jei perkate juos urmu, būkite atsargūs su maišeliu, menkiausias smūgis paveiks (labai) braškes. Jei perkate juos įprastuose plastikiniuose ar mediniuose induose, patikrinkite esančius prie konteinerio pagrindo, čia ir prasideda problemos.

Venkite per daug jų plauti ir liesti

Pirmas impulsas paskatins braškes valyti po čiaupu, net jei šiuo metu neketinate jų valgyti. Nedaryk to. Tai dažna klaida, sutrumpinanti jo tarnavimo laiką.

Dar viena klaida, neleidžianti ilgiau išlaikyti braškių, yra stiebo pašalinimas. Braškės turi būti išsaugotos taip, kaip Dievas ją atnešė į pasaulį, su uodega. Stenkitės kuo mažiau ja manipuliuoti.

Šviežias braškes paskleiskite ant virtuvinio popieriaus

Svarbiausias braškių laikymo patarimas – jas „išpakuoti“. Pakuotėse jie paprastai būna vienas ant kito. atskirti juos ir padėkite juos ant virtuvinio popieriauskuris padės išvengti drėgmės ir grybelių problemų.

atskirti braškes
Svarbu juos laikyti atskirai, kad būtų geriau išsaugoti

Palikite juos vėsioje vietoje

Ar galima braškes laikyti šaldytuve? Taip, galite įdėti juos į šaldytuvą (į daržovių stalčių). jis pratęs savo „galiojimo datą” dar keliomis dienomis. Geriau juos laikyti sandėliuke arba vėsioje vietoje.

Šaldytuvo šaltis „užmuša braškių skonį“. Jei neturite kito pasirinkimo, nes gyvenate Sevilijoje, o namuose yra 47º, darykite tai, bet aš rekomenduoju rinktis šaunias vietas.

Ir kai jie pradeda bjaurūs…

šiuos patarimus Jie padės išlaikyti braškes šviežias ilgiau ir geresnėmis sąlygomisBet jie stebuklų nedaro. Jei sąlygos nėra tobulos, tikėtina, kad po keturių ar penkių dienų jie pradės gesti.

Būk ramus, nesigerk. Geriausia idėja – braškių uogienę pasigaminti iš tų, kurios pradeda įgauti keistą atspalvį, arba, jei esate kiek rafinuotesnis, paruoškite subtilų braškių kulšį. Taip pat galite juos užšaldyti.