Kaip apsaugoti pjaustymo lentas
apsaugota pjaustymo lenta

Jei norite apsaugoti savo pjaustymo lentų medieną ir taip padidinti jos ilgaamžiškumą, vadovaukitės paprastu patarimu, kurį šiandien jums pateikiame. 100% natūralūs ir ekologiški patarimai.

Kodėl turėtumėte apsaugoti pjaustymo lentas?

Tikrai matėte, kad pjaustymo lentos, jei jos yra nekokybiškos, linkusios gana greitai trūkinėti arba deformuotis, nes mediena (dažniausiai bambukas) yra visiškai grubus ir nebuvo poliruota ar apdorota (jei turite kokybišką lentą kontrastinga). , galbūt neturite šios problemos).

Norėdami pagerinti jų ilgaamžiškumą, turite juos apsaugoti, tokiu būdu taip pat žymiai palengvinsite valymą, nelips maistas ir neliks dėmių. Kitas privalumas yra tai, kad maitinama mediena yra daug patrauklesnė.

Drėkinkite savo medinius indus

  1. Įsitikinkite, kad medinis indas, kurį ketinate apdoroti, yra visiškai švarus ir sausas.
  2. Ant paviršiaus užtepkite gausų aliejaus sluoksnį (alyvuogių, saulėgrąžų, sėklų ir kt.).
  3. Sukamaisiais judesiais išskleiskite jį pirštais. Leiskite kelioms minutėms susigerti aliejui ir vėl paskleiskite pirštais.
  4. Kartokite 2 ir 3 veiksmus tiek kartų, kiek reikia, kol pamatysite, kad mediena gerai pamaitinta.
apsaugotos pjaustymo lentos

Kad šis apsauginis ir drėkinamasis sluoksnis išliktų, nešveiskite paviršiaus plovikliu, nebent jis būtų labai nešvarus. Valykite, kai tik galite, vandeniu ir gerai išdžiovinkite su virtuviniu popieriumi, nepamirškite, kad aliejus suformuoja ant paviršiaus plėvelę ir likučiai nelips, jį lengva valyti.

Nepraleiskite šių penkių originalių pjaustymo lentų, kurių dauguma pagaminta iš medžio.