Juodojo penktadienio pasiūlymai dėl namų priežiūros prietaisų

Atrandame vis daugiau prietaisai, kurie puikiai tinka asmeninei priežiūrai, ir tai leidžia mums palengvinti savo gyvenimą. Jei norite sutaupyti, neabejotina, kad turėtumėte pasinaudoti Juodojo penktadienio pasiūlymai asmeninės priežiūros įtaisams.

The Šių smulkių prietaisų pardavimas tampa vis dažnesnis, juolab kad jie naudojami vis dažniau. Bet kokiu atveju šie įrenginiai leis pasirūpinti savo įvaizdžiu, todėl šie įrenginiai tampa vis paklausesni.

Geriausi „Juodojo penktadienio“ pasiūlymai dėl asmeninės priežiūros prietaisų

Yra daug rūšių smulkūs buitiniai prietaisai asmeninei priežiūrai iš kurių galime rinktis. Tačiau dėl Juodasis penktadienis Šiandien siūlome jums pasirinkimą su geriausiais pasirinkimais, kuriuos galite rasti su didelėmis nuolaidomis, kad galėtumėte pasinaudoti išpardavimų sezonu. Susipažinkime su jais!:

1. Profesionalus plaukų tiesintuvas „ghd platinum“ + valdykite dabar

ghd-platinum-take-control-now-professional-hair-straightener.jpg
ghd platina + dabar valdykite profesionalų plaukų tiesintuvą

Taip norite visada turėti tobulą šukuoseną, Nėra jokių abejonių, kad šis lygintuvas jums idealiai tinka, nes jame įdiegta ultra-zonų nuspėjamoji technologija. Naudojant šią technologiją su dviem begaliniais jutikliais, a vienalytė 185°C temperatūra ant plokštelių. Dėl to vienu žingsniu galite susikurti tobulą šukuoseną. Jis turi unikalų ir išskirtinį veleno dizainą, kuris puikiai išlaiko plokštes, kad būtų galima geriau valdyti visą formavimo procesą.

Tai geležis yra profesionalus lygis, su tiksliomis plūduriuojančiomis plokštėmis, skirtomis slysti be jokių pastangų ar trūkčiojimų. Be to, jis tiekiamas su karščiui atsparia plokštelių apsauga, kad galėtumėte pasiimti savo stilių bet kur. Jo automatinio atjungimo režimas daro lygintuvą automatiškai išsijungia po 30 minučių neveikimokuris užtikrins, kad visada bus galima pasiekti maksimalų saugumą.

žiūrėti kainą

2. Elektrinis dantų šepetėlis „Oral-B Pro 1 790“ 2 vnt

elektrinis dantų šepetėlis-oral-b-pro-1-790-pack-of-2.jpg
„Oral-B Pro 1 790“ elektrinis dantų šepetėlis 2 vnt

Jam burnos priežiūra, neabejotina, kad tai yra šepetėlis, į kurį turėtumėte atsižvelgti, juolab, kad jam taikoma didelė nuolaida. Jis turi apvalią galvutę, kuri daug geriau išsivalys, kad jūsų dantenos visada būtų sveikesnės. Jis veikia per a dinaminio judesio sistema tai leis jums pasiekti geriausių valymo rezultatų, kai valote dantis.

Be to, jis turi a laikmačio funkcija su kuria galite patikrinti, ar šepetėliu valote tinkamą 2 minučių laiką. Jo įkraunama baterija veikia iki 10 dienų, todėl jums nereikės jo įkrauti kasdien. Pakuotėje gausite 2 elektrinius dantų šepetėlius ir įkroviklį tobulam burnos išvalymui.

žiūrėti kainą

3. Profesionalus plaukų džiovintuvas ghd oro komplektas

professional-hair-driyer-ghd-air-kit.jpg
ghd air kit profesionalus plaukų džiovintuvas

parodyti a šukuosena kaip grožio salonas, tai džiovykla, kuri geriausiai atitiks jūsų poreikius, nes leidžia profesionaliai džiovinti neišeinant iš namų. Tai komplektas, kuriame gausite precizinį antgalį, oro difuzorių, a radialinis keraminis šepetys ir du segmentiniai spaustukai. Taip turėsite viską, ko reikia, kad šukuoseną susikurtumėte kur kas lengviau.

Džiovintuvas viduje yra galingas 2100 W kintamosios srovės variklis galios ir joninės technologijos dėka galite labai greitai išdžiovinti šukuoseną. Jis turi ergonomišką dizainą Jis puikiai tiks tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. Be to, dėl 3 metrų ilgio kabelio jį labai patogu valdyti bet kokiomis aplinkybėmis.

žiūrėti kainą

4. Elektrinis dantų šepetėlis „Philips Sonicare DiamondClean 9000“ serija

philips-sonicare-diamondclean-series-9000-electric-toothbrush.jpg
Philips Sonicare DiamondClean elektrinis dantų šepetėlis 9000 serija

Tai yra pakuotė sonic dantų šepetėliai tai leis jums labai greitai turėti baltesnius dantis. Galite matyti savo dantų progresą per sonicare programa kuri leidžia visiškai stebėti valymą. Dėl didelio tankio ir kokybiškų šerių galima be jokių pastangų pašalinti iki 10 kartų daugiau apnašų, palyginti su rankiniu šepečiu.

Turi protingos galvos leidžia naudoti atitinkamą režimą ir intensyvumą, kad gerai išsivalytų, o šypsena atrodytų tobula. Jame yra 4 skirtingi valymo režimai, leidžiantys paryškinti šypseną ir ją išbalinti pačiu efektyviausiu būdu. Tai rinkinys, kuriame iš viso yra 2 sonic elektriniai dantų šepetėliai ir siūloma a C3 Premium apnašų apsauga.

žiūrėti kainą

5. Elektrinis burnos drėkintuvas Panasonic EW1211W845

panasonic-electric-oral-irrigator-ew1211w845.jpg
Panasonic EW1211W845 elektrinis burnos drėkintuvas

turėti a gili burnos higiena, šis burnos drėkintuvas puikiai papildys jūsų dantų šepetėlį. Jis turi oro režimą smulkiais oro burbuliukais su vandeniu, kuris užtikrina kruopštų valymą tarpdančių tarpai. Periodonto kišenės arba aplink tiltus ir ortodontinius prietaisus.

Jo dizainas yra kompaktiškas, nešiojamas ir veikia belaidžiu būdu, kad būtų patogiau. Turėk 130 ml vandens bakelis integruotas į rankeną, kuri tinka patogiai pasiimti į kelionę. Jis tau siūlo 3 skirtingi valymo režimaitinka plauti indaplovėje, todėl valymas yra labai paprastas ir greitas.

žiūrėti kainą

6. Profesionali plaukų kirpimo mašinėlė Solati 2021-012001

profesionali plaukų kirpimo mašina-solati-2021-012001.jpg
Profesionali plaukų kirpimo mašinėlė Solati 2021-012001

Tai yra profesionali plaukų kirpimo mašina Su aštriais ir patvariais daug anglies turinčiais patobulintais T įdėklais ir dideliu tikslumu. Antgalio dalis priima a saugaus buko kampo konstrukcija R. Jis turi visiškai tylų bešepetį variklį, kuris turi 10 W galią, užtikrina stiprią galią ir gali efektyviai kirpti bet kokius plaukus ir barzdą.

apima a USB įkrovimo prievadas ir maitinimo indikatoriaus LED lemputė kuri yra apačioje. Įkrovimo laikas yra 2 valandos, kad iš viso būtų galima naudoti 180 minučių, o likusi energija rodoma LCD ekrane. Jis puikiai tinka bet kam kirpti plaukus ir turi a svoris, kuris yra labai lengvas, todėl galite lengvai ir greitai jį laikyti. Be to, jis tiekiamas su 3 ABS plastikinėmis apsaugomis po 1 mm, 2 mm ir 3 mm.

žiūrėti kainą

7. Veido valymo šepetėlis Foreo Luna Mini 2