Kai kurios Japonijos dalys ištveria ilgalaikę nepaprastąją padėtį kovodamos su naujausiu koronaviruso antplūdžiu, vienas restoranų tinklas sugalvojo pakartoti suši baro patirtį namuose: išnuomojo konvejerių juostas.

„Kappa Sushi“, valdantis daugiau nei 300 suši barų visoje Japonijoje, klientams siūlo mažą konvejerio juostų, einančių per jų restoranus, versiją ir keltuoja mažas lėkštutes su nigiri ir ritinėliais prie valgytojų prie jų stalų. Už papildomą 3300 jenų arba maždaug 30 USD klientai gali pasiimti maždaug 49 žaislų traukinių rinkinio dydžio ovalų diržą, kuris sėdi ant stalo ir perkelia išnešimo indus.

„Kappa“ tinklo atstovė Momoko Okamura teigė, kad įmonė šią idėją pateikė 2019 m., Prieš pandemiją. Tačiau kai Tokijuje, Osakoje ir keliuose kituose miestuose įvyko nepaprastoji padėtis, dėl kurios sutrumpėjo restoranų darbo laikas, „Kappa“ praėjusį mėnesį pristatė nuomos paslaugą penkiose savo vietose. Iki šiol užsiregistravo apie 75 klientai, sakė ponia Okamura.

„Dauguma klientų yra šeimos su mažais vaikais, kurios jaučiasi nenoriai valgydamos ir jaučiasi saugiau valgydamos namuose“, – sakė ji. „Jie nori šiek tiek pasilinksminti namuose, arba kai turi kokių nors renginių darželiuose ar mokykloje. Mes taip pat orientuojamės į verslo klientus, tačiau paslauga yra populiari tarp šeimų. “

Turėdamas mažiausiai 27 USD užsakymą ir 18 USD užstatą, „Kappa“ klientas gali sumokėti už konvejerio nuomą kartu su maistu. Praėjusį mėnesį „Reiranran“, japonų interneto asmenybė, turinti 154 000 „YouTube“ abonentų, paskelbė vaizdo įrašą rodanti, kaip ji Osakos bute atveria ilgą, maždaug masažo stalo dydžio korpusą.

Ji uždėjo konvejerį ant savo žurnalinio staliuko, prijungė jį ir sutvarkė tvarką ant diržo: krevečių nigiri, tuno, kiaušinio ir kitų supjaustytų žuvų asortimentą. Paspaudus jungiklį, diržas suvirpėjo į gyvenimą. Gurkšnodama alų, ji pradėjo rinktis iš judančių indų.

„Jau tiek laiko teko pamatyti sukamus suši ir išgerti“, – sakė ji.

Restoranams uždrausta neveikti vėlai ar nevalgyti alkoholio pagal skubias priemones, kurios visoje šalies dalyje buvo nustatytos balandžio mėnesį, sušių pristatymo vietos ir greito maisto jungtys, įskaitant „McDonald’s“ ir „KFC“, yra vienos iš nedaugelio maitinimo įstaigų, išgyvenusių per pandemiją Japonijoje. . Kai kurie suši restoranai pristatė šaldymo spinteles, kad būtų galima pasiimti be kontakto; kiti siūlo rinkinius, skirtus šeimoms ruošti patiekalus namuose popierinės suši šefo kepurės vaikams.

Kai kurie japonai bandė pakartoti patirtį kaitenzushi – 1958 m. Osakoje pristatytas įperkamas, šeimai pritaikytas konvejerio juostos suši – modifikuojant žaislų traukinių komplektus suši padėklams nešti komandiravimas vaizdo įrašai „YouTube“. Populiari žaislų kompanija Takara Tomy kitą mėnesį planuoja išleisti naują traukinių komplektą, skirtą suši padėkliukams vežti.