Išskirtiniai Prime pasiūlymai spalio 11 ir 12 d

„Amazon“ mus dar kartą nustebina Išskirtiniai pasiūlymai Prime nariams, dabar spalio 11 ir 12 d su nuolaidomis, kurių negalime prarasti. Šią pasiūlymų dieną rasime puikių pasiūlymų su sumažintos kainos iki 40 €, flash pasiūlymai ir keli kuponai.

skirtingai nei kiti amazon pasiūlymaijie bus prieinami tik klientams, turintiems „Prime“ statusą, be to, jie galės pasiekti keletą paslaugų pasiūlymų, tokių kaip Prime Music, Prime Student, Prime Video arba Kindle Unlimited. Galite prieiti prie visų geriausios dienos pasiūlymai ir pasinaudokite, kad sutaupytumėte daug.

Kokie yra geriausi išskirtiniai „Prime“ pasiūlymai šiais spalio 11 ir 12 d.

The išskirtiniai Prime pasiūlymai Šiuo laikotarpiu jie bus prieinami tik ribotą laiką Spalio 11 ir 12 d. Todėl jūs turite ja pasinaudoti, kad nepraleistumėte nė vieno pasiūlymo, o tarp geriausių, kuriuos ketiname rasti, bus šie:

Išskirtiniai geriausi pasiūlymai:

1. Nešiojamasis kompiuteris HP 15s-FQ4088ns

nešiojamas kompiuteris-hp-15s-fq4088ns.jpg
HP 15s-FQ4088ns nešiojamas kompiuteris

Jei norite pakeisti nešiojamąjį kompiuterį, turėtumėte pasinaudoti šiuo pasiūlymu nuo 20% nuolaida turėti didelio našumo kompiuterį. Tai turi 15,6 colio „Full HD“ ekranas, kuris yra 45% NTSC. Viduje yra procesorius Intel Core i7-1195G7kuris užtikrina puikų apdorojimo našumą ir apima 16 GB DDR4-3200 RAM atmintį. 512 GB SSD atmintis Tai leidžia būti labai greitu kompiuteriu ir visiškai pateisins jūsų lūkesčius.

žiūrėti kainą

2. Žaidimų nešiojamas kompiuteris Lenovo IdeaPad Gaming 3 Gen 6

laptop-gaming-lenovo-ideapad-gaming-3-gen-6.jpg
Lenovo IdeaPad Gaming 3 Gen 6 žaidimų nešiojamasis kompiuteris

vaizdo žaidimų mėgėjai arba tiems, kuriems reikalingas kompiuteris projektavimo programinei įrangai ar vaizdo apdorojimui, tai yra idealus kompiuteris. Pasinaudokite ja su a 22% nuolaida ir mėgaukitės didelio našumo kompiuteriu su 15,6 colio ekranu. Turi procesorių AMD Ryzen 5 5600Hprisiminimas 16 GB DDR4-3200 RAM, taip pat 512 GB SSD atmintis, kurią galima išplėsti iki 1 TB. Kalbant apie jūsų vaizdo plokštę, ji pateikiama su a NVIDIA GeForce RTX 3050 5GB GDDR6kuris garantuos maksimalų našumą jūsų mėgstamiausiuose naujos kartos žaidimuose.

žiūrėti kainą

3. Išorinis SSD diskas Labai svarbus X8 4TB

external-ssd-disk-crucial-x8-4tb.jpg
Labai svarbus X8 4TB išorinis SSD diskas

turėk greita išorinė saugykla Tai labai svarbu, kad galėtume apsaugoti savo duomenis. Dėl šios priežasties negalite praleisti šio išorinio SSD, kuriame yra a 21% nuolaida, ir tai leidžia turėti skaitymo greitis iki 1050 MB/s. Jis turi kompaktišką ir patvarų dizainą, pagamintą iš anoduoto aliuminio, kuris leidžia pasiekti puikų atsparumą kritimui iš 2 metrų aukščio, ekstremalioms temperatūroms, smūgiams ir vibracijai. Iš viso turėsite 4 TB saugyklos vietos, todėl galėsite mėgautis daug vietos visai informacijai nešioti ir ją rasti galima 1 TB arba 2 TB talpos, bet be jokios abejonės 4TB visada bus geriausias pasiūlymas.

žiūrėti kainą

4. Ausinės „Bose“ triukšmą slopinančios ausinės 700

bose-noise-cancelling-headphones-700.jpg
„Bose“ triukšmą slopinančios ausinės 700

turėti maksimali garso kokybėneabejotina, kad šios galingos triukšmą slopinančios ausinės bus puikus pasirinkimas ir turės a 20% nuolaida. Jie leidžia mėgautis muzika, podcast’ais, vaizdo įrašais ir skambučiais be jokių trukdžių. Jie turi a garsas su ryškiomis ir aiškiomis detalėmis, su giliais ir intensyviais bosais. Jie turi labai patogų dizainą su a nerūdijančio plieno galvos juosta ir nuožulnios ausinės puikiai priglunda. Be to, jo didelė baterija leidžia vienu įkrovimu mėgautis iki 20 valandų nenutrūkstamos muzikos, todėl jos yra sėkmingos.

žiūrėti kainą

5. Nešiojamas mini projektorius XGIMI Elfinas

mini-portable-projektorius-xgimi-elfin.jpg
XGIMI Elfin Mini nešiojamas projektorius

Jeigu nori turėti namų kinątai jūsų galimybė, nes tai galite pasiekti naudodami šį mini projektorių, kuris turi a 20% nuolaida. Tai projektorius, turintis labai ryškią 1080p raišką, o kartu su patogia kuprine. Turi HDR10 kokybėir yra suderinamas su 4K turiniu, kad gautų aukščiausią įmanomą garso kokybę. Jis pateikiamas kartu su „Android TV“, kad galėtumėte įdiegti mėgstamas programas, ir yra papildytas garso įrašu Harman Kardon garsiakalbiai Aukščiausia kokybė, užtikrinanti labai aiškų ir aiškų garsą. Jame įdiegta dirbtinio intelekto technologija, leidžianti ją labai greitai nustatyti ir taip išgauti nepriekaištingą vaizdo kokybę.

žiūrėti kainą

6. microSD atminties kortelė Samsung EVO Select 512GB

microsd-memory-card-samsung-evo-select-512gb.jpg
Samsung EVO Select 512GB microSD atminties kortelė

Tai yra galimybė padidinti savo išmaniojo telefono ar fotoaparato saugykląsu šia „microSD“ kortele, kuri turi a 32% nuolaida. Siūlomas 130 MB/s perdavimo greitis ir pridedamas SD adapteris, todėl jis lengvai tiks visiems įrenginiams. Tai turi A2 sertifikatas, todėl jūsų išmaniojo telefono programos bus įkeliamos greičiau. Be to, jis leidžia sklandžiai įrašyti ir atkurti 4K vaizdo įrašus V30 sertifikatas, ir yra visiškai atsparus vandeniui, temperatūrai, rentgeno spinduliams, magnetiniams laukams ir kritimams. Ši kortelė yra įvairių talpų, todėl galite pasirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią kortelę.

žiūrėti kainą

7.Monitorius Dell S2421NX 23,8 colio

monitor-dell-s2421nx-238-inch.jpg
Dell S2421NX 23,8 colio monitorius

Pasinaudokite galimybe mėgautis puikia vaizdo kokybe, nes šis 23,8 colio monitorius turi a nuolaida 32%. Jo dizainas yra modernus ir elegantiškas du integruoti HDMI prievadai, kad visi įrenginiai būtų prijungti. Dėl IPS skydelio, kuris siūlo platų 178° žiūrėjimo kampą, jis siūlo vienodas spalvas. Taip pat turi TÜV ekrano be mirgėjimo sertifikatas ir sumažina mėlynos šviesos emisiją. Jo atnaujinimo dažnis yra 75 Hz, todėl visas jūsų turinys bus matomas labai sklandžiai.

žiūrėti kainą

8. Wifi maršrutizatorius TP-Link Anchor AX5400

router-wifi-tp-link-ancher-ax5400.jpg
TP-Link Ancher AX5400 Wi-Fi maršrutizatorius

Jei ieškote didesnį „Wi-Fi“ ryšio stabilumą maršrutizatorius yra būtinas, ir jūs galite pasinaudoti šiuo modeliu su juo 23% nuolaida. Jis siūlo iki 5400 MBps navigaciją, kuri leidžia tai padaryti Sklandus 8K srautinis perdavimas ir žaidimai. Jame įdiegta 4T4R ir HE160 technologija 5 GHz dažnių juostoje, kuri leidžia labai greitai prisijungti. Jo galingos antenos leidžia prisitaikyti…