Helovino privalomi dalykai

Taip, visi žinome, kad Helovino šventimas yra nauja tendencija, kuri pastaraisiais metais sustiprėjo. Tačiau tai vis tiek yra pretekstas gerai praleisti laiką su šeima ir draugais, o kodėl to nepasakius – su mažaisiais namuose, kuriems šie renginiai labiausiai patinka.

Mes sveikiname šias šventes, kurios sukuria gerą nuotaiką ir dar vieną priežastį švęsti, todėl šiandien pasiūlysime keletą Idėjos jums praleisti „siaubingą“ naktį.

Helovino privalomi dalykai

dekoravimo paketas

set-de-halloween-de-bluelves.jpg
Blueelves Helovino rinkinys

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti norint gerai sureguliuoti Heloviną, yra papuošti namus. O kad viskas būtų paprasta, yra tokių pakuočių kaip Blueelves Helovino rinkinyskurios puikiai tinka siaubingam efektui pasiekti.

Makiažo rinkinys

Šis rinkinys puikiai tinka, kad mažieji namuose būtų linksmi ir priverstų save apibūdinti kaip siaubingus šantažuotojus. mums patinka rinkinys Snazaroo Ultimate Party Pack.

niekučiai

milk-chocolate-coins-halloween.jpg
Helovino pieno šokolado monetos

Jei nenorite pasiduoti „apgauti ar gydyti“, turite turėti gerą tokių saldainių siuntą Helovino pieno šokolado monetospaskirstyti juos tarp visų mažų monstrų, kurie beldžiasi į jūsų duris.

balti kontaktiniai lęšiai

Pasiekite bauginančią ir bauginančią išvaizdą naudodami baltus kontaktinius lęšius Leo Eyes balti kontaktiniai lęšiai.

butelis netikro kraujo

spooktacular-creations-bottle-of-fake-blood.jpg
Spooktacular Creations butelis netikro kraujo

Tai idealus priedas, suteikiantis jūsų kostiumui mirties atspalvį. Mes rekomenduojame tai: Spooktacular Creations – butelis netikro kraujo.

kostiumai

Visų Helovino pagrindas. Jei norite tinkamai pasimėgauti vakarėliu, teks pasipuošti taip, kad būtų labai baisu. Pažiūrėkite į „Amazon“ mums siūlomų kostiumų pasirinkimą:

Šiuos pasiūlymus atrinko mūsų komanda. Libertad Digital, kaip Amazon Associate, uždirba pajamų iš kvalifikuotų pirkinių, kurie atitinka taikomus reikalavimus.