Giliai ir vėsiai miegokite su viskoelastine pagalve

Prieš miegą svarbu atkreipkite ypatingą dėmesį į savo kaklo ir galvos padėtį, kad išlaikytumėte gerą sveikatą, ir dėl šios priežasties turite turėti gerą pagalvę poilsiui. Šiuo metu viskoelastinės pagalvės, kaip ir Sezonai OUT-AMLOyra geriausias sprendimas norint pasiekti optimalų poilsį, nes šios pagalvės pagamintos iš viskoelastinės medžiagos, užtikrinančios pritaikomumą, kurio prireiks jūsų gimdos kaklelio sričiai.

Tai medžiaga, kuri išsiskiria tuo, kad teikia gėrį atrama, taip pat gera ventiliacija. Tai leis išlaikyti maksimalų komfortą, taip pat puikų vėsinimą, tačiau ne visos tokio tipo pagalvės yra vienodos ir dėl šios priežasties turite žinoti, kurią pasirinkti.

Kokios yra geriausios atminties putplasčio pagalvės miegui?

Rinkoje yra daugybė įvairių variantų, kai ieškote a viskoelastinė pagalvė, bet ne visi jie yra geras sprendimas. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien mes atrinkome jums 7 geriausius variantus galite ramiai pailsėti. Taigi, nesigilindami toliau, pradėsime juos pažinti:

1. Atminties putplasčio pagalvė Sezonai OUT-AMLO-1381

viskoelastinė-pagalvė-seasons-out-amlo-1381.jpg
Viskoelastinė pagalvė Seasons OUT-AMLO-1381

Tai apie a 2 70cm viskoelastinių pagalvių rinkinys, pradėti miegoti kaip vaikas. Jie turi sidabro siūlų alijošiaus audinį, kuris suteikia jums didelį komfortą juos naudojant. Jie siūlo a dvigubas dangtelistodėl ant pagalvės lengva išlaikyti puikią higieną, nes jas galima lengvai išplauti.

Is labai patogus ir pritaikomas, kuri leis pasiekti maksimalų įmanomą komfortą einant miegoti. Jie puikiai tinka miegantiems šonuose ir nugaroje, todėl miegate visiškai ramiai. The Išorinis audinys yra Stretch, ir yra gydomas alijošiumi. Jis visiškai prisitaiko prie jūsų kūno, todėl sumažėja spaudimo taškai, leidžiantis tikrai giliai pailsėti.

Vartotojų, kurie jį įsigijo, nuomonės apie šį modelį yra gana teigiamos ir užtikrina, kad „Idealiai tinka nugaros skausmui malšinti, nes yra labai geras produktas ir rekomenduojamas tobulam poilsiui„. Jie taip pat teigia, kad „puikiai tinka einant miegoti, o ūgis yra toks, kokio norisi, visiškai nėra kieti ir suteikia puikų komfortą miegant„Tai puikios pagalvės, kurios taip pat yra puikios kainos ir kokybės santykis.

žiūrėti kainą

2. Atminties putplasčio pagalvė Miegamasis AL1603070P2

viskoelastinė-pagalvė-miegamasis-al1603070p2.jpg
Viskoelastinė pagalvė Dormio AL1603070P2

Tai yra pakuotėje 2 vienetai viskoelastinių pagalvių aukštos kokybės, kurios yra visiškai jautrios šilumai. Šios pagalvės reaguoja į kūno temperatūrą, kad jaustumėtės visiškai patogiai, kad galėtumėte turėti a gera kraujotaka. Jie visiškai prisitaikys prie kaklo ir galvos formos, suteiks jums visiškai atkuriamą poilsį.

Turi Vidinis tinklelis, skirtas optimaliai sugerti bet kokio tipo drėgmę. Jo išorinis dangtelis turi užtrauktuką, todėl jį galima lengvai nuplauti, kad būtų išsaugota higiena. Tiesiog būtinai pašalinkite išorinę šerdį ir išvengsite bet kokių nepatogumų. Is pritaikomas nenuleidžiant galvos, ir jis turi didelį tankį, kuris yra 50KG/m3, todėl jis yra gana tvirtas.

Yra daug teigiamų nuomonių apie šią pagalvę iš žmonių, kurie ją nusipirko, užtikrinant, kad „lengvai įsitaiso ir grįžta į vietą, šiek tiek sunku, bet pripratę galėsite puikiai pailsėti„. Be to, jie teigia, kad „Iš pradžių jie gali atrodyti šiek tiek kieti ir kieti, bet laikui bėgant prie jų priprantama ir galite labai patogiai miegoti„. Tai gero dydžio ir idealaus tvirtumo pagalvė, užtikrinanti visiškai ramų poilsį.

žiūrėti kainą

3. Atminties putplasčio pagalvė Logas 8435439000819

viskoelastinė pagalvė-todocama-8435439000819.jpg
Viskoelastinė pagalvė Todocama 8435439000819

Tai yra pagalvė, turinti 100 % didelio tankio viskoelastinę šerdį, kuri leidžia ilgiau pailsėti. Turi apsauginę vidinę rankovę su užtrauktuku, taip pat a Išorinis tamprus poliesterio dangtelis, kuris pilnai skalbiamas 40°C temperatūroje. Tokiu būdu galima palaikyti pagalvės higieną, taip garantuojant sveikesnį miegą.

Suskaičiuok su vienu antibakterinis ir antierkės gydymas, kad galėtumėte visiškai atsikratyti tokio tipo problemų, kai kalbama apie poilsį. Jis yra visiškai rekomenduojamas žmonėms, kenčiantiems nuo kaklo skausmo, suteikiant tikrai ramų poilsį. Ši pagalvė rasite dydžius nuo 65 cm iki 150 cm, priklausomai nuo to, ko ieškote, kad gerai pailsėtumėte. Jo viskoelastinės šerdies tankis yra 45 kg/m3, tai yra vidutinio ir didelio tankio, kad būtų pasiektas teisingas kaklo ir stuburo išlyginimas.

Šio modelio apžvalgos yra gana geros ir teigia, kad „Jis nėra nei kietas, nei minkštas, jo audinys labai minkštas, o viskoelastinga šerdis yra geriausios kokybės su įspūdingu atminties efektu.„. Jie taip pat užtikrina, kad „jo kietumas yra vidutinis, vadinasi, jis nėra labai kietas arba labai minkštas, turi užtrauktuku užsegamą dangtelį, o viduje yra skylių, leidžiančių prakaituoti„. Tai puiki pagalvė, kuri suteiks jums ramių ir sveikų naktų.

žiūrėti kainą

4. Atminties putplasčio pagalvė Don Rest DD-PACK201E.70

viskoelastinė-pagalvė-don-descanso-dd-pack201e70.jpg
Atminties putplasčio pagalvė Don Descanso DD-PACK201E.70

Tai yra pakuotė 2 alavijo pagalvės, kurie suteiks Jums didelį komfortą ir kurių aukštis 15cm. Jie leidžia miegoti tiek ant nugaros, tiek ant šono, nes puikiai tiks prie galvos ir kaklo. Jie turi a Tamprus alavijo audinystodėl jis yra minkštas, gaivus ir patogus, kad galėtumėte mėgautis maksimaliu komfortu.

Turėk viskoelastinė dribsnių sistema, kurios suteikia visiškai optimalų komforto lygį, palengvina puikų poilsį naudojant. Ši pagalvė suteikia jums geriausią įmanomą kaklo ir galvos ergonomiką ir jums padės poilsio metu atleiskite slėgio taškus. Tokiu būdu galite turėti aukštą minkštumo, komforto ir atsigavimo laipsnį, o tai labai pagerins jūsų poilsį.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai gerą nuomonę apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai pagalvės, kurios nuolat nesisideformuoja, yra labai patogios ir leidžia labai pagerinti poilsį„. Be to, jie teigia, kad „jie turi gerą tvirtumą ir patogumą, tačiau būtinai turite atskirti viskozinius sluoksnius, kad jų neliktų…