Geriausios pjaustymo lentos

Kaip peilis yra būtinas norint gerai iškirpti, taip ir pjaustymo lenta. Jei norite ryškaus ir švaraus pjūvio, jums reikia lentos, kuri suteikia jums stabilumo.

Tik nedaugelis žino, kad be to, geriausia pjaustymo lenta yra ta, kurios grūdeliai yra smulkesni, kuo ji smulkesnė, tuo mažiau sugers skysčio, išvengiant skonių, kvapų ir, taip, bakterijų, kurių taip bijoma. .

Greitas atsakymas: Geriausia pjaustymo lenta yra „Coninx“.


Kokia yra geriausia pjaustymo lenta?

pjaustymo lentelė
Pjaustymo lentelė

Pjovimo lenta kelia daugiau rūpesčių, nei galėtume pagalvoti. Pavyzdžiui, kai kurie vartotojai nerimauja, kaip pasirūpinti savo peilių briaunomis, būtent jie teikia pirmenybę medienai, nepaisant varginančios priežiūros.

Jei galvojate apie plovimo indaplovėje praktiškumą, plastikas gali būti ideali medžiaga. Tačiau elegancija, kurią skleidžia grūdinto stiklo stalas, be jo universalumo, be jokios abejonės, yra pageidautina.

Čia pristatome geriausios pjaustymo lentos

1. Arcos pjaustymo lenta

Arcos stalai – virtuvės lentų pjaustymo lenta,...

Kalbame apie pjaustymo lentą, kuri puikiai pagaminta iš celiuliozės pluošto ir dervos. Šis medžiagų derinys palieka plokščią, 330 x 230 mm dydžio paviršių, kuris yra pakankamai stabilus ir tvirtas, kad būtų galima pjaustyti viską – nuo ​​daržovių iki mėsos.

Viršutinėje kairėje dalyje esanti maža skylutė leidžia pakabinti, jei pageidaujama.


2. „Coninx“ stalviršio pjaustymo lenta

„Coninx“ pjaustymo lenta, drožinėjama bambuko lenta -...

Coninx pristato mums stalą, pagamintą iš bambuko – medžiagos, kuri yra ne tik atspari, bet ir antibakterinė, kad būtų išvengta grybelių dauginimosi, galinčių kelti pavojų jūsų pietautojų sveikatai.

Jo dizainas turi tam tikrus griovelius pjaunamoje dalyje, kad būtų galima koncentruoti mėsos, vaisių ir daržovių skysčius, be to, tai leidžia pritaikyti jį prie stalo krašto ir apsaugoti jį nuo ridenimo, yra saugiau naudoti .


3. Juozapo Juozapo pjaustymo lenta

Joseph Joseph Index – 4 pjaustymo lentų rinkinys...

Kalbant apie praktiškumą, turime pakalbėti apie šį pjaustymo lentų rinkinį, kuris yra nuostabus, nes yra apgalvotas ir sukurtas taip, kad išvengtų maisto užteršimo ir kvapų bei skonių perdavimo.

Tai yra keturios lentelės, iliustruotos ir pažymėtos spalva, kad būtų galima atskirti kiekvieną maisto grupę: daržoves, žuvį, žalią mėsą ir paruoštą maistą. Visi jie yra 34 x 24 cm ir tinkami plauti indaplovėje.


4. Kitchen Craft Colourworks pjaustymo lenta

KitchenCraft Colourworks pjaustymo lenta...

Kuo tai išsiskiria maisto diagrama iš kitų taip pat pagamintų iš plastiko, yra tai, kad jis buvo pagamintas ir suprojektuotas taip, kad nedarytų neigiamos įtakos peiliams ir gerbtų jų briaunas.

Maistas gali būti pjaustomas iš abiejų lentos pusių, nes jis pagamintas iš saugaus, netoksiško plastiko jūsų maistui. Jis yra visiškai plokščias ir turi gražų baltos ir ryškios žalios spalvos derinį.


5. Purple Olive alyvuogių pjaustymo lenta

Violetinė alyvuogė – pjaustymo lenta arba patiekimas...

Prie savo palyginimo pridedame šį išskirtinį alyvmedžio lenta Jis turi gražų kaimišką įspūdį, todėl puikiai tinka ne tik pjaustyti maistą, bet ir pateikti jį elegantiškai bei paprastai.

Tai va, ant šio stalo išskirtinai galėsite patiekti savo sūrius, dešreles ir duoną, net desertus. Jis sveria 1,4 kg, todėl yra tvirtas ir patvarus.


6. Concept Crystal Stiklo pjaustymo lenta

Dekoratyvinė pjaustymo lenta iš grūdinto stiklo ir...

A stiklo pjaustymo lenta Tai gali būti tikrai sėkminga, jei pasirinksite gerai, o šiuo atveju pasirinkimas vertas dviejų, nes tai yra pilna pakuotė.

Vienas 60 x 52 cm, kitas 30 x 52 cm. Abu yra labai atsparūs smūgiams ir įbrėžimams.

Jie yra saugūs, idealūs šiuolaikiniams namams, tiek smulkinti, tiek ant jo minkyti, tiek maistui eksponuoti, tarnauja ir kaip virtuvės lėkščių apsauga.


7. Larhn pjaustymo lentų rinkinys

Aukščiausios kokybės medienos virtuvės pjaustymo lentos...

Norint išvengti kryžminio šių maisto produktų užteršimo, svarbu turėti pjaustymo lentą, todėl idealus pasirinkimas gali būti 3 Larhn prekės ženklo lentų rinkinys, visos jos pagamintos iš bambuko ir yra 1,5 cm storio, o tai garantuoja, kad jie lengvai nesulūžtų.

Jie turi žiedus, leidžiančius juos pakabinti kur nors savo virtuvėje ir geriau išnaudoti erdvę.


8. Metaltex pjaustymo lenta

Metaltex PE-500 pjovimo lenta, kivi, 29 x 20 x...

Minimalistams tai paprastas ir praktiškas dizainas. Ši polietileno plokštė, be gražios žalios spalvos, pasižymi puikiu standumu ir dideliu storiu, todėl ji nedeformuojasi.

Atsparus vandeniui, atstumia visus skysčius ir nesulaiko kvapų. Nereikalauja daug priežiūros, jį galima net plauti indaplovėje karštu vandeniu.


9. Zeller pjaustymo lenta

Zeller 26255 pjaustymo lentos, stiklinės, pilkos,...

Ar jums patinka universalumas? Na, čia jūs turite gerą variantą, nes šios dvi lentelės supjaustyti maistą Jie gali būti funkcionalūs ir kitiems dalykams, pvz., uždengti ir apsaugoti viryklės viršų, apsaugoti virtuvės sieną, apsaugoti nuo purslų arba būti paviršiumi, kuriuo galėsite patiekti ir elegantiškai pateikti jūsų ruošinius. Abu matmenys yra 52 x 30 cm ir pagaminti iš grūdinto stiklo, itin higieniški.


10. Vicloon pjaustymo lenta

Vicloon plastikinės pjaustymo lentos, rinkinys iš 4...

Tai keturios pjaustymo lentos, visos pagamintos iš plastiko, pažymėtos skirtingomis spalvomis ir simboliais, padedančiais atskirti kiekvienos iš jų naudojimą.

Taip jūsų maistas yra apsaugotas ir sumažinama kvapų, skonių ar bakterijų perdavimo rizika. Nereikia rūpintis jų priežiūra, tai taip paprasta, kaip palikti juos indaplovėje.


Patarimai, kaip įsigyti pjaustymo lentą

pjaustymo lentos

Ar žinojote, kad medinės lentos ar jos įvairios? Nuo vieno iš alyvmedžio, iki a pušies lenta, įvairovė yra plati rinkoje. Taip, dar reikia žinoti daugiau.

Dydis

Ką gaminame kasdien?

Taip, tai susiję su tuo.

Atsižvelgdami į šį aspektą, galėsite pasirinkti geriausią variantą iš jūsų pasirinktų pjaustymo lentų, nes tai leis jums suprasti, kokių išmatavimų turėtų turėti jūsų ideali lenta.

O būtent turguje rasite platų dydžių pasirinkimą, nuo pačių mažiausių, kuriais pravers susipjaustyti porą riešutų ar susipjaustyti keletą pomidorų griežinėlių savo salotoms, iki pačių didžiausių, kuriuos galėsite supjaustyti. iki 40 cm ilgio kalakuto.

Remdamiesi tuo, turime rasti kažką, kas tiktų mūsų įprastiniam maistui ir, žinoma, mūsų stalui.

Medžiagos

pjaustymo lentos kraštas

Paprastai populiariausios pjaustymo lentos medžiagos yra plastikas, mediena, grūdintas stiklas ir akrilas. Ši funkcija dažnai labiausiai lemia, ar pjaustymo lenta yra prieinama, ar bus pati brangiausia.

Dėl jų ilgaamžiškumo ir tvirtumo dažnai naudojamas bambukas, klevas, tikmedis ir akacija. Bet kokiu atveju, tokio tipo pjaustymo lentelės idealiai tinka plauti rankomis ir dažnai plauti mineralinėmis alyvomis. Kai kurie yra pagaminti iš suspausto medienos pluošto ir maistui tinkama derva. Šio tipo privalumas yra tas, kad nors tekstūra ir išvaizda yra natūrali, mineralinės alyvos nereikia ir ji atsparesnė dėmėms.

Kalbant apie plastiką, kadangi tai nėra porėta medžiaga, jis turi privalumą, kad nesikaupia per daug kvapų ar bakterijų ir yra labai atsparus pjovimui, todėl lengvai neskilinėja. Plastikas paprastai yra viena iš pigiausių medžiagų, o tai yra didelis privalumas, o priežiūros ir valymo požiūriu nereikalauja per daug dėmesio, todėl jį galima plauti indaplovėje.

Tinkamumą plauti indaplovėje taip pat patvirtina grūdinto stiklo lenta, ši pjaustymo lenta taip pat žinoma kaip higieniškesnė, tačiau ji yra blogiausia su peiliais, nes ji labai greitai nublunka. lengvai trūkinėja ir skilinėja.

Jei ketinate įsigyti akrilo pjaustymo lentą, verta nepamiršti, kad tai lengva, plaunama indaplovėje ir atspari drožlėms. Tačiau didžiausias jo privalumas yra estetiškumas, tarp visų variantų jis suteikia daugiau dekoratyvinio universalumo, jei norite palikti jį rodomą…