Geriausios OCU indukcinės kaitlentės

Kadangi perėjau nuo tradicinių elektrinių plokščių prie geriausia indukcinė kaitlentėgaliu drąsiai teigti, kad tai buvo vienas geriausių mano sprendimų virtuvėje.

Mano nuomone, jie yra vienas praktiškiausių, patogiausių ir saugiausių sprendimų gaminant maistą. Jie tikrai leidžia puikiai kontroliuoti viską, ką gaminate.

Dabar išsirinkti gali būti sunku, leiskite jums padėti.

Greitas atsakymas: Geriausia indukcinė kaitlentė yra Bosch Serie 4

Pagal OCU – Master Purchase: BEKO HIIS63206M

OCU bendra kokybė

Kokia yra geriausia indukcinė kaitlentė?

Gaminate daug ar mažai? Ar daug žmonių namuose?

Ar gyvenate su vaikais ar augintiniais?

Visa tai padės nustatyti, kuris iš jų jums labiausiai tinka. Tačiau jis pagrįstas tuo, kad idealiu atveju jame turėtų būti nuo 3 iki 4 kaitvietės, užrakto nuo vaikų funkcijos, automatinis išjungimas ir valdymo skydelis. jutiklinis valdymas geros kokybės. Geriausi rinkoje turi laikmatį ir net įvairias funkcijas.

Savybės, kurias reikia nepamiršti:

 • Dydis
 • Galia
 • vaikų saugos užraktas
 • likutinės šilumos indikatorius
 • Programavimas

Toliau pristatome Geriausios indukcinės kaitlentės:


1. Bosch Series 4 indukcinė kaitlentė

Bosch serija | 4 PIJ651BB2E – indukcinė kaitlentė, su...

Ši indukcinė kaitlentė turi sistemą, pavadintą Control TouchSelect, kuri leidžia pasirinkti ir norimą naudoti kaitvietę, ir kaitros intensyvumą tarp 17 lygių galios. Jame taip pat yra laikmatis, kuris suteikia daug saugumo, nes leidžia jį nustatyti taip, kad kaitlentė automatiškai išsijungtų po jūsų nustatyto laiko.

Mūsų rekomendacija

Kita įdomi funkcija yra sprinto funkcija, kuris leidžia pagreitinti vandens ir kitų skysčių virimą ir kaitinimą. Tokiu būdu galite paruošti verdantį vandenį makaronams, ryžiams, daržovėms ar bet kam, ko norite, per 50 % trumpiau nei įprastai.

Be to, jis turi vaikų saugos užraktą, likutinės šilumos indikatorių, akustinį įspėjimą ir atminties funkciją. Jame yra 3 kaitvietės: viena 15 cm, kita 21, o didžiausia figūra yra 28 cm skersmens.


2. Balay 3EB865FR indukcinė kaitlentė

Balay 3EB865FR - 60 cm skersmens indukcinė kaitlentė...

Tęsiame 60 cm pločio modelį ir 3 kaitvietes po 14,5, 21 ir 28 cm. Tai leidžia gaminti maistą labai patogiai ir intuityviai dėl jutiklinių valdiklių, kuriais galite valdyti tokias naudingas funkcijas kaip automatinis paleidimaskuris nustato, kai ant kaitlentės padėjote puodą ar keptuvę, ir įjungia kaitvietę, ant kurios jis yra.

Jame taip pat yra atminties funkcija, kuri įsimena paskutinį naudotą nustatymą ir paleidžia kaitlentę tuo pačiu nustatymu, kad negaištumėte laiko, taip pat „sprint“ funkcija, skirta skysčiams užvirti per pusę įprasto laiko, ir žadintuvo laikmatis, kuris jus įspės. kai maistas bus paruoštas, kad jo nepasiilgtumėte

Didžiausia jo galia yra 4400 W.


3.Hisense I6341CB

Hisense I6341CB – indukcinė kaitlentė, 3 zonos, 1 su...

Tai viena iš tų indukcinių kaitlenčių, kurios dėl 3 gerai atskirtų zonų gali padaryti bet ką. Tiesą sakant, vienas jų, kurių bendras skersmuo yra 29 cm, yra gana didelis net greitpuodžiams ir gero dydžio puodams.

Be to, jis yra ypač greitas, su kuriuo per porą minučių galite užvirti puodus vandens arba pašildyti savo alyvuogių aliejus idealioje temperatūroje kepimui greičiau nei per 1 minutę.

Jame taip pat yra funkcija „Power Boost“, kuri padeda gaminti didesnį greitį ir aukštesnę temperatūrą.

Tarp papildomų funkcijų man patinka tai, kad jis turi vaikų saugos užraktą, galia reguliuojama slankikliu, turi laikmatį ir net pauzės funkciją.

Naudodami jį galite sustabdyti gaminimą visose srityse, o tada tęsti jį ta pačia galia.

Oho!

Argumentai „už”:

 • Nebraižantis paviršius.
 • Su patogia pauzės funkcija.
 • Su apsauginiu užraktu.

minusai:

 • Negalioja didelėms virtuvėms.

4. Saldainiai CID 30/G3

Candy CID 30/G3, 2 degiklių indukcinė kaitlentė, 30cm...

Jei ieškote nedidelės kaitlentės mažesnėms virtuvėms, turiu jums puikų sprendimą.

Ši Candy prekės ženklo plokštelė turi tik dvi zonas ir vertikalų dizainą, kuris yra vos 30 cm pločio.

Nepaisant to, jis turi labai gerą galią – iki 9 lygių kiekviename gaisre.

Jame taip pat yra įprastų indukcinės kaitlentės funkcijų, kurias matote rinkoje, pavyzdžiui, laikmatis, apsaugantis nuo patiekalų perkepimo, vaikų saugos užraktas ir net karščio indikatoriai.

Pažymėtina, kad didžiausiame lauže, esančiame viršuje, telpa iki 3 porcijų paeljos keptuvės. Neblogai tokia kompaktiška lenta.

Jis skirtas 50 cm x 26,8 cm angoms stalviršyje.

Argumentai „už”:

 • Puikiai tinka mažoms erdvėms.
 • Laikmatis, šilumos indikatorius ir saugos užrakto funkcijos.
 • Galite naudoti vidutinio dydžio puodus ir puodus.

minusai:

 • Netinka dideliems stalviršiams.

5.NOXTON ITS644B1/B

Noxton indukcinė kaitlentė, indukcinė kaitlentė...

Tęsiame palyginimą su idealia lėkšte kiek didesnėms šeimoms, nes joje yra 4 kaitvietės, kurių kiekvienos galia yra 2000 W, 1200 W, 2000 W ir 1200 W. Galite juos valdyti naudodami jutiklinį valdiklį, kad pasirinktumėte iš maždaug 9 galios lygiai ir netgi suprogramuoti laikmatį, kuris gali trukti nuo 1 minutės iki 2 valandų.

Lygiai taip pat ji turi ir kitas labai patogias funkcijas, tokias kaip automatinis išjungimas, užraktas nuo vaikų ir apsauga nuo perkaitimo, kad būtų išvengta gedimų ir galimų nelaimingų atsitikimų su kaitlente. Jame taip pat yra kiekvienos kaitvietės likutinės šilumos indikatorius.

Jis yra apie 60 cm pločio, turi A+ energinio naudingumo sertifikatą ir yra labai lengvai valomas, ypač dėl lygių ir užapvalintų kraštų.


6.Siemens EH651FDC1E

Siemens iQ300 indukcinė kaitlentė, juoda, 60 cm,...

Iki 7400 W galia, paskirstyta 3 kaitvietėse po 15, 21 ir 32 cm. virtuvės kaitlentė indukcija yra viena iš mano mėgstamiausių. Jis taip pat turi iki 17 valdomų galios lygių jutikliniu slankikliu ir daug įdomių funkcijų.

Vienas iš man naudingiausių, ypač prancūziškų bulvyčių, kroketų ir panašių dalykų mėgėjams, yra Fryingsensor. Tai funkcija, kuri stebi aliejaus temperatūrą, kad sureguliuotų galią ir išvengtų maisto degimo kepant.

Be to, jame yra sprinto funkcija, kuri sutrumpina kaitinimo laiką iki 50%, idealu, jei ketinate, pavyzdžiui, virti vandenį grūdams, makaronams ar brokoliams. Jame taip pat yra laikinas užraktas, užraktas nuo vaikų, garsinis signalas, automatinis saugos išjungimas ir laikmatis.


7. Schneider SCTI6030N1/1 su 3 zonomis

Schneider indukcinė kaitlentė, 3 zonos, 60 cm,...

Indukcinė kaitlentė puikiai tinka poroms ar mažoms šeimoms, kurioms reikia kelių galingų degiklių ir daug vietos, bet kuriai nereikia gaminti per daug porcijų.

Jo plotis 60 cm, iš viso yra 3 kaitvietės, iš kurių viena gana plati, užtenka dideliems puodams, vidutinio dydžio paelijos keptuvėms ar greitpuodžiams.

Jame yra įprastos saugos užrakto funkcijos, laikmatis iki 99 minučių ir likutinės šilumos indikatoriai, kad būtų išvengta kvailų nudegimų.

Taip pat turi Booster funkciją, kuri suteikia papildomos galios degikliams kaitinti didesniu greičiu apie 5 minutes.

Pažymėkite, kad kiekviena ugnis turi iki 9 skirtingų galios lygių, kad kiekvieną patiekalą gamintumėte tinkamoje temperatūroje.

Argumentai „už”:

 • Puiki galia: 7400 W.
 • 3 zonos su 9 intensyvumo lygiais.
 • Apsaugos funkcijos.
 • Galimas iki 4 kaitvietės.

Minusai:

 • Trūksta 4 zonos.

8.KKT KOLBE

KKT KOLBE Indukcinė kaitlentė / 90 cm / 9 kW / 5...

Jei jūsų aistra yra maisto gaminimas, ši kaitlentė su net 5 kaitvietėmis taps jūsų svajonės išsipildymu.

Taip, 5 zonos!

Žinoma, savaime suprantama, kad ji yra didesnė nei kitos 3 ar 4 zonų kaitlentės, todėl patikrinkite savo prekystalio angą, kad įsitikintumėte, jog galite ją sutalpinti.

Tiksliau, jie yra 90 cm pločio.

Jis turi 9 galios lygius vienoje zonoje, taip pat dvi lanksčias zonas, todėl jas galite naudoti kaip 1 vertikalią zoną arba dideliems lygintuvams, arba kaip dvi zonas skirtingiems puodams ar puodams.

Jame taip pat yra laikmatis, stiprintuvo funkcija, leidžianti pasiekti didesnę galią…