Geriausios nešiojamos indukcinės kaitlentės

Geriausios nešiojamos indukcinės kaitlentės

Kvapų harmoniją ir puikų gaminimo skonį galima pasiimti bet kur.
Kulinarinio meno mėgėjai turi daug privalumų aplink jus, kad sukurtumėte
geresnių indų, bet nešiojamų indukcinių kaitlenčių dėka viskas daug paprasčiau. Šios nešiojamos virtuvės yra aukštos kokybės įranga, turinti daug privalumų.

Jie yra maži, lengvi, lengvai laikomi, nešiojami. Jie yra saugūs, nelaimingo atsitikimo tikimybė beveik nulinė, juos lengva valyti. Nešiojamos indukcinės kaitlentės yra ne tik naudinga keliaujantbet jie taip pat yra idealiai tinka mažiems namams kur būtina erdvė ir komfortas. Be to, jie turi itin prieinamomis kainomispalyginti su didelėmis dujinėmis viryklėmis.

Modelių, dydžių, kainų ir funkcijų įvairovė yra didžiulė. Taip
Jūs ieškote kainos ir kokybės santykio, be jokios abejonės Aobosi yra vienas. Amazon.es yra daugybė pasirinkimų. Nuo paprasčiausių iki sudėtingiausių ir įmantriausių. Štai kodėl čia mes padarysime a geriausių nešiojamų indukcinių kaitlenčių sąrašas. Tokiu būdu galite įvertinti visus privalumus tarp vieno ir kito, kol rasite tinkamą.

Kas yra nešiojama indukcinė kaitlentė?

Nešiojamoji indukcinė kaitlentė yra įrankis, turintis daug privalumų. Pasirink vieną
Tai nėra taip paprasta, jei neaišku, kaip jie veikia ir kokie įvairūs būdai
galima rasti rinkoje. Norėdami palengvinti šį procesą, mes padarysime a
reitingą geriausios nešiojamųjų kompiuterių pagrindinės plokštės kurį galima rasti Amazon.com.

1. Nešiojamoji indukcinė kaitlentė – Aobosi

portable-induction-hob-aobosi.jpg
Nešiojama indukcinė kaitlentė – Aobosi

Profesionalią viryklę sukūrė dvi darbo zonas kurie dirba savarankiškai. Kiekvienas turi valdymo pultą led ekranas suasmenintas. Nors vienas galingesnis už kitą; kairiojoje plokštelėje yra a
maksimali galia 2000 vatų, o kairioji – 1 500 vatų. tai lėkštė lengvas, lengvai judantisir nepaprastai jautrus. Turi 10 temperatūros lygių pasirinkti tinkamą. Abi plokštelės įkaista nuo 60 °C iki 240 °C.

Aobosi virtuvėje yra keturių valandų laikmatis; jis automatiškai išsijungia, kai preparatas yra paruoštas. Nebereikia jaudintis dėl pridegusio ar perkepto maisto. Su Aobosi lenta tai yra vakarykštė problema. Individualiame valdymo pulte, be laikmačio, yra greito ir lėto gaminimo mygtukas. Funkcija palaikyti šilumą, funkcionali troškiniams, mygtukas kepimo funkcijai pasirinkti ir paskutinis, skirtas išjungti ir įjungti.

žiūrėti kainą

Indukcinė kaitlentė turi a išmani sistema, taupanti bateriją. Taip
vieną minutę ant jo nėra virtuvės reikmenų, jis automatiškai išsijungia.
Vienu metu laikant nuspaudus „+“ ir „-“ mygtukus, užrakinsite.

2. Nešiojama indukcinė kaitlentė amzchef

portable-induction-hob-amzchef.jpg
Amzchef nešiojama indukcinė kaitlentė.

Juodos spalvos, su modernaus dizaino su sidabriniu rėmeliu, plonas, lengvas ir nešiojamas, Amzchef indukcinė kaitlentė sukurta taip, kad veiktų greitai ir būtų lengvai valoma. Tai veikia dėka a namų maitinimo šaltinistačiau novatoriškas dizainas tai daro puikiai tinka naudoti bet kur: stovyklaujant, vežtis į kelionę ar pas draugą.

Turi 10 galios lygių ir 10 temperatūros lygių.. Jame galite naudoti plieną, ketų, nerūdijantį plieną, keptuvę, lėkštes, puodus ir kt. Virtuvės galia yra nuo 300 W iki 2000 W. Turi apsauginį užraktą, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų su vaikais.

žiūrėti kainą

Plokštė pagaminta iš elektromagnetinių magnetų, kurie padeda padidinti šilumą
kad puodas gautų geriausią virimo temperatūrą. Tai ją pozicionuoja kaip a
efektyvi virtuvė, palengvinanti darbą ir pagreitinanti pasiruošimą vos per kelias minutes. The
temperatūra svyruoja nuo 60 °C iki 240 °C su skaitmeniniu laikmačiu, kuris išsijungia
Trys valandos. Norėdami saugiai ir efektyviai įsigyti, Amzchef plokštelė turi dvejų metų garantiją nuo pirkimo dienos dėl bet kokios gamyklinės klaidos ar virtuvės problemų.

3. Nešiojamoji indukcinė kaitlentė – Cecotec pilnas kristalas

portable-induction-hob-cecotec.jpg
Nešiojama indukcinė kaitlentė – Cecotec

„Cecotec“ yra viena iš geriausiai parduodamų indukcinių kaitlenčių svetainėje Amazon.es. geriausiai įvertintas platformos naudotojų. Su daugiau nei 1800 atsiliepimų ši nedidelė nešiojama virtuvė yra elpuikus pasirinkimas santykyje
kaina – kokybė
. Jis sukurtas su Pilnas stiklas su emaliu ant paviršiaus suteikti didelį pasipriešinimą.

Turėk jutiklinis valdymo skydelis su 10 parinkčių Nuo temperatūros. Jis leidžia gaminti maksimalią 240 °C temperatūrą su keturiomis iš anksto nustatytomis programomis, kurios vyksta taip: šildyti, kavą, ryžius ir sriubą. Idėja yra pasirinkti, kurį patiekalą gaminti, kad lėkštė intuityviai į jį reaguotų. Jame taip pat yra apsauga nuo perkaitimo, kuri neleidžia įkaisti degiklio aplinkos, kad būtų išvengta nudegimų.

žiūrėti kainą

Su 2000 W galiaturi galimybė programuoti 24 valandas reaguoti pagal prašymus. Ši parinktis neleidžia jums visada žinoti apie virtuvę. Jis tik užprogramuotas ir laukia, kol bus vykdoma kita veikla. Kai baigsite, jis automatiškai išsijungia. Tai taip pat yra labai greita virtuvė. Nereikia gaišti laiko laukiant, kol jis įkais, per sekundę jis pradeda veikti efektyviai.

4. Nešiojama indukcinė kaitlentė S-Line 2100 – dėklas

portable-induction-hob-s-line-2100-case.jpg
Nešiojama indukcinė kaitlentė S-Line 2100 – Dėklas

skirtas daryti pietūs ir vakarienė laukeCaso nešiojamoji indukcinė kaitlentė turi a stiklinis paviršius su viena virykle. Jis turi itin didelę 2100 W galią, kad įkaistų vos per kelias sekundes; su 12 galios lygių, kad būtų galima pereiti pagal poreikį. Nebūtina ilgai praleisti minučių laukiant pradžios
virėjas.

Turėk jutiklinis valdymo skydelis labai jautrus; čia galite užprogramuoti temperatūrą ir kepimo lygį.
Turėk vidinis laikmatis kurių tikslas yra virti tam tikrą laiką ir
išjunkite, kai meniu bus paruoštas. Taip atsikratote pridegusio maisto ar nuolatinio žvalgymosi virtuvėje. Dėl savo gaminimo jis turi spaudimą
Smart Control technologijaleidžianti lėkštei įkaisti tolygiai, puikiai iškepdama visus…