Geriausios LED lempos stovyklavimui

Jei lauko veikla Jie yra jūsų dalykas ir jūs norite eiti į stovyklą, nėra jokių abejonių, kad apšvietimas yra pagrindinis veiksnys. Nepakaks nešiotis žibintuvėlių, nes visada geriausia neštis LED lempa kaip Apšvietimas Everkad galėtumėte turėti gerą apšvietimą ir taip padidinti malonumą saulei nusileidus.

Tokio tipo lempos leis apšviesti visą vietą atėjus nakčiai, tačiau privalote turėti a gera stovyklavimo lempa. Dėl šios priežasties turite žinoti, kurį iš jų pasirinkti, kad jie visiškai prisitaikytų prie to, ko ieškote, todėl atrinkome geriausius variantus rinkoje.

Taigi, jei jus domina Sužinokite daugiau apie šio tipo lempas ir kurį turėtumėte pasirinkti, kviečiame toliau atidžiai skaityti šį įrašą.

Kokia yra geriausia LED lempa stovyklavimui?

rasti vieną LED lempa kuri suteikia jums gerą apšvietimą naktiniame kempinge, tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Dėl šios priežasties aš turiu kruopščiai atrinkti 9 skirtingi modeliai kad eidami į stovyklą galėtumėte kovoti su tamsa.

O jei nori žinoti viskas, ką turėtumėte pasiimti į stovykląkviečiame perskaityti mūsų įrašą apie tai.

Bet dabar mes sužinosime geriausius LED lempų modelius, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą būdą:

1. LED lempa Apšvietimas Ever 3300008 1000 liumenų

lamp-led-lighting-ever-3300008-1000-lumens.jpg
LED lempos apšvietimas Ever 3300008 1000 liumenų

Tai turistinė lempa, kuri dėl galingos lemputės suteiks gerą apšvietimą lauke 75W halogeninė lemputė. Tai iš viso pasiekia 1000 liumenų šviesos galią, kuri leis jums išstumti tamsą iš bet kurios vietos. Jį galima lengvai įkrauti per patogų USB kabelį, taip pat gali būti veikia kaip maitinimo bankas jei reikia, kad pasiektumėte maksimalų universalumą.

Jis turi skirtingus režimus apšvietimas, kad jis visada atitiktų jūsų poreikius. Jis turi metalinės rankenos dizainą, todėl jį lengva pakabinti bet kur. Taip pat galima pakabinti nuo a kabliuką jo apačioje ir nuimkite dangtelį, kad galėtumėte uždengti didesnį apšvietimo plotą. Jis turi IPS4 sertifikatą, todėl galite lengvai jį naudoti lauke.

Vartotojai, kurie jį įsigijo, užtikrina, kad „Tai puikus stovyklavimo žibintas, turintis daug galios ir autonomijos, skleidžiantis daug šviesos„. Be to, jie užtikrina, kad „suteikia daug šviesos ir gali būti lengvai reguliuojamas, suteikiant daug šviesos esant maksimaliai galiai„. Tai šviestuvas, kuris yra labai praktiškas ir kurį labai lengva transportuoti, kad gautumėte maksimalų įmanomą universalumą.

žiūrėti kainą

2. LED lempa EULOCA EL-6016 1200 liumenų

led-lamp-euloca-el-6016-1200-lumens.jpg
LED lempa EULOCA EL-6016 1200 liumenų

Be jokios abejonės, tai puikus sprendimas, į kurį turėtumėte atsižvelgti, ypač dėl didelės galios, leidžiančios pasiekti iki 1200 liumenų apšvietimas. Be to, jis turi 4 baltos ir geltonos spalvos režimus ir leidžia turėti puikų apšvietimą. Jis turi vandeniui atsparų dizainą ir su didelio atsparumo gumatodėl puikiai tinka tiek viduje, tiek lauke.

Turi praktišką kabliuką, kuris leis jį pakabinti bet kur tikrai patogiai. Jų IPX4 sertifikuota, leidžia pasiimti jį stovyklavimo dienomis, kad galėtumėte mėgautis maksimaliu universalumu. Jis yra įkraunamas ir taip pat veikia kaip „PowerBank“, todėl galite lengvai įkrauti savo mobilųjį telefoną. Ačiū jūsų USB kabelį galima lengvai įkrautio vienu įkrovimu be jokių problemų gali veikti iki 8 valandų.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai kompaktiška, geros kokybės lempa, kuri užtikrins gerą apšvietimą, nes yra gana kompaktiško dydžio.„. Jie taip pat užtikrina, kad „jo 360° apšvietimas stebina, o įkrovimo trukmė yra gana ilga, nes pasirinkimas yra labai ryškus„. Be jokios abejonės, tai puikus pasirinkimas, nes jį tikrai paprastai galite užsikabinti bet kur, todėl galėsite nešiotis užsikabinus ant kuprinės.

žiūrėti kainą

3. LED lempa Apšvietimas Ever 3300012-DW 600 liumenų

lamp-led-lighting-ever-3300012-dw-600-lumens.jpg
Apšvietimas Ever 3300012-DW LED lempa 600 liumenų

Tai tikrai vienas iš geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje, juolab kad jame sumontuoti du LED priekiniai žibintai, kurie yra visiškai nuimami. Tai leidžia visada turėti didžiausią patogumas stovyklaujant, ypač todėl, kad jį galima naudoti ir kaip žibintuvėlį. Viršuje yra praktiškas kompasas, kuris leis lengvai rasti savo vietą.

Tai turi bendras šviesos srautas, pasiekiantis iki 600 liumenųir suteikia 360° apšvietimą. Kiekvienas žibintas maitinamas 3 AAA baterijomis, kurios yra pakuotėje. Be to, jis taip pat veikia su a įmontuota 1800 mAh įkraunama baterija, kurį galima lengvai įkrauti naudojant USB laidą ir yra automobilinis įkroviklis. Jis yra atsparus vandeniui ir turi IPX4 sertifikatą, todėl yra atsparus vandeniui ir purslams, todėl puikiai tinka neštis į stovyklą.

Vartotojų, kurie nusipirko šį modelį, nuomonės apie jį yra labai teigiamos ir užtikrina, kad „Jį galima naudoti su trimis didelėmis baterijomis arba įkraunant akumuliatorių, be to, jis yra labai universalus.„. Kita vertus, jie tikina, kad „Tai puikus pasirinkimas rinkoje, už gana gerą kainą ir labai lengva transportuoti„. Tai labai universalus modelis, nes jį galima naudoti kaip šviestuvą arba galite naudoti du žibintus atskirai, kurie suteiks visas stovyklavimui reikalingas priemones.

žiūrėti kainą

4. LED lempa AGPTEK Dinamo

led-lamp-agptek-dynamo.jpg
AGPTEK Dynamo LED lempa

Tai tikrai vienas iš universaliausios stovyklavimo lempos, kurias galite rasti, ypač todėl, kad jį galima įkrauti naudojant saulės energiją arba alkūninį veleną. Be to, jis gali būti prijungtas prie automobilio arba prie elektros tinklo ir gali būti maitinamas 3 AAA baterijomis, todėl galite gauti maksimalų įmanomą universalumą. Jis siūlo 360° apšvietimą, o per paleidimo sistemą apšvies iki 20 minučių.

Suskaičiuok su vienu iš viso 36 šviesos diodai, todėl tai puikus sprendimas apšvietimui, o jo tarnavimo laikas yra maždaug 100 000 valandų. Dėl universalaus įkrovimo prievado galite veikia kaip „PowerBank“, tai leidžia pasiūlyti jums didelį universalumą. Jo korpusas yra pusiau skaidrus, todėl skleidžiama šviesa yra minkšta, o jūs neturite jokio akinimo.