Geriausios išorinės baterijos arba „PowerBank“.

Ačiū Dėl technologijų pažangos tampa vis lengviau praleisti ilgą laiką neįkraunant mobiliojo telefono ir jo daug nenaudojant. Ir kad tai padarytumėte, jums reikės a išorinė baterija arba „Powerbank“. aukštos kokybės, pvz Hiluckey T11W 26800mAhnes jis turi didžiausią pajėgumą ir užtikrins puikų našumą, kai reikės jį naudoti.

Tačiau dėl plataus tokio tipo įrenginių asortimento rinkoje ne visada bus lengva priimti sprendimą dėl pirkimo. Dėl šios priežasties šiandien atrinkome geriausius variantus, kad galėtumėte turėti a maitinimo bankas praktiškas ir tinkamas visiems krovinio poreikiams.

Koks yra geriausias PowerBank rinkoje?

Taip pat žinomi kaip galios bankai dėl savo teksto vertimo, Tai įrenginiai, skirti įkrauti jūsų mobilųjį ir įvairius nešiojamus įrenginius. Tai elementas, kurio negali trūkti išvykus atostogauti, kad nenustotų filmuoti ar fotografuoti mėgstamų vietų. Taigi, nesigilindami toliau, sužinosime geriausius pasirinkimus, kuriuos rasite rinkoje:

1. Išorinė baterija Hiluckey T11W 26800mAh

išorinis-baterija-hiluckey-t11w-26800mah.jpg
Išorinis akumuliatorius Hiluckey T11W 26800mAh

Tai neabejotinai vienas iš geriausi variantai nuvežti jus atostogauti, ypač todėl, kad turi belaidžio įkrovimo technologiją. Tai leidžia labai paprastai įkrauti bet kurį suderinamą įrenginį, tiesiog padėjus mobilųjį telefoną į įkroviklio centrą. Ačiū jūsų 26 800 mAh talpa Iš viso galite apmokestinti iki 8 mobiliųjų telefonų arba iki 3 mokesčių už planšetinius kompiuterius.

Be to, vienu metu gali įkrauti net 4 įrenginius, taip užtikrinant aukštą efektyvumą, bei siūlo greitą įkrovimo greitį. Šio įrenginio įkrovimo laikas yra apie 7 valandas su USB Type-C laidu. Be to, labai praktiška jį neštis į bet kurią vietą, kur nėra elektros, nes jame yra saulės baterija, kad būtų galima įkrauti bet kur, kur yra saulės spindulių. Naktį jis taip pat turi LED žibintuvėlį, kuris leidžia jums turėti gerą apšvietimą, ir tai yra puikiai tinka lauko veiklai, nes yra atsparus vandeniui, dulkėms ir smūgiams.

Šio modelio nuomonės yra labai teigiamos ir užtikrina, kad „Jis yra tvirtas ir sunkus, o belaidžio įkrovimo sistema leidžia juo naudotis labai patogiai„. Kita vertus, jie tikina, kad „Jis pasižymi puikia kokybe, yra labai funkcionalus ir itin greitai įkraunamas laidu„. Tai gana naudingas modelis, tačiau reikia nepamiršti, kad tai yra sunkus akumuliatorius dėl savo didelės talpos.

žiūrėti kainą

2. Galios bankas Soluser I26S 26800mAh

powerbank-soluser-i26s-26800mah.jpg
Soluser I26S 26800mAh maitinimo blokas

Tai yra saulės baterijų mobiliojo įkroviklio kuris turi didelę 26800mAh talpą, galinčią įkrauti išmaniuosius telefonus 6-8 kartus. Idealiai tinka pasiimti į stovyklą ar žygį pėsčiomis. Tai turi 3 USB prievadai, skirti įkrauti iki 3 įrenginių vienu metu, arba tai leis jums pasiekti didesnį efektyvumą. Be to, jame yra 4 LED indikatoriai, kurie parodys likusį akumuliatorių ir jo įkrovimo būseną.

Kita vertus, turi 18 LED lempučių tai leis jį naudoti kaip žibintuvėlį kritiniu atveju. Turi IPX6 apsaugos sistemą, kuri leidžia be jokių nepatogumų naudoti lauke. Turi tarnavimo laikas daugiau nei 1200 įkrovimųir yra suderinamas su dauguma įrenginių, įkraunamų per USB.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Jis turi didelę apkrovą, o šviesa yra labai naudinga, be to, ji yra labai intensyvi, kad galėtumėte pasiekti puikų našumą.„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai tvirtas akumuliatorius, turintis pakankamai talpos kelis įkrovimus, o reversinis C tipo USB prievadas yra labai geras pasirinkimas.„. Tai labai praktiškas modelis ir su saulės baterija jį galima naudoti lauke, jei šalia nėra maitinimo šaltinio.

žiūrėti kainą

3. Išorinis akumuliatorius JIGA GW1 30000mAh

external-battery-jiga-gw1-30000mah.jpg
Išorinis akumuliatorius JIGA GW1 30000mAh

Jei ieškote a didelės talpos nešiojamas įkroviklis, neabejotina, kad tai gana praktiškas sprendimas. Turi belaidę greito įkrovimo sistemą, kuri leis pasiekti maksimalią 10W galią. Be to, turi dvipusį USB Type-Ckuris gali suteikti pakankamai energijos, kad per trumpiausią laiką būtų galima įkrauti mobilųjį telefoną.

Ačiū jūsų 30 000 mAh talpa, savo įrenginius galite apmokestinti daugybe, be to, jis yra labai patvarus. Be to, jame yra visų rūšių apsaugos, kad galėtumėte pasiekti puikų našumą. Jame yra 5 šviesos diodai, rodantys akumuliatoriaus įkrovos lygįir jame yra itin ryški LED lemputė, todėl galite ją naudoti kaip žibintuvėlį.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „belaidis įkrovimas yra gana geras ir leidžia įkrauti didelės talpos mobilųjį telefoną iki 6 kartų„. Kita vertus, jie tikina, kad „Idealiai tinka kempingo ekskursijoms, kad jūsų mobilusis telefonas būtų visiškai įkrautasTai puikus pasirinkimas, jei ieškote didelės talpos PowerBank ir su belaidžio įkrovimo sistema.

žiūrėti kainą

4. Galios bankas ADDTOP B02P 26800mAh

powerbank-a-addtop-b02p-26800mah.jpg
PowerBank A ADDTOP B02P 26800mAh

Nėra jokių abejonių, kad tai a puiki galimybė apsvarstyti, jei norite „PowerBank“. geras pajėgumas už gerą kainą. Jis turi galingą 18 W išvestį, kuri leidžia gana efektyviai greitai įkrauti, o 3000 mAh mobilųjį telefoną įkrauna vos per 30 minučių. Be to, jame yra a 26 800 mAh didelė talpakuris leis įkrauti mobilųjį telefoną iki 8 kartų.

turi dydį gana kompaktiškas ir jame yra LCD ekranas, kuriame bus rodomas įrenginio įkrovimo lygis. Taip žinosite, kada jį įkrauti ir Jis labai greitai įkraunamas per C tipo USB prievadą. Jo įkrovimo laikas yra maždaug 5 valandos ir jis turi specialią apsaugą, kad būtų išvengta sistemos gedimų. Tai labai praktiška ir galite pasiimti bet kur be jokių problemų.

Vartotojų, įsigijusių šį modelį, nuomonės yra labai teigiamos ir užtikrina, kad „Jis turi labai gerą kainos ir kokybės santykį ir labai efektyviai įkrauna savo mobilųjį telefonąKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis turi labai gerą apdailą, ilgaamžiškumą ir labai gerai, kad praneša apie baterijos procentą„. Tačiau šiame modelyje nėra žibintuvėlio funkcijos, todėl jūs negalėsite…