Geriausios elektrinės orkaitės pagal OCU 2022

Jei laikas keisti jau turėtą namuose arba iš dujinės orkaitės pereiti prie geriausios elektrinės orkaitės, atėjote kaip reikiant. Žinome, kad nėra lengva išsirinkti iš daugybės modelių, turinčių tiek daug skirtingų išmatavimų, skirtingų galių, medžiagų, kurios labai skiriasi tarp savęs ir savo funkcijų… jokiu būdu. Galimybių jūra.

Štai kodėl šiandien mes išsamiai kalbėsime apie tai, kaip juos išsirinkti ir kokius įsigyti.

Geriausia elektrinė orkaitė pagal OCU: Siemens HB675GBS1

Kokia yra geriausia elektrinė orkaitė?

Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra tai, kad jis turi būti tinkamų matmenų, kad būtų galima montuoti namuose.

Tada turime pagalvoti, ką norime jame gaminti, ir pasirinkti susijusias funkcijas.

Idealiu atveju jis leidžia šildyti mažesnę ir mažesnę šilumą atskirai arba kartu ir verta įtraukti ventiliatorių, nors jie nėra patys pigiausi, ir pirolizės funkciją arba katalizines medžiagas, palengvinančias valymą.

elektrinė orkaitė pilna maisto

Toliau mes jums pristatome Geriausios elektrinės orkaitės:

1. Candy FCS100X įmontuojama elektrinė orkaitė

Candy Smart FCS 100 X/E, elektrinė orkaitė, 70L,...

Pradedame nuo šio 71 litro talpos modelio, pagaminto iš nerūdijančio plieno, kurį nesunkiai galite sumontuoti kaip orkaitę po stalviršiu, arba kaip įmontuojamą orkaitę virtuvėje, šalia savo orkaitės. Mikrobangų krosnelė ar bet kurioje kitoje vietoje, kur norite.

Be to, jie turi nuimamas plačias dureles su stiklo veidrodžio efektu, leidžiančiu matyti visą maisto gaminimo procesą jo neatidarius.

Kalbant apie jo veikimą, pirmiausia reikia paminėti 2300 W galią, be to, kad jis turi 4 esmines ir labiausiai pageidaujamas funkcijas: žemesnę kaitrą, viršutinę, viršutinę ir apatinę kaitrą bei grilio režimą, leidžiantį kepti ant grotelių. Puikiai tinka picos užpilui arba viršutiniam lazanijos sluoksniui.

Savo ruožtu jis tiekiamas su priedais, tokiais kaip padėklas, kad nenuvarvėtų aliejus, ir kepsninės grotelės.

Jis taip pat paruoštas valymui vandeniu, todėl valymo procesas nebus toks sudėtingas. Tereikia į apatinę dalį įpilti distiliuoto vandens, pusvalandžiui įkaitinti orkaitę 90º, o tada drėgna šluoste pašalinti riebalų likučius.


2. Bosch Series 4 elektrinė orkaitė HBA512BR0

Bosch Hogar HBA512BR0 Series 4 – elektrinė orkaitė,...

Didelė šios orkaitės galia apie 3400 W leidžia pasiekti a maksimali temperatūra 275 ºC, o tai taip pat skirtingais šilumos paskirstymo režimais leidžia labai lengvai puikiai paruošti bet kokį patiekalą.

Jis turi viršutinį, apatinį šildymą ir abu režimus vienu metu; funkcija greitai šildyti, o tai leidžia padidinti energijos vartojimo efektyvumą; ir netgi pašildymo funkcija, kad galėtumėte grąžinti šilumą ir tą šviežiai pagaminto maisto pojūtį, kurį laikėte.

Kalbant apie stiklines duris, jos atsidaro aukštyn ir žemyn, taip pat turi užraktą, kuris jas blokuoja, kad vaikai ar augintiniai negalėtų jų netyčia atidaryti.

Jis pagamintas iš stiklo ir taip pat turi vidinė šviesa kad galėtumėte matyti maistą gaminimo metu.

Tiesiog labai malonu matyti fantastiškus rezultatus su biskvitais, lengvais ir kylančiais pyragais, be to, kad kepsninė yra greita ir gali apdoroti visus duonos padėklus.

Kiti gana įdomūs papildymai yra integruotas laikrodis su ekranu, kuris kartu su visa nerūdijančio plieno apdaila yra gana modernus ir malonus akiai.


3. Whirlpool Oakz9 daugiafunkcė elektrinė orkaitė

Whirlpool OAKZ9 7961 SP IX daugiafunkcinė orkaitė...

Viena patraukliausių šios orkaitės savybių neabejotinai yra pirolitinio valymo funkcija, padedanti automatiškai išvalyti orkaitę, paverčiant pelenais bet kokius maisto produktų ar riebalų likučius, kurie galėjo patekti į orkaitės dugną, kad vėliau būtų galima tiesiog išimti. pavyzdžiui, drėgnu skudurėliu.

Taip pat žiūrint į techninį lapą matosi stipri 3650W galia, kuri leis per trumpą laiką pasiekti aukštą temperatūrą.

Be to, ši orkaitė turi puikias galimybes. Vienas iš jų – galimybė tiekti šilumą aukščiau ir apačioje arba iš abiejų pusių atskirai, vidinė ventiliacija bei vidaus apšvietimas, kuris kartu su atverčiamomis durelėmis su plačiu langu leidžia išvis matyti orkaitės vidų. kartų, kad galėtumėte tęsti. šalia maisto gaminimo.

Jame taip pat yra LED ekranas, kuriame galite pasirinkti režimus, reguliuoti temperatūrą, pasirinkti iš anksto nustatytas programas ir nustatyti laikmatį. Didelis šio ekrano privalumas yra tas, kad viską valdant jutikliniu skydeliu, nėra rankenėlių, kuriomis galėtų netyčia manipuliuoti vaikai ar augintiniai.

Yra du padėklai ir grotelės.


4. Balay 3HB4331X0 elektrinė viryklė

Balay 3HB4331X0 - Daugiafunkcinė orkaitė, Aqualisis,...

Šio modelio 71 litro talpa ir 3400 W galia puikiai tinka greitai ir mažai suvartojant maistą, nes įkaista efektyviau ir su mažesnėmis sąnaudomis.

Jame taip pat yra labai paprastas valymo su vandeniu metodas, kurį naudojant tereikia palikti orkaitę apie 30 minučių 90 ºC temperatūroje, ir jis pašalina visus maisto likučius ir riebalus, kad vėliau galėtumėte juos surinkti esant drėgniems metams.

Kita vertus, nerūdijančio plieno apdaila yra labai moderni, lengvai valoma ir lengvai derinama prie daugelio virtuvės dekoracijų.

Viduje turite patogius bėgelius su stabdžiu, kuriais galite lengvai ir tiksliai išdėstyti padėklus.

Atverčiamos durelės su stikliniu langu ir vidiniu apšvietimu leidžia visapusiškai matyti, kas gaminama 50–275ºC temperatūros diapazone. Šis temperatūros diapazonas gali būti pritaikytas ne 6 režimais, o 7 skirtingais režimais, kad kiekvienas receptas būtų tinkamas. Tuo pačiu metu jis turi laikmatį, kad neturėtumėte nieko ilgiau nei turėtų.


5. Beko BIE22301X elektrinė orkaitė

Beko BIE22301X - Orkaitė (vidutinė, 65L, elektrinė,...

Ši orkaitė turi aukščiausios klasės modelių funkcijų ir funkcijų, įskaitant įprastinis maisto gaminimas Y vidinis ventiliatorius kuri geriau paskirsto šilumą, kad patiekalai iškeptų tolygiai.

Tai turi led ekranas Y jutiklinis valdymas palengvinti jo funkcijas, be metalinio valdymo pulto ir a 220-240 įtampaužtikrinant gerą galią gaminant maistą.

Apatinis, viršutinis šildymas ir ventiliatorius veikia kartu, kad užtikrintų a greitas ir tolygus gaminimastodėl puikiai tinka dideliems maisto kiekiams.

Tai įeina šešios šildymo funkcijos, elektrinis grilis, greitas pašildymas ir gebėjimas 71 litras.


6. Zanussi ZOPXD6X2 daugiafunkcinė elektrinė orkaitė

Daugiafunkcė orkaitė Zanussi ZOPXD6X2 su valymu...

Tai viena iš galingiausių orkaičių rinkoje, ir ji turi keletą aukščiausios klasės funkcijų, įskaitant greitą įkaitinimą 20 % žemesnėje temperatūroje nei kitose orkaitėse; Vidaus apšvietimas ir LED ekranus.

Jis taip pat turi keletą gaminimo funkcijų, tokių kaip žemesnė kaitra, įprastas gaminimas, turbo + kepimas, pirolizė, turbo grilis, atitirpinimas ir kt. Jis taip pat turi garų pojūtį PlusSteam kad galėtumėte paruošti skanią duoną ir desertus su puriu interjeru ir traškia išore.

Jo papildomas ventiliatorius siūlo vienodą gaminimą visuose trijuose lygiuose, todėl vienu metu galite gaminti kelis patiekalus. Dar vienas šios orkaitės pliusas – pirolitinio valymo funkcija, kuri riebalus paverčia pelenais, taip palengvindama valymą.


7. Electrolux daugiafunkcė orkaitė EZC2430AOX

Electrolux EZC2430AOX - Daugiafunkcinė orkaitė...

Tai ne tik modernaus dizaino orkaitė, bet ir viskas, kad taptumėte patyrusiu virėju. Tai turi 60 litrų talpos, todėl gausite didelį dydį, kad galėtumėte gaminti daugiau nei vieną patiekalą vienu metu.

Be to, jis turi galią 2450 vatų, tiesioginis valdymas sukamomis rankenėlėmis ir laiko programavimas (tiek pradžia, tiek pabaiga). Tai taip pat gana tyli orkaitė su LCD ekranas Y integruotas ventiliatorius Jis tolygiai paskirsto šilumą.

Toks pat kaip ir jis Zanussi orkaitėši orkaitė taip pat turi pirolitinė funkcijagreitai paverčia riebalus pelenais ir palengvina valymą. Pamirškite šveitimą kaskart!


8. Daugiafunkcinė orkaitė su AEG pirolitiniu valymu BPS331120M

AEG BPS331120M daugiafunkcė orkaitė su valymu...

Tai daugiafunkcinė orkaitė su a XXL ventiliatorius kuris tolygiai paskirsto…