Geriausios elektrinės antklodės nugarai ir apatinei nugaros daliai

Į kalbėti apie elektrines antklodes, kalbame ne tik apie įrenginį, kuris pasitarnaus šilumai tiekti žiemos metu. Tai yra vienas puiki priemonė, jei kenčiate nuo bet kokių nugaros negalavimų, net apatinėje nugaros dalyje. Tokio tipo antklodės palengvina šiuos nemalonumus ir taip gyvensite daug pilnesnį ir be skausmo.

Tačiau turguje susiduri su a platus elektrinių antklodžių asortimentas, bet ne visi turi vienodą našumą. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien mes tai paruošėme paštusu pasirinkimu geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkojeir taip pasirinkti tinkamą būdą.

Taigi, jei galvojate nusipirk elektrinę antklodęKviečiame į tai pasižiūrėti paštuir garantuojame, kad nepasigailėsite.

Kokia elektrinė antklodė geriausia apatinei nugaros daliai?

Galite rasti šimtus modelių, todėl paimkite a sprendimas dėl elektrinės antklodės pirkimo paprastai nėra lengva paimti. Dėl šios priežasties mes pasirinkome geriausius variantus, kuriuos galite rasti rinkoje, kad galėtumėte pasirinkti a visiškai teisingas pirkimo sprendimas. Taigi, atsisveikinkite su nugaros skausmais ir susipažinkime su geriausiomis elektrinėmis antklodėmis rinkoje.

Tai yra geriausios elektrinės antklodės

1. Elektrinė antklodė nuo nugaros skausmo Medisana HP-40E

elektrinė antklodė-juosmens skausmui-medisana-hp-40e.jpg
Elektrinė antklodė nuo nugaros skausmo Medisana HP-40E

Tai kaitinimo pagalvėlė, kuri puikiai tinka esant bet kokiam nugaros skausmui. Šis modelis bus pasiūlys 3 temperatūros lygius, kad galėtumėte lengvai nustatyti jums tinkamiausią temperatūrą. Be to, jis lengvai prisitaiko prie bet kurios kūno vietos, nes yra visiškai lankstus.

turi keletą kompaktiški išmatavimai 30×40 cm, todėl jis yra idealus modelis šilumos panaudojimui konkrečiose kūno vietose. Be to, turi apsaugą nuo perkaitimo, taip ir yra pilnai plaunamas dėl to, kad jo komandą galima pašalinti. Jis turi gana priimtiną kainą, o tai reiškia, kad jums nereikia išleisti daug pinigų už kokybišką antklodę.

Atsižvelgdami į vartotojų nuomones, jie patvirtina, kad „Jis turi labai gerą kokybę ir priimtiną kainą, su 3 galios lygiais„. Jie taip pat teigia, kad „Puikiai tinka bet kokio tipo apatinės nugaros dalies skausmui malšinti„Šis modelis yra labai geros kokybės, nors kai kurie vartotojai teigia, kad šilumos išskiria labai mažai.

žiūrėti kainą

carttiya-lumbar-cushion.jpg

Kokia yra geriausia juosmens pagalvė automobiliui, sofai ar biurui? Išanalizuojame visus modelius ir liekame 7 geriausius rinkoje. Įeina!

2. Elektrinė antklodė Duomishu

elektrinės antklodės.jpg
Duomishu elektrinė antklodė

Jei nori, kad viskas būtų šilta skausmo paveiktas kūno vietas, neabejotina, kad šis modelis jums puikiai tinka. Taip yra todėl, kad tai yra apgaubiantis terminis padėklas, kuris leis jums turėti a patogiai prasiskverbia šiluma į įvairias kūno vietas. Jis yra visiškai lankstus ir gali būti naudojamas ant nugaros, pilvo, kojų ir kt.

Jis turi magnetinį užsegimą, kuris leidžia patogiai apvynioti kūno vietas, kad jis puikiai prie jų prisitaikytų. Tai turi 6 skirtingi šildymo lygiai, todėl galite pasikliauti tiksliu šilumos lygiu, kurio ieškote. Jis turi ilgą maitinimo laidą, kuris leidžia judėti naudojimo metu, taip garantuojant didesnį komfortą. Jis yra plaunamas, todėl užtikrinama geresnė higiena.

Yra daug teigiamų nuomonių apie šį modelį, užtikrinančių, kad „Puikiai tiks, jei skauda nugarą ir kaklą, todėl labai patogu dėvėti„. Jie taip pat užtikrina, kad „Jis turi neįtikėtinai minkštą audinį, o prie kaklo užsisega magnetu, kas leidžia jaustis maksimaliai patogiai„. Tai labai universalus modelis ir jo kaina yra puiki, todėl jums nereikia mokėti daug pinigų.

žiūrėti kainą

3. Elektrinė antklodė juosmeniui ATMOKO HP121A

Electric-pleet-for-the-lumbar-atmoko-hp121a.jpg
Elektrinė juosmens antklodė ATMOKO HP121A

Tai yra labai efektyvus modelis, kurio dydis yra 30 x 65 cm, kad jis puikiai prisitaikytų prie visų jūsų poreikių. Puikiai tinka naudoti ant visos nugaros, norint atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir skatinti kraujotaką. Jis yra lankstus, lengvai ir greitai prisitaikantis prie visų kūno dalių.

Jis turi tris nustatymus temperatūra nuo 45°C iki 65°C, priklausomai nuo to, ko jums reikia. Be to, suteikiama apsauga nuo perkaitimo su galimybe automatiškai išsijungti po 90 minučių, o tai taip pat padeda taupyti energiją. Is pagamintas iš labai minkštos flanelės, kuris leidžia efektyviai paskirstyti šilumą. Dėl ilgo 2,7 metro kabelio juo galite judėti laisvai.

Daugelis vartotojų turi gerų dalykų pasakyti apie šią antklodę, teigdami, kad „Jis turi gerą gamybos kokybę ir idealiai tinka tam tikroms jūsų kūno vietoms„. Jie taip pat užtikrina, kad „Puikiai numalšina žiemą atsirandantį skausmą, labai greitai įkaista.“. Vienintelis šio modelio trūkumas – jo negalima skalbti, todėl teks nuvalyti drėgna šluoste.

žiūrėti kainą

4. Elektrinė antklodė MARNURAS

elektrinė antklodė.jpg
MARNUR elektrinė antklodė

Tai vienas 30x60cm dydžio šildymo padėklas, todėl puikiai tinka daugeliui kūno vietų. Ji siūlo labai greitą šildymo sistemą, kuri leidžia jums nedelsdami pradėkite malšinti skausmą.

siūlo a viso 6 šildymo lygiai, leidžianti pasirinkti tinkamiausią šildymo temperatūrą. Ant terminio paviršiaus galima užpurkšti vandens sluoksnį, kuris leidžia turėti a drėgna šiluma, kuri daug geriau numalšins raumenų skausmą. Pagaminta iš aukštos kokybės ir minkštos flanelės, užtikrina didesnį komfortą ir malonų prisilietimą.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, užtikrina, kad „Jis puikiai tinka apatinės nugaros dalies skausmui, o prisilietimas ir dydis yra idealūs„. Jie taip pat užtikrina, kad „veikia labai gerai, o šilumos lygį ir laiką galite valdyti gražiai ir paprastai„. Tai gana geras modelis, kuris gana įkaista, bet jūs turite jį atjungti, kad jis ir toliau nevartotų energijos neribotą laiką.

žiūrėti kainą