Geriausios dovanos pirmajai komunijai

The komunijos pastaraisiais metais labai pasikeitė, yra ypatinga šventė, kurioje negali trūkti smulkmenų. The dovanos pirmajai komunijai jie turi būti ypatingi kaip motoroleris Reguliuojama HOMCOM rankenakuri leis mažiesiems labai patogiai judėti, kur tik jie nori, ir kuriame neabejotinai visi biuleteniai yra mėgstamiausia mūsų mažylio dovana.

O ieškant yra įvairiausių variantų dovanos šiai ypatingai progai, todėl ne visada lengva išsirinkti variantą, tinkantį šiai ypatingai datai. Dėl šios priežasties atrinkome 10 ypatingų dovanų, kurios neabejotinai patiks ją gavusiesiems.

Taigi, jei norite rasti dovanų idėjų pirmajai komunijaiKviečiame toliau skaityti:

1. Motoroleris Reguliuojama HOMCOM rankena

scooter-scooter-homcom-adjustable-handlebar.jpg
HOMCOM paspirtuko reguliuojama rankena

Tai tikrai vienas iš geriausios pirmosios komunijos dovanos kuriuos galite rasti ir berniukams, ir mergaitėms. Jį rekomenduojama naudoti vyresniems nei 5 metų vaikams ir suaugusiems bei turi a vairas reguliuojasi nuo 92 iki 100cm. Jis pagamintas iš aukštos kokybės plieno, todėl yra labai tvirtas ir tuo pačiu stabilus, atitinkantis visus Europos reglamentus.

Jis ateina su a dviejų stabdžių sistema, tiek priekyje, tiek gale, todėl leis saugiai sustoti bet kada, kai tik reikia. Jo molbertą labai lengva išskleisti, o tai leis jam puikiai stabiliai stovėti. gali pakęsti a maksimali apkrova iki 100 kgir yra juodos arba rožinės spalvos, priklausomai nuo to, ar dovana skirta berniukui ar mergaitei.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Tai geros kokybės produktas, didelis ir puikiai elgiasi tiek ant asfalto, tiek ant purvo ir šaligatvių dėl didelių ratų.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai geras pasirinkimas, į kurį reikia atsižvelgti, o turėdami dviračio ratus galite nuvažiuoti bet kur labai patogiai“. Tai gana atsparus modelis, kurį gali naudoti tiek vaikai, tiek suaugusieji.

žiūrėti kainą

2. Momentinis fotoaparatas Instax 16654956 Mini 11

momentinis fotoaparatas-instax-16654956-mini-11.jpg
Instax 16654956 Mini 11 momentinis fotoaparatas

Tai vienas labai gera idėja, jei norite padaryti labai originalią pirmosios komunijos dovaną, ypač todėl, kad leidžia smagiai praleisti laiką fotografuojant akimirksniu. Tai leidžia fotografuoti kreditinės kortelės dydžio nuotraukas labai geros kokybės. Yra tiek su objektyvu, tiek su įmontuotas asmenukių veidrodiso tai leis fiksuoti daug lengviau.

Tai turi automatinė ekspozicija vaizdams, kurių visada pakaks. Jame yra rankinis dirželis ir 2 užrakto mygtukai, kuriuos abu galima naudoti norint pritaikyti fotoaparatą pagal vartotojo skonį. Tai modelis turi labai kruopštų dizainąkuri leidžia turėti labai gražų fotoaparatą, idealų bet kokiai progai.

Tie, kurie įsigijo šį fotoaparatą, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai ideali kamera pradėti šiame pasaulyje, nes ji yra labai sėkminga dovana, ir tai yra fotoaparatas, kuris yra labai gražus„. Jie taip pat pabrėžia, kad „spalva labai graži, yra su mygtuko dekoracijomis, o dėžutėje yra virvelė pritvirtinti prie fotoaparato„. Tai labai geros kokybės fotoaparatas, turintis blykstės ir šviesos jutiklius, taip pat veidrodį ant objektyvo asmenukėms daryti.

žiūrėti kainą

3. Motoroleris dideliais ratais Apollo Phantom Pro

motoroleris-su dideliais ratais-apollo-phantom-pro.jpg
Didelis ratinis motoroleris Apollo Phantom Pro

Tai apie a klasikinis paspirtukas, kuris yra labai geros kokybes, ir kuris paprastai prisitaiko prie vaikų ir suaugusiųjų, turi XXL dydžio ratus. Jis yra labai lengvas, todėl puikiai tinka reguliariai naudoti be nepatogumų. Is labai stabilus ir atsparuspagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, su labai aukšta vairo rankena, kuri leidžia labai patogiai važiuoti.

Suskaičiuok su vienu praktiška vieno paspaudimo sulankstymo sistema, ir greitai atleidžiama, kad sulankstytų per kelias sekundes ir sutaupytumėte vietos. Jį rekomenduojama naudoti vyresniems nei 7 metų vaikams ir suaugusiems, gali atlaikyti iki 100 kg svorį. Turi ratus 200mm slopinimas, kuris leis pasiekti didelį greitį be jokių pastangų. Jo rankenos yra paminkštintos ir padengtos neslystančia juosta, užtikrinančia puikų praktiškumą.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Jis apskritai yra labai geros kokybės, yra gana tvirtas ir labai sklandžiai rieda bet kurioje erdvėje„. Be to, jie pabrėžia, kad „Puikus, labai praverčia greitai važiuojant mieste, o ratai labai dideli„. Tai labai geras pasirinkimas mažiesiems pirmosios komunijos dieną ir yra įvairių spalvų.

žiūrėti kainą

4. Virtualios realybės akiniai Hero kaukė HM-M001

virtual-reality-glasses-heromask-hm-m001.jpg
HeroMask HM-M001 virtualios realybės akiniai

Tai yra edukacinė dovana vaikams, kuri leis labai smagiai mokytis matematikos, padės lavinti protinį skaičiavimą. Tai modelis, tinkantis vaikams nuo 5 metų iki 12 metų, ir tai žaidimas, kuriuo galima mėgautis kartu su šeima unikaliu būdu. Šie akiniai turėti tarpvyzdžių koregavimątodėl jį gali naudoti ir vaikai, ir suaugusieji.

Jie ateina su a įmontuotas mechaninis mygtukas, ir visa šeima gali žiūrėti vaizdo įrašus ar žaisti kitus virtualios realybės žaidimus. Jis suderinamas su visais iPhone, nuo 5s modelio, tačiau kai kurie Android telefonai nepalaikomi. Jie nesuderinami su iOS 12ir suteikia visapusiškai įtraukiančių žaidimų patirtį.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „Tai labai geros kokybės gaminys, reikia įdėti mobilųjį, kuriame turi būti iš anksto įdiegta akinių programinė įranga, kad galėtumėte juo naudotisKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai sėkminga dovana, kurią galima naudoti net su akiniais, o tai suteikia daug universalumo.“. Be jokios abejonės, tai labai geras variantas dovanoti vaikams, o jie paprasti ir patogūs, labai kokybiški.

žiūrėti kainą

5. Berniuko laikrodis Viceroy 42397-54 + Kryžminė apyrankė

watch-for-boy-viceroy-42397-54-bracelet-cross.jpg
Vaikiškas laikrodis Viceroy 42397-54 + Kryžminė apyrankė

Tai apie a dovana vaikui…