Geriausias 2022 m. peilių rinkinys: kurį pirkti?

Maisto mėgėjui ar profesionaliam virėjui keli dalykai yra tokie įdomūs, kaip gauti geriausias virtuvės peilių rinkinys, kuriame yra visos reikalingos dalys, reikalingos visai vištai pjaustyti, nulupti, supjaustyti griežinėliais ar net iškaulinėti – visa tai ir dar daugiau įmanoma, jei savo arsenale turite visus pagrindinius gabalus ir keletą pažangesnių. Susipažinkime su kiekvienu iš jų čia.

geriausi virtuvinių peilių rinkiniai

# Peržiūra Produktas Kaina
1

8 dalių virtuvinių peilių rinkinys, peiliai...

8 dalių virtuvinių peilių rinkinys, peiliai…

59,99 €
2

Arcos profesionalių virtuvinių peilių rinkinys|...

Arcos profesionalių virtuvinių peilių rinkinys|…

31,49 €
3

RENBERGAS Tenessy |  Virtuviniai peiliai |  Nustatyti...

RENBERGAS Tenessy | Virtuviniai peiliai | Nustatyti…

21,57 €
4

Virtuvinių peilių rinkinys, virtuviniai peiliai 16...

Virtuvinių peilių rinkinys, virtuviniai peiliai 16…

25,49 €
5

hecef 5 dalių profesionalus virtuvinių peilių rinkinys...

hecef 5 dalių profesionalus virtuvinių peilių rinkinys…

17,27 €
6

Randalfy virtuviniai peiliai, 6 dalių rinkinys...

Randalfy virtuviniai peiliai, 6 dalių rinkinys…

33,59 €
7

HOMEEVER profesionalus virtuvinių peilių rinkinys 6...

HOMEEVER profesionalus virtuvinių peilių rinkinys 6…

54,97 €

Koks yra geriausias virtuvės peilių rinkinys?

Geriausias virtuviniai peiliai yra tie, kurie gali atlaikyti dažną naudojimą, neprarasdami savo ašmenų aštrumo, čia rekomenduojami tvirtos konstrukcijos, kur tokios medžiagos kaip Nerūdijantis plienasiš damasko, iš Anglinio plieno ar net keraminiai peiliai.

Kalbant apie rinkinį, reikia turėti omenyje, kam juos naudosite, idealu, jei išnaudotumėte kiekvieną iš įrankių ir nė vienas iš jų nebūtų pamirštas jūsų virtuvės stalčiuje.

Toliau pristatome Geriausi virtuvinių peilių rinkiniai:

1. Arcos peilių rinkinys

Arcos profesionalių virtuvinių peilių rinkinys|...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Prekės ženklas lankai Jis yra labai populiarus peilių pasaulyje, dėl savo geros kokybės ir tikrai prieinamų kainų, palyginti su kitais rinkoje esančiais modeliais, pasižyminčiais tokiomis pat savybėmis, tuo, kas šiame rinkinyje taip tinka namams, išsiskiria.

Su šiuo rinkiniu gausite šefo peilį, svogūnų peilis, kumpio laikiklis, vienas duonai, daržovėms ir toks, kurį pasitarnaus nulupti. Jiems suteikiama 10 metų garantija, kas leidžia sužinoti apie aukštą jų našumą, be to, tai Ispanijoje pagamintas gaminys.


2. Zwilling peilių rinkinys

ZWILLING Peilių blokas, 8 vnt., Peilių blokas...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Idealiai tinka tiems, kurie nori universalumo ir aukščiausios klasės peilių Zwilling vienas iš pirmaujančių prekės ženklų, kai kalbama apie kokybiškus peilius.

Jie turi nerūdijančio plieno ašmenis, kurie pabrėžia jų patvarumą. Be to, rinkinyje rasite įvairių peilių, kurie padės atlikti bet kokią užduotį virtuvėje, kaip pjaustyti duoną, pjaustyti ingredientus kaip profesionalas su šefo peiliu ir net išlaikyti jo kraštą su praktišku plienu. praktiška medinis blokas palaikyti tvarką.


3. „Amazon Basics Professional“ peilių rinkinys

„Amazon Basics Premium“ – virtuvinių peilių rinkinys...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šis 18 dalių rinkinys puikiai tinka naudoti namuose, nes jis suteikia jums visus reikalingus įrankius su aštriais kraštais peiliais tikslesniam pjovimui.

Tai firminiai peiliai „AmazonBasics“. kurios išsiskiria aukštos kokybės plieno konstrukcija, be ergonomiškų rankenų, užtikrinančių saugų ir patogų sukibimą. Žinoma, nepamirškite jų plauti rankomis ir niekada neplauti indaplovėje, kad nepakenktų jų aštrumui.


4. AICOK peilių rinkinys

Pagaminti iš vokiško nerūdijančio plieno, turinčio daug anglies, idealiai tinka virtuvės peiliams, nes jų vientisas dizainas garantuoja daug ilgesnį tarnavimo laiką, be to, išvengia bakterijų kaupimosi.

Jame yra medinė atrama, kurioje galite juos saugiai laikyti, be to, jie atrodys labai elegantiškai ir moderniai jūsų virtuvėje.


5. Wanbasion peilių rinkinys

wanbasion juodas virtuvės peilių rinkinys,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Pagaminti iš itin tvirto nerūdijančio plieno, šie pjovimo įrankiai nesilankstys ir nesulūžtų po ilgalaikio naudojimo, pakankamai saugūs, kad būtų galima supjaustyti visus reikalingus ingredientus.

Tai peiliai, kurie turi dvigubą apsauginį sluoksnį, be titano dangos, kuri patogiai apsaugo nuo korozijos, taip pat yra labai pilnas komplektas, kuriame yra visos reikalingos detalės bet kurioje virtuvėje nuo šefo peilio iki vinies. nulupti arba padaryti labai tikslius pjūvius.


6. Hecef peilių rinkinys

hecef 6 dalių peilių rinkinys su...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šešių dalių rinkinys atsparus korozijai ir įbrėžimų, įrengtas a ergonomiška rankena lengva laikyti, turėti a plieno lakštas labai aštrus ir su nuožulniais kampais, kad niekas nepriliptų prie krašto, todėl galite pjauti…