Geriausi wifi signalo stiprintuvai namams

The Wi-Fi maršrutizatoriaus signalas kuriuos turime savo namuose, galime prisijungti prie interneto be jokio kabelio. Tačiau kai kurios jūsų namo vietos gali būti be signalo, todėl jums reikės gero wifi signalo stiprintuvas. Tai įrenginys, kuris leis jums išplėsti signalą taip, kad jis lengvai pasiektų visas jūsų namų sritis.

Turėtumėte turėti omenyje, kad jei kokybė wifi ryšys nėra geras, kai kuriose savo namų vietose galite prarasti signalą ir prarasti greitį. Norėdami tai padaryti, turite įsigyti kartotuvą arba plėtiklį, kuris leidžia tai padaryti sustiprinti wifi signalo stiprumą Tavo namuose.

bet, Ne viskas, ką rasite rinkoje, yra geriausios kokybės, todėl atlikome apžvalgą, kad pateiktume jums tik geriausius. Todėl rekomenduojame toliau skaityti, kad su jais susipažintumėte.

Koks yra geriausias „Wi-Fi“ signalo stiprintuvas?

Būti įrenginiu, kurį tik prijungę prie namų elektros lizdų leidžia sustiprinti savo wifi signalą, Tai labai populiaru. Tačiau turėtumėte žinoti, kad kai kurie siūlo didesnę galią ir leidžia jums turėti a stabilesnis ryšys nei kiti modeliai. Dėl šios priežasties mes sužinosime geriausius pasirinkimus, kuriuos radome jums, kad galėtumėte turėti norimą ryšį savo namuose.

Tai yra geriausi wifi signalo kartotuvai

1. Signalo stiprintuvas Wi-Fi TP-Link N300

wifi-signal-amplifier-tp-link-n300.jpg
TP-Link N300 WiFi signalo stiprintuvas

Nėra jokių abejonių, kad tai yra vienas iš geriausi prekių ženklai, kalbant apie „Wi-Fi“ ryšius. Šis stiprintuvas siūlo a ryšys iki 300 MBps, puikiai sustiprindamas signalą jūsų namuose. Tai labai lengvai konfigūruojamas modelis, o vienu mygtuko paspaudimu padidinsite aprėptį jūsų namuose.

Be to, šiame modelyje yra eterneto prievadas, todėl galite lengvai prijungti laidinius įrenginius. Jų energijos suvartojimas yra labai mažas – tik 3 W, o tai reiškia, kad jūs nė kiek nepastebite šviesos suvartojimo. Jame taip pat yra signalo stiprumo indikatorius, kuris leis rasti idealią vietą, kad būtų galima efektyviai išplėsti signalą.

Atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami, užtikrinantys, kad „puikiai tinka standartinio dydžio grindims„. Jie taip pat teigia, kad „Puikiai tinka praplėsti interneto galimybes visam namui.„Tai modelis, galintis gana efektyviai ir greitai išplėsti „Wi-Fi“ zonas, turėdamas spartų „Wi-Fi“ visame namuose.

žiūrėti kainą

monitor-for-laptop-lenovo-q24i-10.jpg

Ar norite patikimai ir profesionaliai dirbti nuotoliniu būdu namuose? Jums reikia gero nešiojamojo kompiuterio, pavyzdžiui, 5, kuriuos pasirinkome jums. Užsukite ir atraskite juos!

2. Signalo stiprintuvas Wi-Fi TP-Link TL-WA855RE

wifi-signal-amplifier-tp-link-tl-wa855re.jpg
TP-Link TL-WA855RE WiFi signalo stiprintuvas

Yra gana pigus TP-Link prekės ženklo pasirinkimas, kuri leidžia išties paprastu būdu padidinti Wi-Fi ryšį. Jame taip pat yra eterneto prievadas, leidžiantis gana efektyviai išplėsti laidinį ryšį. Turi 2 išorinės antenos su kuria galite gauti daug greitesnį ir patikimesnį ryšį.

Tai taip pat suteikia galimybę sukurti naują ryšys dėl AP režimo, kuri leis jums turėti naują „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką. Jis suderinamas su bet kuriuo „Wi-Fi“ kartotuvu ir jį konfigūruoti užteks kelių paspaudimų ir būsite pasiruošę prisijungti. Jis visiškai suderinamas su WPS technologija, todėl ryšys užmezgamas tik paspaudus mygtuką.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi labai gerų atsiliepimų apie jį, teigdami, kad „siūlo gerą aprėptį mažoms svetainėms„. Jie taip pat teigia, kad „Tai puikus kainos ir kokybės santykis“. Tai labai naudingas modelis, kuris leis turėti ryšį, o su jo indikatoriumi galėsite žinoti, kur jį dėti.

žiūrėti kainą

3. Signalo stiprintuvas WiFi Xiaomi Mi Wifi Range Extender Pro

wifi-signal-amplifier-xiaomi-mi-wifi.jpg
Xiaomi Mi Wifi Range Extender Pro WiFi signalo stiprintuvas

Šis modelis bus leis sukurti patikimą Wi-Fi ryšį visiems savo namams ir galėsite išnaudoti visas savo didelės spartos interneto galimybes. Tai turi greitis iki 300 MBps, kuri leidžia turėti greitą ryšį bet kurioje jūsų namų vietoje. Dviejų išorinių antenų dėka galite turėti greitą ir visiškai patikimą ryšį.

Turi galimybę palaiko iki 24 įrenginių, suteikdami jums puikios patirties naudojant šį įrenginį. Be to, šį stiprintuvą galima prijungti prie bet kurio jūsų namų elektros lizdo tiesiog ištraukus ir vėl prijungus. Tai labai lengva konfigūruoti iš savo Mano maršrutizatoriaus programa, taip garantuojant didelį universalumą. Jo ryšys atliekamas per didelės spartos 2,4 GHz dažnių juostą.

Nuomonės apie šį modelį yra gana teigiamos, užtikrinant, kad „veikia puikiai ir tiesiog prijunkite jį ir susiekite su wifi signalu„. Be to, jie pabrėžia, kad „labai gerai veikia su Xiaomi įrenginio programėle ir padvigubina signaląVienintelis šio modelio trūkumas yra tai, kad jame naudojami pažeidžiami saugos protokolai, todėl jūsų „Wi-Fi“ tinklas gali būti nulaužtas.

žiūrėti kainą

4. Signalo stiprintuvas „Wi-Fi Netgear EX7300“.

wifi-signal-amplifier-netgear-ex7300.jpg
Netgear EX7300 WiFi signalo stiprintuvas

Jei ieškote a „Wi-Fi“ signalo stiprintuvas, turintis puikią aprėptį, tai yra modelis, į kurį turėtumėte atsižvelgti. Taip yra todėl, kad jis gali pasiekti iki 150 kvadratinių metrų plotą ir taip pasiekti a puikus našumas didelėms erdvėmssu jungtimi iki 30 įrenginių.

Turi Wi-Fi tinklelio funkcija, su kuriuo bus palaikomas tas pats esamo tinklo SSID, kad galėtumėte prisijungti naudodami tą pačią konfigūraciją. Siūlo greitį ryšys iki 2200 MBpssu dviguba juosta arba kuri užtikrina puikų našumą. Veikia su bet kokiu maršruto parinktuvu ir turi eterneto prievadą, kuriuo galima prijungti bet kurį jums reikalingą laidinį įrenginį.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, užtikrina, kad „pagerina wifi signalą net toli nuo maršrutizatoriaus„. Kita vertus, jie taip pat užtikrina, kad „Jo priėmimo diapazonas yra vienas geriausių rinkoje.„. Jei norite puikaus veikimo, neabejotina, kad šis modelis bus puikus pasirinkimas jūsų namams.

žiūrėti kainą

5. Signalo stiprintuvas Bevielis internetas…