Geriausi slidinėjimo akiniai ir pirštinės

Jeigu tau patinka praktikuoti slidinėjimą, kadangi mėgstate turėti nemenką adrenalino dozę žiemos metu arba tiesiog mėgstate tokio tipo poilsį, jums reikės būtiniausių priedų. Ir šia prasme negalite nepaminėti slidinėjimo akinių ir slidinėjimo pirštinės Kaip Burton profilio pirštinėsnes jie suteiks jums reikalingą apsaugą, kai užsiimate šia veikla atvirame ore.

bet, ne visi slidinėjimo priedai yra vienodi, o pirštinių ar slidinėjimo akinių pasirinkimui nereikėtų žiūrėti lengvabūdiškai. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien atrinkome tik geriausius variantus, kad tokiu būdu galėtumėte pirkti už geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje.

Kokie yra geriausi slidinėjimo akiniai ir pirštinės rinkoje?

Rinkoje randame daug skirtingų variantų tiek akinius kaip slidinėjimo pirštines. Kad jums būtų lengviau išsirinkti, turime atrinko penkis akinių ir penkių pirštinių modelius todėl galite rinktis tik iš geriausių. Taigi, nesigilindami, susipažinkime su mūsų pasirinkimu:

1. Slidinėjimo pirštinės Burton profilio pirštinės

slidinėjimo pirštinės-burton-profile-glove.jpg
Slidinėjimo pirštinės Burton Profile Glove

Tai pirštinės, kurios yra ypatingos tiek slidinėjimui, tiek snieglenčių sportui ir turinčios a fiksuotas šlifuotas mikropluošto pamušalas. Šios pirštinės yra su ergonomiškai lenktu prigludimu, kad jaustumėtės patogiau. Savo Gamybai naudojamos įvairios medžiagos, užtikrinančios ne tik didelį atsparumąbet ir puikus patogumas juos naudojant.

Nugaroje jie pagaminti iš 100% nailono, o delnai – iš poliuretano. Tiek vidus, tiek izoliacija pagaminti iš poliesterio. Ar kai kurie pirštinės su Thermacore izoliacija, tai suteikia didelį komfortą naudojant juos nepaisant šalčio. Be to, jų delne yra technologijos Ekranas Grab Toughgrip Palm leidžia visiškai valdyti jutiklinius ekranus nenusiimant pirštinių.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš tų, kurie jį nusipirko, užtikrinant, kad „Jie labai šilti ir patogūs, taip pat puikiai prisitaiko prie rankosKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jie yra gero kainos ir kokybės santykio, tinkamo dydžio ir visiškai atlieka savo funkciją„. Tai pirštinės, kurios išsiskiria tuo, kad yra labai patogios, šiltos ir labai išbaigtos, kad slidinėjimas būtų labai saugus.

žiūrėti kainą

2. Slidinėjimo akiniai Uvex Downhill 2000Cv

slidinėjimo akiniai-uvex-downhill-2000cv.jpg
Slidinėjimo akiniai Uvex Downhill 2000Cv

Jie yra keletas labai kokybiški slidinėjimo akiniai, kurių saulės spinduliuotės sumažinimas yra vidutinis / normalus. Yra juose yra 2 kategorijos filtras, kurio prasiskverbimas siekia 19-43%. Jie turi nerasojančią dangą, kuri neleis akiniams rasoti, ir yra su papildoma infraraudonųjų spindulių apsauga, o jų dizainas yra gana modernus ir išbaigtas.

Taip pat tu pasiūlyti didesnį kontrastą, kuri leidžia geriau suvokti spalvas. Dėl to galima sumažinti optinius iškraipymus ir išvengti rasojimo. Jis turi termoreguliacinę ventiliacijos membraną, kuri yra atsparus vandeniui, o tai leidžia gerai vėdinti rėmąvengiant skersvėjų.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Šie akiniai turi labai mažą šviesos pralaidumą, taip pat pagerina kontrastą, o tai leidžia labai gerai matyti bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.„. Jie taip pat pabrėžia, kad „jie užtikrina gerą matomumą sniege ir nerasoja, todėl labai gerai reaguoja į smūgius“. Jų yra įvairių spalvų, todėl galėsite pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.

žiūrėti kainą

3. Slidinėjimo pirštinės SALIAMONO pajėgos

slidinėjimo pirštinės-salomon-force.jpg
Slidinėjimo pirštinės SALOMON Force

Tai yra pora pirštinės, kurios puikiai apsaugo rankas nuo šalčio užsiimdami lauko veikla žiemą. Jie yra specialiai sukurti tokiai veiklai kaip slidinėjimas ar čiuožimas snieglente, o juose yra reguliuojamas riešas, užtikrinantis individualų prigludimą, kuris suteiks puikų komfortą. Jo izoliacija naudojant technologijas Išplėstinė odos šilta, Tai leidžia labai efektyviai taupyti šilumą.

Jis ateina su kai kuriais sintetinės odos delnai ir užsegama sagtis ant piršto, leidžianti lengvai prisegti karabiną. Jų šilumos indeksas yra 1/5, o atsparumas vandeniui – 1/5. Dėl dizaino su ilgais rankogaliais, uždengia rankoves optimaliai apsaugai. Jie yra dviejų skirtingų dizainų ir dydžių nuo S iki 2XL.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, pabrėžiant, kad „Jie yra tobuli, labai gerai priglaudžia ir jų kokybė yra gana gera„. Be to, jie teigia, kad „pirštinės puikiai atlieka savo funkciją, nors ant rankų palieka būdingą kvapą, kuris nėra malonus„. Tai labai geros kokybės slidinėjimo pirštinės, suteikiančios didelį komfortą jas naudojant.

žiūrėti kainą

4. Slidinėjimo akiniai Salomono kosminė prieiga

slidinėjimo akiniai-salomon-cosmic-access.jpg
Slidinėjimo akiniai Salomon Cosmic Access

Tai vienas slidinėjimo kaukė su OTG technologija, ir kad jis yra suderinamas su receptiniais akiniais, kad galėtumėte jaustis labai patogiai. Jie yra vidutinio / didelio dydžio, o objektyvą lengva pakeisti. Turi 100% UV apsauga, ir apsauginis atspalvis nuo saulės, užtikrinantis didelį optinį aiškumą. Be to, jie nesibraižo, todėl yra labai atsparūs ir patvarūs.

Kita vertus, jie turi a apsaugos nuo rasojimo sistema, vadinama oro srautu, su kuria galite turėti puikų regėjimo lauką, taip pat gerą vertikalų ir horizontalų matomumą. Jas labai patogu nešioti trigubas išorinio putplasčio sluoksnis. Jo objektyvas yra cilindrinis su blykstės veidrodžio efektu, oranžinės spalvos ir yra S2 kategorijoje.

Vartotojų, įsigijusių šį modelį, nuomonės yra labai teigiamos ir užtikrina, kad „Tai labai gražūs apsauginiai akiniai, atsparūs ir patogūs nešioti„. Be to, jie teigia, kad „Tai puikus produktas, jo objektyvas yra labai geras ir leidžia labai aiškiai viską matyti„. Tai labai geros kokybės slidinėjimo akiniai, kurie užtikrins optimalią akių apsaugą net esant šviesioms sąlygoms.

žiūrėti kainą

5. Slidinėjimo pirštinės Unigear AM04133

slidinėjimo pirštinės-unigear-am04133.jpg
Slidinėjimo pirštinės Unigear AM04133

Tai labai šiltos pirštinės, kurios ateina…