Geriausi nešiojamieji automobilių starteriai

Tau tikrai taip nutiko. Jūs įsėdate į mašiną ir kad ir kaip besistengtumėte užvesti mašiną… jis jus ignoruoja. O dabar pradedi skambinti kaimynams arba susirandi, kas turi minėtą pincetą. Na, žinai ką? Kad tai jau praeitis, nes tokių yra nešiojami šokinėjimo starteriai visiškai autonomiškas, kaip yaberkas yra labiausiai rekomenduojama, jiems nei reikia kito automobilio, nei įrenginėti įvykio vietos budint.

Taip pat labai stebėtina, kad automobilių starteriai šiandien, Jie tikrai galios bankaiįskaitant daugeliu atvejų USB prievadai Y Žibintasgalintis tarnauti greitai įkraukite mobiliuosius įrenginiusįkraukite automobilio akumuliatorių iš vidaus ir neatidarius gaubto (naudojant žiebtuvėlį), o kai kuriais atvejais jie netgi gali būti naudojami pripūsti ratus. Ar vis dar apie tai galvojate?

Taip pat žinomas kaip Šuolio starteriai, tai padės išvengti galvos skausmo. Tai įrenginiai, kurie turi savo akumuliatorių ir spaustukus, kuriais galima juos įdėti ant automobilio akumuliatoriaus. Jie yra kompaktiški, beveik neužima vietos bagažinėje ir jais labai paprasta naudotis.

Tačiau rinkoje yra daug skirtingų modelių, tačiau ne visi yra vienodi, todėl rekomenduojame toliau skaityti, kad sužinotumėte apie geriausius modelius.

Kokie yra geriausi nešiojamieji šokinėjimo starteriai?

Akumuliatoriniai starteriai – tai įrenginiai, kuriuos būtinai turėtumėte turėti savo automobilyje, nes taip išvengsite bet kokių nepatogumų. Kad galėtumėte pasirinkti vieną geriausių modelių, atrinkome 7 geriausius variantus. Taigi, nesigilindami, susipažinkime su jais, kad žinotumėte, kurie iš jų jums labiausiai tinka:

1. Šokinėjantis starteris YABER 12000mAh

starter-battery-car-yaber.jpg
Yaber automobilio akumuliatoriaus starteris

Tai vienas geriausių automobilių starterių, kurį galite rasti rinkoje ir kuris turi a 12 000 mAh talpa. Jame yra jungtys, todėl galite įkrauti visą savo usb įrenginiai paprastu būdu. Puikiai tinka 12V automobilių varikliams, turintiems iki 5 l benzino arba 4 l dyzelino variklius.

Jis yra visiškai atsparus, nes atitinka IP66 standartą, todėl yra visiškai atsparus vandeniui, smūgiams ir dulkėms. Dėl šios priežasties galite jį naudoti tiesiogiai lyjant be jokių nepatogumų. Jo žnyplės turi saugumo apsauganet esant atvirkštiniam poliškumui, taip išvengiant trumpųjų jungimų, o tai leis jums apsaugoti savo automobilį.

Vartotojų nuomonės apie šį modelį yra labai teigiamos, užtikrinančios, kad tai „geras produktas subtilioms akimirkoms“. Kita vertus, jie pabrėžia, kad tai yra modelis, kuris „užima labai mažai vietos“ ir kad tai yra „būtinas jūsų bagažinėje“, todėl tai yra vienas geriausių modelių, kuriuos galite rasti rinkoje ir už mažą kainą.

žiūrėti kainą

2. Nešiojamas starteris NOCO BOOST PLUS

ultrasafe-battery-starter.jpg
NOCO nešiojamasis starteris

Nėra jokių abejonių, kad tai a gana galingas modelis ir geriausiai parduodamas „Amazon“., kurį galite naudoti norėdami užvesti bet kurią 6 l benzininį arba 3 l dyzelinį automobilį. Jis turi didelę galią, taip pat turi USB įvestis, skirta įkrauti visus mobiliuosius įrenginius paprastu būdu, net naudojant greitą įkrovimą.

1000 amperų nominalioji galia vienu įkrovimu gali atlikti iki 20 paleidimų. Jame taip pat yra 100 liumenų LED lemputė, kuri turi 7 skirtingas pozicijas, kad tamsa nesukeltų problemų ir prireikus tarnautų kaip avarinis signalizatorius. Jis yra atsparus kibirkštims su atvirkštinio poliškumo apsauga.

Svarbu pažymėti, kad šis starteris galioja tik ličio akumuliatoriams.

Tai modelis, turintis labai geras vartotojų nuomones, teigiančių, kad tai „sprendimas įkrauti akumuliatorių“. Be to, jie pabrėžia, kad jis turi puikų „kainos ir galios“ ryšį, o tai reiškia, kad galite turėti vieną geriausių starterių, kuriuos galite turėti savo automobilyje, kad neįstrigtumėte.

žiūrėti kainą

3. Geriausias mini šuolio starteris NWOUIIAY 13200 mAh

nwouiiay-car-starter-13200mah.jpg
NWOUIIAY automobilio starteris

Tai idealus modelis daugeliui 12V transporto priemonių, ypač todėl, kad turi a didelis pajėgumas ir gana kompaktiško dydžio. Bet kokiu atveju, šis starteris yra gana kompaktiškos konstrukcijos ir puikiai tinka automobiliams iki 6,0 l benzino arba 5,0 l dyzelino. Taip pat turi du USB prievadai įkrauti mobilųjį paprastu būdu.

Jo išmanieji pincetai turi maksimali apsauga kad naudodamiesi automobiliu nepatirtumėte jokios avarijos. Tai puikus modelis, suteikiantis reikalingas apšvietimas su keturiais apšvietimo režimais. Taip pat automobilį galite užvesti bet kokios būklės, nes juo galima naudotis net lyjant be jokių nepatogumų.

Ryškiausios teigiamą nuomonę pateikusių vartotojų savybės yra „apsauga nuo trumpojo jungimo“, nes tai labai saugus modelis. Jie taip pat pabrėžia, kad tai „labai efektyvu“, net ir dideles transporto priemones užvedant menkiausiomis pastangomis, o tai reiškia, kad galite turėti produktą, kuris visada padės išbristi iš bėdų.

žiūrėti kainą

4. Oro kompresoriaus paleidiklis Buture

jump-starter-with-air-compressor-buture.jpg
„BuTure“ oro kompresoriaus paleidiklis

Šis modelis yra puikus pasirinkimas, juolab kad Tai ir nešiojamas starteris, ir oro kompresorius, kuris leis visada ramiai keliauti žinant, kad akumuliatorius ir padangos yra valdomi. Jis puikiai tinka dėl greito pripūtimo, greito įkrovimo ir jo LED žibintuvėlis, kuris palengvins optimalias matomumo sąlygas bet kuriuo metu. Taip pat veikia kaip maitinimo bankastodėl puikiai tinka įkrauti mobilųjį telefoną ar tabletės bet kokiomis aplinkybėmis…

Kalbant apie vartotojų nuomones, tai yra modelis „leidžia sutaupyti nuo infliacijos ir turėti po ranka starterį„. Jie taip pat užtikrina, kad tai yra „puikus produktas su daugybe priedų viskas viename“, ypač todėl, kad tai yra modelis, kuris turi daug skirtingų naudojimo būdų. Be to, norint išnaudoti visas šio modelio galimybes, rekomenduojama perskaityti naudojimo vadovą.

žiūrėti kainą