Geriausi juodojo penktadienio pasiūlymai dėl buitinės technikos

atvyko juodojo penktadienio savaitė, ir pats tinkamiausias metas pasinaudoti ir įsigyti viską, ko reikia savo namams už mažesnę kainą. Puikus pasiūlymas yra šaldytuvas CHiQ FSS559NEI32Dkad galėtumėte turėti vieną didelė talpa jūsų virtuvėje ir labai modernaus stiliaus.

Geriausi juodojo penktadienio pasiūlymai buitinės technikos srityje

Proga Juodasis penktadienis Mes randame daug pasiūlymų, kurie yra labai įdomūs, todėl galite sutaupyti daug pinigų. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su pasiūlymai dėl buitinės technikos kurių nenorėsite praleisti:

1. Amerikietiškas šaldytuvas CHiQ FSS559NEI32D

american-fridge-chiq-fss559nei32d.jpg
Amerikietiškas šaldytuvas CHiQ FSS559NEI32D

Tai didelės 559L talpos šaldytuvo modelis, leidžiantis susidėti viską, ko reikia. Jis padalija savo pajėgumus į šaldymo zona su 356L ir į šaldymo zona su 203L. Tokiu būdu galite turėti didelę talpą ir patogiausiu būdu laikyti viską, ko jums reikia.

Jis veikia su atvirkštine technologija ir yra ne Frost modelis, todėl galite pasiekti didesnį komfortą, nes nereikia atitirpinimo ciklų. Be to, jis turi išmanią temperatūros reguliavimo sistemą, taip pat 5,5 litro vandens šaltinį, kad prireikus visada turėtumėte šalto vandens.

žiūrėti kainą

2. Kombinuotas šaldytuvas Samsung RB34T602EWW

šaldytuvas-combi-samsung-rb34t602eww.jpg
Kombinuotas šaldytuvas Samsung RB34T602EWW

Tai apie a kombinuotas šaldytuvas su Space Max technologija, kuris sumažina sienas, padidindamas jos vidinę talpą. Jo maksimali talpa yra 344 litrai, o tai leidžia pasiekti visiškai optimizuotą erdvę. Suskaičiuok su vienu Visur aušinimo sistemasu kuria palaikoma pastovi temperatūra dėl kelių lizdų.

Taip pat turi Power Cool ir Power Freeze technologija, su kuria galite atvėsinti gėrimus arba pagaminti ledą per trumpesnį laiką. Jame taip pat yra butelių lentyna, todėl galite patogiai laikyti butelius. Ačiū jūsų skaitmeninis inverterinis kompresoriusautomatiškai prisitaiko prie temperatūros ir drėgmės 7 lygiais, kad būtų galima sutaupyti kuo daugiau energijos.

žiūrėti kainą

3. Virtuvės kombainas Moulinex Click&Cool HF5061

virtuvė-robotas-moulinex-clickcool-hf5061.jpg
Moulinex Click&Cool HF5061 virtuvės robotas

A virtuvės robotas leis jums praleisti mažiau laiko ir pastangų virtuvėje, o šiame modelyje yra 32 funkcijos. Jame yra paprasta naudoti sąsaja, per kurią galite valdyti 10 automatinių programų, kad pasiruošimas būtų tobulas. taip pat turi a automatinio valymo funkcijakuri leis jums pasiekti kuo didesnį praktiškumą.

Jis ateina su a iš viso 7 skirtingi priedai, kurie yra labai praktiški ir universalūs. Pridedamas didelės talpos išorinis garintuvas, kuris leidžia gaminti maistą sveikiau. Bendra talpa yra 3,6 l, leidžianti gaminti maistą iki 4 žmonių, o kartu yra 600 receptų.

žiūrėti kainą

4. Stovas maišytuvas PHISINIS 1800W

blender-kneader-phisinic-1800w.jpg
PHISNIC 1800W stovinis maišytuvas

Tai yra galingas 1800 W duonos maišytuvas, jame iš viso yra 6 greičio lygiai ir pulso funkcija, leidžianti atlikti pačias sudėtingiausias užduotis. Jo variklis yra galingas, tačiau jis taip pat yra labai tylus, o tai leis jums pasiekti maksimalų universalumą. Jis turi metalinį, tvirtą, stabilų ir patvarų dizainą.

Turi labai stabilus pagrindas, sveriantis 7,5 kg ir neslystančius siurbtukus, kurie leidžia išlaikyti visiškai tvirtą. Didžiausia jo nerūdijančio plieno dubenėlio talpa yra 6,5 ​​l, todėl visus ingredientus galite sumaišyti paprastai.

žiūrėti kainą

5. Orkaitė Hisense BSA5222AX

oven-hisense-bsa5222ax.jpg
Hisense BSA5222AX orkaitė

Tai daugiafunkcė orkaitė, turinti kepimo garuose programą, leidžiančią paprastai ir labai sveikai gaminti. Tai turi bendra talpa 71L su „Even Bake“.tai technologija, įkvėpta tradicinių malkinių krosnių, kurios rezultatas yra tolygus kepimas.

Ačiū jūsų valymo garais technologija, gana efektyviai išnaudoja garų galią riebalams ir dėmėms pašalinti. Jame yra teleskopiniai kreiptuvai, kurie leidžia labai lengvai įdėti ir išimti padėklus ir groteles. Jo durys turi dvigubą stiklą su nuimamu šilumos atšvaitu.

žiūrėti kainą

6. Keptuvė be aliejaus Princesė 182075

gruzdintuvė-be aliejaus-princesė-182075.jpg
„Princess 182075“ gruzdintuvė be aliejaus

Tai labai aukštos kokybės gruzdintuvė, leidžianti gaminti sveikiau. kepimo metu riebalų kiekis sumažėja iki 80%.. Jis naudojamas skrudinti, skrudinti ir turi funkciją, leidžiančią paprastai dehidratuoti vaisius ir daržoves.

Jame iš viso yra 10 iš anksto užprogramuotų nustatymų arba jį taip pat galima valdyti rankiniu būdu, kad galėtumėte pasiruošti. The temperatūra reguliuojama nuo 80 iki 200°C, ir siūlo bendrą 1800 W galią, kad galėtumėte greitai gaminti. Bendra jo talpa 11l.

žiūrėti kainą

7. Elektrinė orkaitė Candy Smart FCS 100 X/E

elektrinė-orkaitė-saldainiai-smart-fcs-100-xe.jpg
Candy Smart FCS 100 X/E elektrinė orkaitė

Tai elektrinė orkaitė, pasižyminti dideliu energijos vartojimo efektyvumu, ir tai Bendra jo talpa 70L. Jis veikia su mechaniniais valdikliais, kuriuos galima greitai ir paprastai nustatyti, o bet kokiam paruošimui galite pasirinkti norimą temperatūrą.

Turi dvigubo stiklo durys, kurių maksimali temperatūra siekia 55°C, o viduje – 200°C. Tai modelis, kurį galima labai lengvai nuvalyti, be jokių matomų varžtų, kurie lengvai pašalintų riebalų pėdsakus.

žiūrėti kainą

8. Wifi karšto oro gruzdintuvė COSORI Smart

hot-air-friyer-with-wifi-cosori-smart.jpg
Karšto oro gruzdintuvė su Wi-Fi COSORI Smart

Tai yra wifi oro gruzdintuvė, kuriame yra specialus ekranas, iš kurio atsiveria puikus vaizdas, ir kuris yra labai modernus. Dėl VeSync programėlės jį lengva valdyti nuotoliniu būdu, todėl galite pradėti gaminti bet kur, kur jums reikia.

Turi bendra talpa 5,5 litroir iš viso turi 11 iš anksto nustatytų programų, kurias galima valdyti per jo LED ekraną….