Geriausi elektriniai dantų šepetėliai

Įsigykite elektrinį dantų šepetėlį ir nenustokite šypsotis

Šypsena neabejotinai yra mūsų prisistatymo laiškasiš pirmo žvilgsnio už mus kalbanti savybė, apibūdinanti žmogų be žodžių. Turint sveikus ir tvirtus dantis, susidaro teigiamas įvaizdis aplinkiniams. Būtina nuolat rūpintis ir palaikyti tinkamą burnos higieną. Dantų sveikata yra tokia pat svarbi, kaip ir viso kūno, nors yra ir tokių, kurie dantų priežiūrai neskiria tiek dėmesio, kiek plaukams ir veidui.

Norint tinkamai pasirūpinti burnos higiena, būtina turėti dantų šepetėlį
kurie tenkina pagrindinius poreikius, pavyzdžiui, elektrinis dantų šepetėlis Oral-B PRO 2 2000 Sensi Ultrathin. Rankinius dantų šepetėlius visada pirkdavome prekybos centruose ar vaistinėse; tačiau technologijos pažengė į priekį, o dantų sveikatos pasaulis auga. Elektriniai dantų šepetėliai sukūrė daugybę funkcijų ir paėmė galią, palikdami įprastą rankinę užduotį.

Kokį elektrinį dantų šepetėlį pirkti?

Elektriniai dantų šepetėliai padarė revoliuciją rinkoje dėl savo neįtikėtinų rezultatų. Jie sukurti taip, kad būtų optimalūs ir suteiktų profesionalią šypseną. Jei norite įsigyti vieną ir nežinote, kurį iš jų, čia mes sudarysime geriausių, kuriuos atrinkome, reitingą, kad galėtumėte pasirinkti savo.

1. Elektrinis dantų šepetėlis Oral-B PRO 2 2000 Sensi Ultrathin

oral-b-pro-2-2000-sensi-ultrathin.jpg
Oral-B PRO 2 2000 elektrinis dantų šepetėlis

Kalbėdami apie Oral-B elektrinius dantų šepetėlius, mes kalbame apie pasaulinį etaloninį prekės ženklą šiame sektoriuje, todėl neklysime, jei pasirinksime šio prestižinio prekės ženklo šepetėlį.

Konkrečiu „Oral-B Pro 2 2000“ atveju geriausias pardavėjas ir geriausia vertė iš Amazon prekyvietės, jos dėka galvutė skirta visiems dantims, dantys daug švaresni, o dantenos labiau apsaugotos. Be to, jis ateina su slėgio reguliavimo technologija kuris sulėtina valymo greitį ir įspėja, kai naudojate per daug jėgos.

turi patogu 2 minučių laikmatis odontologų rekomenduojamą laiką. Be to, šepetėlio įkrovimas trunka ilgiau nei 2 savaites, todėl jums nereikės nerimauti dėl įkroviklio paėmimo su savimi išvykdami atostogų.

O dantų šepetėlį Oral-B PRO 2 galite pasirinkti kiekvienam šeimos nariui, nebijant suklysti, nes yra keturių spalvų (juoda, mėlyna, balta arba rožinė), todėl tai tikrai bus idealus jūsų pasirinkimas.

Kažkam tai yra a populiariausi Amazonsu daugybe ir labai teigiamų vartotojų vertinimų, kurie pabrėžia, kad tai profesionalus šepetėlis už vartotojo kainą, taip pat kad jis suteikia Puiki burnos higiena ir švara.

žiūrėti kainą

dental-irrigator-wp--660eu-aquarius-waterpik.jpg

Koks yra geriausias dantų drėkintuvas ir kurį pirkti? Rekomenduojame geriausius ir vadovą su patarimais, kaip naudoti ir rūpintis savo. Įeina!

2. Elektrinis dantų šepetėlis Gyvybingumas 100 – Oralinis –B

elektrinis-dantu šepetėlis-vitality-100-oral--b.jpg
Elektrinis dantų šepetėlis Vitality 100 – Oral –B

Elektrinis dantų šepetėlis Vitality 100 siūlo kliniškai įrodytą intensyvų valymą. Palyginti su tradiciniu šepečiu, efektyviau pašalina dantų apnašas, užtikrindamas šviesią ir baltą plotą. Jis yra Oral-B CrossAction modeliuose, o tai reiškia, kad galvutė vibruoja ir juda apskritimu, kad būtų užtikrintas optimalus valymas.

Is Sukurtas su 16 laipsnių kampu pasuktais šeriais 2D valymui.
Apima a su laiku kuris paralyžiuoja vibracijas kas 30 sekundžių ir praneša, kad turite pakeisti savo padėtį ir vietą, kurioje esate. Tokiu būdu tas pats elektrinis dantų šepetėlis padeda ir skatina efektyvų ir visapusišką darbą.

Produktas yra vienas geriausiai įvertintų Amazon.es ir laikomas a didelio našumo šepetys. Oral – B apsaugo ne tik dantis, bet ir dantenas dėl savo slėgio diapazono. Tai reiškia, kad tai suteikia visišką rezultatą.
Jis turi mėlyną arba baltą rankeną su įkrovikliu. Jis turi keitimo galvutę ir yra laikomas suderinamu su CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip ir Ortho Care.

žiūrėti kainą

3. Elektrinis dantų šepetėlis Oral-B KIDS

elektrinis-dantu šepetėlis-oral-b-kids.jpg
Oral-B KIDS elektrinis dantų šepetėlis

Mažiausi namuose taip pat turi elektrinį dantų šepetėlį, kad jų balti dantys būtų tobuli. „Oral-B“ atneša mums savo specialus elektrinis dantų šepetėlis vaikams, kuris dėl itin minkštų šerelių yra specialiai sukurtas švelniam namų mažylių valymui. Taip pat patrauklus pritaikymas, kurį „Oral-B“ gamina šiuos šepetėlius su „Disney“ personažais, palengvina kasdienę vaikų dantų valymo užduotį.

Šis šepetėlis skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus. Su specialiu jautriu režimu vaikams, jis lengvai pašalina apnašas, daug geriau nei įprastas dantų šepetėlis. dirba su „Disney Magic“ laikmačio programa kad būtų tobulas šepetys. Be to, jame yra įmontuotas 2 minučių laikmatis, užtikrinantis, kad šepetėliu valytume reikiamą laiką.

Baterija yra įkraunama ir veikia iki 8 dienų po pilno įkrovimo. Prie šepetėlio pridedami 4 Frozen temos lipdukai, skirti pritaikyti šepetėlio rankeną.

Daugelis pirkėjų šį šepetį vertina labai teigiamai, pabrėždami, kad „Tai labai geros kokybės šepetėlis, 100% rekomenduojamas“, o taip pat – tai fantastiška mažiesiems namuose.

žiūrėti kainą

4. Elektrinis dantų šepetėlis PRO 600 – Oral-B

elektrinis dantų šepetėlis-pro-600-oral--b.jpg
PRO 600 elektrinis dantų šepetėlis – Oral-B

„Oral-B“ prekės ženklas užima pirmąją vietą reitinge, nes niekam ne paslaptis, kad jis yra vienas geriausių pasaulyje. Odontologai skirtingus jos gaminius įvertino kaip optimalius. Šiuo atveju PRO 600 yra dantų šepetėlis
elektrinis įkraunamas, kuris yra trijų spalvų: violetinės, žalios ir oranžinės.

Jis žada pašalinti 100% dantų apnašų, darbas, kurio negali atlikti įprastas žmogus. Kliniškai įrodyta, kad pagrindinė šepetėlio sritis siūlo a 3D valymas kuris svyruoja, sukasi ir sukelia vibracijas.

Šis šepetėlis įkvėptas profesionalių valymo priemonių. Dėl…