Geriausi desertai su braškėmis (lengva)
Receptai su braškėmis

Ar jaučiate kažką saldaus ir gaivaus? Užsirašykite šiuos skanius receptus su braškėmis.

Braškių pranašumas yra tas, kad jie yra universalūs vaisiai, kuriuos galima naudoti tiek saldžiuose, tiek pikantiškuose patiekaluose (pavyzdžiui, šios saldžiarūgštės salotos). Jie puikiai tinka gaminti vasarą, o receptų galimybės yra begalinės.

Mes surinkome keletą mūsų mėgstamiausi braškių receptai kad tu pabandytum. Nesvarbu, ar norite pagaminti paprastą kokteilį, ar iškepti įmantrų desertą. O geriausia, kad visus šiuos receptus lengva laikytis, kiekvienas gali pasigaminti juos namuose.

Receptai su braškėmis, kuriuos rekomenduoju jums daryti taip arba taip

Ta akimirka, kai žiūriu į šaldytuvą ir randu kekę braškių, grasinančių sugesti. Sugedusios braškės!!!!! Tai nėra išeitis. Štai kodėl aš paskatinau save sudaryti geriausius iki šiol paruoštus receptus su braškėmis.

Puikūs desertai norintiems žengti dar vieną žingsnį

Jie lengvi, bet reikia joms skirti šiek tiek meilės, kad viskas vyktų sklandžiai. Nebijok, tai lengva.

  • Strawberry Shortbread – tai paprastas desertas, tinkantis ir pusryčiams, ir užkandžiams. Taip pat kaip desertas po pietų (ar vakarienės). Geriausias dalykas šiame pyrage yra tai, kad jis yra itin sultingas ir pasižymi braškėms būdingu prisilietimu.
  • Braškių putėsiai: klasika, kuri niekada nenuvilia. Paruošti putėsius yra daug lengviau, nei paprastai žmonės galvoja. Tai neturi jokių komplikacijų. O skonis… pffffff brutalus.
  • Braškių putėsiai be grietinėlės ar želatinos: ieškantiems lengvo, sveiko ir lengvai pagaminamo deserto su braškėmis. Žinoma, rekomenduoju suvartoti ne ilgiau kaip per 24 valandas, nors galiu iš anksto pasakyti, kad šaldytuve jo užteks daug mažiau.
biskvitas su braškėmis

Greiti pagrindai vasarai

Kai 37 laipsniai pavėsyje, paskutinis dalykas, kurio norisi – įjungti orkaitę ir išsikepti braškinį pyragą ar biskvitą. Geriau juos naudoti drėkinimui ir vėsinimui, ar nemanote?

  • Braškių kokteilis: kiekvienas gali tai padaryti, bet yra triukas. Jau nekalbu apie klasikinį įprastą braškių kokteilį, o lengvai pagaminamą ir su „kibirkštimi“.
  • Braškių granita – naminė granita, pagaminta teisingai. Tiesa, jis nėra greičiausias, bet vienas geriausių, kurį galite paruošti. Tai verta, ypač vasarą.
Braškių pieno kokteilis

Puikūs receptai, norint pasinaudoti braškėmis

Yra du receptai su specialiomis braškėmis. Su tokiomis išleisite (arba pasinaudosite) daug braškių, todėl jos idealiai tiks, jei namuose jų prisirinkote daug.

  • Braškių uogienė: tarp receptų su braškėmis negalėjo trūkti uogienės. Visa klasika. Idealu, jei turite daug braškių, kurios gali sugesti. Tai lengva, o paruošimas užtruks vos kelias minutes.
  • Strawberry Coulis: Man tai patinka. O kaip su coulis? Jį sudaro padažas su reikiamu cukraus kiekiu. Idealiai tinka prie biskvito arba praturtinti paprastą natūralų jogurtą (nustebtumėte, koks geras jis toks, be daugiau).
braškių kulisai