Geriausi 8 miegmaišiai stovyklavimui

jei eisi į stovyklauti, reikia nepamiršti, kad miegmaišio pasirinkimas neturėtų būti lengvas, nes reikia pasirinkti tokį, kuris užtikrintų gerą poilsį. Nėra tobulo modelio, bet neabejotina, kad geriausias miegmaišis ką galite rasti, yra Bessport mumijos krepšysnes leis miegoti net esant žemai temperatūrai nesušalus.

Tačiau rinkoje rasite daug įvairių variantų, su daugybe kainų, kurios gali būti šiek tiek didelės, o kitos gali būti pigios. Dėl šios priežasties šiandien parengėme šį palyginimą, kad galėtumėte lengvai išsirinkti savo miegmaišį.

Koks yra geriausias miegmaišis stovyklavimui?

yra daug Miegmaišiai rinkoje, tačiau reikia rinktis tokį, kuris būtų labai kokybiškas ir siūlytų visavertį poilsį. Dėl šios priežasties mes pasirinkome 8 geriausi miegmaišiai kad pailsėtumėte išvykdami į stovyklą. Ir jei taip pat norite sužinoti viską stovyklavimo įranga jums reikia pakviesti jus apsilankyti mūsų įraše apie tai.

Eime su maišais!

1. Miegmaišis Bessport mumijos krepšys

miegmaišis-bessport-mummy-bag.jpg
Bessport Mummy Bag miegmaišis

Tai yra labai praktiškas miegmaišis, ir kuris turi 220T ripstop poliesterio apvalkalą, kuris visiškai apsaugos jus nuo vėjo ir drėgmės. Jo viduje yra 400 g/m2 paminkštinimas, kuris užtikrina puikią izoliaciją ir leidžia mėgautis dideliu komfortu. Jis idealiai tinka temperatūra iki -10°Cir yra siaurėjantis nuo pečių iki kojų pirštų, kad būtų užtikrintas šilumos išsaugojimas dėl savo mumijos stiliaus.

galima neštis lengvai bet kur dėl įtraukto kompresinio maišelio, todėl jį labai lengva perkelti bet kur. Jo vidinė kišenė leidžia laikykite viską viduje visiškai saugiai. Dvigubo užtrauktuko sistema labai patogu nešioti, o gaubtas su užtrauktuku leidžia uždengti visą galvą, kad būtų užtikrintas maksimalus patogumas.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai geras nuomones apie jį, patikino, kad „Puikiai tinka susidoroti su šalta aplinka, nes miegant išlieka visiškai sausas ir šiltas.„. Be to, jie pabrėžia, kad „Išbandžius 24 dienas 2000 metrų aukštyje, jis leidžia puikiai miegoti esant žemai temperatūrai„. Be jokios abejonės, tai puikus pasirinkimas, jei ieškote geros kokybės miegmaišio, leidžiančio lengvai atlaikyti žemą temperatūrą.

žiūrėti kainą

2. Miegmaišis KingCamp KS2023

miegmaišis-kingcamp-ks2023.jpg
KingCamp KS2023 miegmaišis

Be jokios abejonės, tai puikus pasirinkimas, jei ieškote a miegmaišis geras kainos ir kokybės santykis. Iš išorės jis pagamintas iš 210T poliesterio, o pamušalas iš 240T poliesterio, kuris užtikrina didelį atsparumą. Jo paminkštinimas pagamintas iš 150g/m2 poliesterio, kuris leidžia palaikyti temperatūrą net esant ekstremalioms klimato sąlygoms. Komplektuojamas su praktišku kompresiniu maišeliu 210D oksfordo audinys, todėl galite jį pasiimti bet kur labai patogiai.

Turi sutraukiamas gobtuvas, kuri leis uždengti visą galvą, kad jaustumėtės puikiai ir netrūktų šilumos. Dvigubo užtrauktuko sistema užtikrina puikią šilumos izoliaciją. Tai modelis, kuris leis jums šiltai miegoti net -15°C temperatūra žiemą. Jis yra 3 skirtingų spalvų ir yra visiškai atsparus vandeniui, todėl visada galėsite jaustis maksimaliai patogiai vykstant į stovyklą.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Jis pasižymi puikia kokybe ir palaiko šilumą, nesvarbu, kokia lauko temperatūra.„. Jie taip pat pabrėžia, kad „miegmaišiai labai gražūs, o jų maišelis labai praktiškas visur pasiimti„. Puikus variantas, nors reikia nepamiršti, kad kai kurie klientai sako, kad jis labai mažas, tačiau tai labai priklausys nuo jūsų ūgio.

žiūrėti kainą

3. Miegmaišis Hyke & Byke Quandary

sleeping-bag-hyke-byke-quandary.jpg
Hyke & Byke Quandary miegmaišis

Nėra jokių abejonių, kad tai miegmaišis Tai vienas geriausių, kurį galite rasti, ypač todėl, kad jame yra lengvas pūkų įdaras. Tai leidžia jums atlaikyti žiemos temperatūrą, nes užtikrina puikią izoliaciją. Be to, jo audinys yra visiškai atsparus vandeniui, o jūs laikyti šiltai net žemesnėje nei 0°C temperatūrojetodėl tai puikus pasirinkimas prieš miegą.

jo pamušalas yra pagamintas iš 400T 20D ripstop nailono, su YKK užtrauktukais, kurie užtikrina didelį atsparumą ir ilgaamžiškumą. Jame yra kompresinis maišelis, kad galėtumėte jį laikyti tikrai patogiai ir patogiai nešiotis, nes jis bus labai kompaktiškas. Be to, yra galima įvairių spalvųjis yra įprasto ir ilgo dydžio, atsižvelgiant į jūsų ūgį, kad galėtumėte pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Jis yra puikios kokybės, o maišelis išslysta per kelias minutes, todėl jį tikrai lengva sutankinti.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis pagamintas iš puikių medžiagų, o jo audiniai yra labai geros kokybės, be to, jis visada sušildo„. Tai labai geras pasirinkimas, ypač jei ieškote miegmaišio žemai temperatūrai ir labai gero kainos ir kokybės santykio.

žiūrėti kainą

4. Miegmaišis KeenFlex mumija

miegmaišis-keenflex-mummy.jpg
KeenFlex Mummy miegmaišis

Yra miegmaišis, leidžiantis mėgautis puikiu miegu, kad ir kur būtumėte, ir tai garantuos jums didelį komfortą. Jis yra labai kompaktiško ir lengvo dizaino, jį galima lengvai nešiotis suspaudžiamame maišelyje, todėl galėsite jį laikyti ir pasiimti bet kur labai patogiai. Tai gali dėvėti visais sezonaisir buvo sukurta pagal naujausius pasaulinius standartus, kad būtų užtikrinta puiki kokybė.

Gali stovėti ekstremalios temperatūros iki -12°C, nors idealiai tinka naudoti esant ne aukštesnei kaip -5°C temperatūrai. Ergonomiškai suprojektuotas su paminkštintais pečiais ir kaklu, leidžiantis patogiai ilsėtis. Su savo mumijos dizainu, leidžia geriau išlaikyti šilumą ir taip išvengti bet kokių šilumos nuostolių. Galima rinktis iš 4 skirtingų spalvų, todėl galėsite pasirinkti sau labiausiai patinkančią.

Klientų, įsigijusių šį modelį, nuomonės yra labai teigiamos, todėl „Labai geros kokybės už labai gerą kainą, labai šilta, o išorinis audinys neleis sušlapti„. Dėl…