Caleb Wallace, kovos su kaukėmis judėjimo lyderis Teksaso centre, užsikrėtė koronavirusu ir pastarąsias tris savaites buvo intensyvios terapijos skyriuje, vos įsikibęs į gyvenimą, sakė jo žmona Jessica.

Ponia Wallace sakė, kad jos vyro būklė blogėja, o gydytojams baigėsi gydymo galimybės. Šeštadienį jis bus perkeltas į ligoninę Shannon medicinos centre San Angelo, Teksase, kad jo šeima galėtų atsisveikinti, sakė ji.

30 -metis M. Wallace’as didžiąją gyvenimo dalį gyveno San Angelo ir dirba suvirinimo įranga prekiaujančioje įmonėje. Liepos 30 d. Jis užsiregistravo Šenono medicinos centre. Ponia Wallace įsteigė a „GoFundMe“ puslapyje, kuris surinko daugiau nei 27 000 USD, kad padengtų medicinos sąskaitų išlaidas.

Anksčiau tą mėnesį J. Wallace’as surengė „Laisvės mitingą“ žmonėms, kurie „sirgo, kad vyriausybė kontroliuoja mūsų gyvenimą“.

Jis įkūrė San Angelo laisvės gynėjų grupę, surengusią mitingą, skirtą „Covid-19 tironijai“ nutraukti. „YouTube“ interviu su juo.

„Jie tikėjo, kad koronavirusas yra apgaulė, ir manė, kad vyriausybė yra pernelyg sunki rankomis, kai kalbama apie kaukes“,-interviu sakė San Angelo meras Brenda Gunter.

Balandžio mėnesį ponas Wallace’as parašė laiškas į San Angelo nepriklausomą mokyklų rajoną, reikalaudami „nedelsiant panaikinti VISĄ su COVID susijusią politiką“, ir abejoja moksleivių kaukių mokslu ir veiksmingumu.

M. Wallace’o tėvas Russellas Wallace’as sakė, kad jo sūnus tvirtai tiki, kad kaukės ir skiepijimo reikalavimai yra asmeninių laisvių pažeidimas. „Po to, kai stebėjo visas valdžios perteklius, jis nusprendė, kad nori ką nors padaryti“, – sakė Russellas Wallace’as.

Ponia Wallace, kuri yra nėščia su ketvirtuoju poros vaiku, pasakojo „San Angelo Standard-Times“ kad kai jos vyras pirmą kartą pasijuto blogai, jis išgėrė vitamino C, cinko, aspirino ir ivermektino mišinį – vaistą, paprastai naudojamą žmonių ir gyvūnų parazitinėms kirmėlėms gydyti, kuris buvo reklamuojamas kaip koronaviruso gydymas, tačiau neseniai pasirodė esąs neveiksmingas prieš virusą. .

Ji sakė, kad jos vyras gerbė jos pačios sprendimą dėvėti kaukę. „Mes juokavome apie tai, kaip jis buvo vienoje pusėje, o jis – kitoje, ir tai padarė mus tobula pora ir mes subalansavome vienas kitą“, – sakė ji.

Ji pridūrė, kad trys jos vaikai yra naujausi skiepų ir kad ji pati planavo skiepytis nuo koronaviruso, kai jos kūdikis gims rugsėjo pabaigoje. „Mes nesame anti-vaxxers“,-sakė ji.

Vis dėlto ponia Wallace sakė, kad jos vyras tvirtai tikėjo, jog sprendimas skiepytis ar dėvėti kaukę turi būti pačiam asmeniui, o ne vyriausybei. „Tai vienas iš nedaugelio dalykų, dėl kurių sutariau su savo vyru“.

Meras Gunteris sakė, kad J. Wallace’as be galo mylėjo savo miestą. Vasario mėnesį per rekordinę valstijos žiemos audrą M. Wallace’as ir jo tėvas savanoriškai išvažiavo pas savo namuose įstrigusius gyventojus.

„Kai esame raginami veikti, mes pamirštame tuos skirtumus ir tiesiog elgiamės teisingai“, – sakė ji. Šiuo metu Shannon medicinos centre yra 70 procentų intensyviosios terapijos lovų. Šį rugpjūtį Tomo Greeno apygardoje, kurioje yra San Angelo, septynių dienų naujų atvejų vidurkis pakilo iki aukščiausio lygio nuo 2020 m. Lapkričio, rodo „New York Times“ duomenų bazė.

Russellas Wallace’as, taip pat susirgęs „Covid-19“, sakė, kad su sūnumi 13 dienų gulėjo ligoninėje, tačiau jo būklė pakankamai pagerėjo, kad jis galėtų grįžti namo.

Nepaisant jo paties ligos ir sunkios sūnaus būklės, J. Wallace’as sakė vis dar tvirtai įsitikinęs, kad kaukės yra neveiksmingos ir kad vyriausybė neturėtų reikalauti kaukių ar skiepų. Tačiau jis pats nusprendė „pažvelgti“ į kadrų gavimą.

„Man asmeniškai dabar nesiryžtu skiepytis“, – sakė jis. „Aš žiūrėjau į tą statinę ir nuoširdžiai, tai mane išgąsdino“.