Atsisveikinkite su šiluma su geriausiais mini oro kondicionieriais

Mini oro kondicionierius, atsisveikink su karščiu, labas, šaunus!

Atėjus šilumai visus ir viską sukrečia. Vasara turi savų privalumų. Trumpi drabužiai madingi, galima patogiau eiti gatve, apsilankyti paplūdimyje, pasivaikščioti saulės spinduliais, aplankyti šimtus vietų, kurios laukia šį vasaros sezoną. Tačiau ne viskas taip tobula, kaip atrodo. Jei deginatės ne ant smėlio, šalia jūros vandens, karštis yra žvarbus. Nesvarbu, kur bebūtumėte, namuose ar darbe, daugeliui tai ne itin patrauklus metų laikas. Ir nereikia laukti vasaros, nes tą patį pavasarį pradedame kęsti temperatūros kilimo skausmus ir turime pradėti jį taisyti, kad nenukentėtume namuose.

Vienas iš tradicinių sprendimų tam yra pirkti Split tipo orą. Tačiau dauguma modelių paprastai yra be biudžeto. Be to, jų įrengimas ir priežiūra kainuoja nelabai patogiai. Tada Rekomendacija yra tiesiogiai įsigyti mini oro kondicionierių. Tai komanda nešiojamasdaug daugiau ekonominiskuri neapima montavimo ar reguliavimo išlaidų.

Rinkoje galima rinktis iš įvairių modelių. Jei ieškote kainos ir kokybės santykio, prekės ženklo oras MVPPower yra idealus variantas. O norėdami padėti visiems, kurie ruošiasi įsigyti mini oro kondicionierių, čia paliekame sąrašą su mūsų rekomendacijomis apie geriausius mini oro kondicionierius.

Kokį mini oro kondicionierių pirkti?

Kai ieškote prekės, sunku išsirinkti tinkamą, ypač kai
Nelabai aiškūs visi jį sudarantys elementai. Čia išvardinsime
geriausia, ką kada nors peržiūrėjome iš milžiniškos „Amazon“.

1. Mini kondicionierius MVPPower

mvpower-portable-air-conditioning.jpg
MVPower nešiojamas oro kondicionierius

Tobulas draugas vasarą! MVPower mini oro kondicionierius pagamintas iš paskutinės kartos technologija. Ventiliatorius išskiria mažas vandens daleles, kurios kartu su grynu ir drėgnu oru leidžia vėsinti aplinką. Be to, gaivina odą, neleidžia jai išsausėti, nes ji ne tik vėsina, bet ir atlieka drėkinimo funkciją.

Šis nedidelis asmeninis oro kondicionierius yra funkcionalus mažoms erdvėms ar vieno metro atstumui, jis skirtas asmeniniam naudojimui, netinka patalpoms vėsinti ar didelės vietos vėsinimui. Norint pradėti darbą, į didelį baką reikia įpilti vandens. Mini air pradeda savo funkciją dėka purškimo elemento. Ir jei norime pagreitinti aušinimo procesą, galime tiesiogiai įdėti ledo kubelių.

Modelis turi lengvą svorį ir a maža galia, todėl jis labai tylus. Įranga gali būti pritaikyta dviejų rūšių vėjo greitis: žemas ir aukštas režimas. Jame yra žaliuzės, kurias galima pasukti, kad ventiliatorius galėtų nustatyti kryptį.

Kad jis tinkamai veiktų, gamintojas rekomenduoja kartą per savaitę valyti baką ir filtrą, tiesiog padėkite juos po tekančiu vandeniu ir leiskite jiems išdžiūti.

žiūrėti kainą

2. Mini kondicionierius TedGem

tedgem-air-personal-and-portable.jpg
Ted Gem mini oro kondicionierius

Visiškai tyliai, TedGem mini air turi a greito aušinimo sistema. Esant stipriam vėjui, tai ne tik oras, Tai taip pat yra ventiliatorius – drėkintuvas. Galima sukonfigūruoti skirtingas sustabdymo funkcijas, atitinkamai 2, 4 ir 6 valandas. Mygtuku greitis gali būti reguliuojamas trys greičiai vėjo. Žemas variantas puikiai tinka miegui ar poilsiui. Esant vidutinei temperatūrai, idealiai tinka darbui ar studijoms. Būdamas aukštai, už a
nedidelis draugų ar šeimos susitikimas.

Yra nešiojamas oro kondicionierius bet kur pasiimti. Tai oro kondicionierius mažas energijos suvartojimas naudojant aušinimo technologiją. Prietaiso žinoti nebūtina, pernešus 320 mililitrų vandens baką, jis veikia nuo 4 iki 6 valandų.

žiūrėti kainą

Norint jį naudoti, reikia tik laikyti horizontaliai. Užpildykite baką vandens arba mažais ledo kubeliais. Tereikia paspausti maitinimo mygtuką ir viskas, pradedi mėgautis šaltu oru. „TedGem“ nėra įranga, skirta didelėms erdvėms ar visam kambariui.

3. Keturi viename mini oro kondicionierius RenFox

portable-air-cooler-renfox.jpg
RenFox nešiojamas oro aušintuvas

The mini oro kondicionierius 4 viename „RenFox“ prekės ženklas yra viena iš aukščiausiai įvertintų ir labiausiai komentuojamų „Amazon“ įrenginių. Jo maža ir įprasta išvaizda gali apgauti bet ką. Tačiau realybė yra tokia, kad ji veikia taip gerai, kad pardavimų portalo svetainėje jį rekomenduoja šimtai žmonių. „Geras aušintuvas. Didesnis nei maniau. Gerai vėsina, galite naudoti bet kur. Užpylus labai šalto vandens, išeina gana šaltas oras, kuris atvėsina kambarį, turi tris ventiliatoriaus galios lygius Taip pat galite pasirinkti vieną iš spalvų led lemputės. Geras produktas!”.

Tai vienas novatoriškiausių mini oro aušintuvų dėl galingos keturių viename funkcijos, kurioje integruotas ventiliatorius, drėkintuvas, oro aušintuvas ir naktinė lemputė. Jis turi tris reguliuojamus greičius, priklausomai nuo to momento poreikio. Integruoti 7 spalvų LED lemputės pakeisti atmosferą į romantišką arba išvalyti kasdienybę, ir 2 ir 4 valandų laikmatis.

žiūrėti kainą

Darbastalio oras gali būti dedamas bet kurioje namo vietoje, jei tik
yra arti vėsinamo objekto. Dėl mažo dydžio jį lengva judėti bet kurioje vietoje
dalis. Tai lengvas ir praktiškas. Jis sunaudoja mažai energijos, kad būtų geriau apsaugota aplinka. Be to, į vandens rezervuarą galima įdėti eterinių aliejų, kad būtų sukurta atpalaiduojanti aplinka.

4. 4 viename mini oro kondicionierius TLICXY

mini-air-conditioning-4-in-1-tliclxy.jpg
TLICLXY 4 viename mini oro kondicionierius

TLICLXY oro kondicionierius tai komanda keturi viename. Tai oro aušintuvas, drėkintuvas, LED šviesos skleidėjas ir mini ventiliatorius. Karštą vasarą įsigyti šį nešiojamąjį oro kondicionierių yra puikus pasirinkimas.

Atvėsinkite asmeniniu atstumu, tai yra, vieno metro. Negana to, jis palaiko iki aštuonių ar šešių laipsnių temperatūrą. Pučiant stipriam vėjui, bet labai tyliai, mini kondicionierius turi įvairūs reguliuojami greičiai ir oro srautas. Jame yra dvigubas padėklas vandeniui arba ledui, kuris palengvina aušinimą. Šis mini aušintuvas yra puikiai tinka miegoti ar dirbti be kančių.

žiūrėti kainą

Atsiliepimai apie nešiojamąjį kompiuterį yra ne tik geri, bet ir geresni vartotojų atsiliepimai. Apskritai, tai komanda, kuri atlieka savo pagrindinę funkciją ir stebina daugelį kitų. „Džiaugiuosi šiuo gerbėju. Jis turi…