„Chessington World of Adventures”, Jungtinė Karalystė – 1,69 mln. lankytojų

Chessington World of Adventures kaukės top pramogų parkai Europoje
Dar vienas „Merlin Entertainments” objektas geriausių Europos pramogų parkų sąraše yra „Chessington World of Adventures”. Šis šeimai skirtas atrakcionas įkurtas dar 1931 m. kaip zoologijos sodas. Gyvūnai tebėra pagrindinė šios pramogos dalis.

Svečiai kviečiami leistis į kelionę visureigiais per Afrikos lygumas Zufari. Tuo tarpu apsistojusieji nakvynei „Safari & Azteca Hotels” viešbučiuose gali mėgautis visiškai įtraukiančiais įspūdžiais – teminiais kambariais ir susitikimais su gyvūnais netoliese esančiame Wanyama rezervate.

Neseniai buvo pridėtos dvi vaikų rašytojos Džulijos Donaldson ir iliustratoriaus Axelio Schefflerio intelektinės savybės. Nuotykių filmas „The Gruffalo River Ride Adventure” nukelia keleivius į stebuklingą kelionę laivu per tamsų gilų mišką. Tuo tarpu „Room on the Broom – A Magical Journey” – tai pasivaikščiojimas, kviečiantis svečius bendrauti su to paties pavadinimo knygos personažais.

 Heidės parkas, Vokietija – 1,7 mln. lankytojų

 

Kartu su Alton Towers, Bobbejaanland ir Holiday Park tai vienas iš kelių didelių Europos pramogų parkų, kurie klestėjo devintajame dešimtmetyje, bet dabar yra įmonių rankose. Iš tų laikų parke liko „Wildwasserbahn” kalneliai ir „Big Loop” amerikietiškieji kalneliai.

Šiandien svečiai gali mėgautis kilpiniais kalneliais kartu su „Didžiojo septyneto” atrakcionais, tarp kurių taip pat yra „Colossos – Kampf der Giganten”, „Flug der Dämonen”, „Desert Race”, „Krake”, „Limit” ir „Scream”. „Merlin”, kuri 2007 m. įsigijusi „Tussauds” grupę perėmė šį parką, taip pat pristatė intelektinės nuosavybės teises, įskaitant „Peppa Pig Land” ir interaktyvų tamsųjį atrakcioną „Ghostbusters 5D”.

 

 Legoland Deutschland, Vokietija – 1,7 mln. lankytojų

Legoland Deutschland buvo atidarytas 2002 m. už Günzburgo miesto. Dabar jame kasmet apsilanko 1,7 mln. lankytojų.

43 hektarų (107 akrų) teritorijos išplanavimas tapo vėlesnių „Legolandų” pavyzdžiu. „Legoland Deutschland Resort” taip pat pirmasis pasiūlė teminius apgyvendinimo pasiūlymus. Pavyzdžiui, viešbutis „Lego Castle Hotel”, kuris vėliau buvo perkeltas į kelias kitas „Legoland” vietas, ir viešbutis „Piratų sala”.

Jame yra visi išbandyti ir patikrinti „Legoland” mėgstamiausi atrakcionai. Be to, Günzburge esančioje svetainėje yra ir unikalių pasiūlymų.

Parkas buvo pastatytas prieš „Legoland Parks” verslą perimant „Merlin”. Tačiau Vokietija pasirodė esanti gera rinka antrai pagal dydį pasaulyje lankytojų pramogų operatoriui. Ji pasirinko Berlyną kaip pirmojo pasaulyje „Legoland Discovery Centre”, atidaryto 2007 m., vietą. Dabar šis centras veikia dar 26 vietose visame pasaulyje, o antrąjį Vokietijos padalinį galima rasti Oberhauzene.

Straipsnis parašytas pagal: megaatrakcionuparkas.lt