Į Tokijo olimpiadą atvykę varžovai atrado kažką neįprasto apie lovas sportininkų kaime: jos pagamintos iš kartono.

Kai kurie socialiniuose tinkluose pasidalijo modulinių lovų rėmų vaizdais, kuriuos gamina Japonijos bendrovė „Airweave“ ir kurie yra perdirbami. Organizatoriai sako, kad pirmą kartą žaidynėse lovos bus beveik visiškai pagamintos iš atsinaujinančių medžiagų.

Tačiau koronaviruso metu, kai olimpiniai organizatoriai, susirūpinę dėl pernešimo, stengiasi kuo labiau atgrasyti nuo artimo kontakto, neįprasti lovos rėmai kai kuriuos paskatino manyti, kad už jų yra dar vienas motyvas.

Amerikos nuotolinis bėgikas Paulas Chelimo, spėliojo „Twitter“ kad lovos negalėjo išlaikyti daugiau nei vieno žmogaus ir buvo „skirtos išvengti intymumo tarp sportininkų“. Netrukus socialiniuose tinkluose lovos buvo pažymėtos kaip „prieš seksą“.

Airijos gimnastas Rhysas McClenaghanas šį teiginį pavadino „netikra naujiena“. A vaizdo įrašą, kurį jis paskelbė „Twitter“ parodė, kad jis šokinėja ant savo lovos, kad pademonstruotų, jog tai atlaikys energingą veiklą. Oficiali olimpinių žaidynių „Twitter“ paskyra paskelbė pono McClenaghano vaizdo įrašą ir pridūrė: „Ačiū, kad paneigėte mitą“.

18 000 lovų ir čiužinių planas – 8 000 taip pat bus panaudoti kitą mėnesį prasidedančioms parolimpiadoms – buvo paskelbta prieš prasidedant pandemijai Pirmiausia buvo nustatyti socialiniai atsiribojimo apribojimai, kurie yra tvirtesni nei atrodo.

„Kartoninės lovos iš tikrųjų yra tvirtesnės nei medinės ar plieninės“, – sakoma „Airweave“ pranešime.

Modulinius čiužinius galima pritaikyti visų kūno tipų sportininkams, o lovos gali išlaikyti iki 440 svarų, tiek užtenka net ir impozantiškiausiems olimpiečiams.

Tačiau olimpiniai pareigūnai vis tiek nori, kad atletai miegotų vieni Tokijuje, o visur kitur taip pat liktų atokiau. A pjesė apibūdinant saugumo priemones, olimpinių žaidynių dalyviams patartina „vengti nereikalingų fizinio kontakto formų, tokių kaip apkabinimai, aukšti penki ir rankos paspaudimai“.

Norint toliau neskatinti karuselių, bus uždrausta prekiauti alkoholiu. Prezervatyvai, kurie olimpinėse žaidynėse buvo dalijami nuo Seulo žaidynių 1988 m., Bus skatinami saugiam seksui skatinti, tačiau tik apie trečdalis daugiau nei rekordiniai 450 000, išdalinti 2016 m. Rio žaidynėse. aišku, kad jie skirti sportininkams naudoti tik grįžus į savo gimtąją šalį.

Apribojimai atspindi visuotinį susirūpinimą dėl koronaviruso, kai vyksta olimpinės žaidynės, ypač dėl labai užkrečiamo „Delta“ varianto, kuris kursto protrūkius aplink Aziją. Griežtas bandymų režimas šį mėnesį parodė dešimtis teigiamų rezultatų, nes į Tokiją į žaidynes atvyko daugiau nei 18 000 žmonių.

Savaitgalį pareigūnai patvirtino pirmuosius tris atvejus sportininkų kaime, įskaitant vieną organizatorių ir du varžovus. Kai kurie sportininkai pasitraukė iš žaidynių dėl saugumo nuogąstavimų, o kiti, kaip ir paauglių amerikiečių teniso žvaigždė Coco Gauffas, pasitraukė po teigiamų rezultatų.

Hikari Hida prisidėjo reportažais iš Tokijo.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.