AMC puodai: ar jie to verti?  Mano nuomonė

Jie kainuoja ranką ir koją jie žada pakeisti tavo gyvenimą Jūsų naujovių dėka.

Daugiau ar mažiau tokie yra AMC puodai. Dabar, ar jie to verti? Kalbame apie kelis šimtus (ar tūkstančius) eurų už kiekvieną tokį troškintuvą.

Išsamiai juos išanalizuosiu ir papasakosiu gerus, blogus ir reguliarius. Beje, aš nesu suinteresuotas jums parduoti AMC puodą, todėl pasistengsiu būti kiek įmanoma neutralesnis ir objektyvesnis.

Papasakosiu apie savybes, patirtį su jomis, kainas ir dar daug dalykų. Įspėjimas: aš sušlapsiu.

Kaip AMC puodai?

Gaminau su naujausiais prekės ženklo puodais, kurie prideda mitinį „karbonado režimą“, taip pat su senais AMC puodais.

Ir jiems viskas gerai. Abu yra pagaminti iš labai geros kokybės nerūdijančio plieno. Jie yra stori, tvirti ir sunkūs..

Beje, vazonų pagrindai yra storesni nei pramonės vidurkis.

Ir taip, prisipažįstu, kad jie man patinka. Ir taip, aš pripažįstu, kad AMC prekės ženklo puodai yra geros kokybės. Bet iš anksto galiu pasakyti, kad viskas, ką tau pasakysiu, nebus taip gerai ar taip gražu.

senas puodas amc
senovinis puodas AMC
Seno AMC troškintuvo pagrindas
Storas AMC puodų pagrindas
naujas amc puodas
AMC naujasis puodas

Kaip veikia AMC troškiniai?

Čia ateina pirmasis nusivylimas. AMC puodai veikia kaip ir kiti.

Kaoooo? Ką skaitote. Jie dirba kaip ir kiti.

Tikriausiai esate girdėję priešingai. Demonstracijose sakoma: „čia nėra dūmų“, „aliejaus naudoti nereikės“, „išsivalo patys“, „niekas neprilimpa“, „iškepa per 7 minutes“…

Visa tai yra pusė tiesos.

AMC nauji ir seni puodai praktiniais tikslais Jie yra kaip ir kiti aukščiausios kokybės variantai rinkoje. Geras, bet ne stebuklingas.

Jūs matėte demonstraciją, kurioje niekas neprilimpa, nes puodas yra naujas, tačiau nerūdijantis plienas AMC yra toks pat kaip ir kitų aukščiausios kokybės prekių ženklų, tokių kaip WMF ar Zwilling. Identiškas.

Aš kalbu apie testusPažiūrėkite į paveikslėlį žemiau. 1000 eurų vertės puodas jau po kelių panaudojimų turi didelių dėmių. Maistas greičiau prilips, jei nepilsiu aliejaus. Taip yra.

amc puodas
Dėmės ant naujo AMC puodo dugno

Prieštaringai vertinamų AMC puodų kainos

Šio prekės ženklo puodas gali kainuoti daugiau nei 1000 €. Lengvai.

Kartoju: daugiau nei 1000 €.

Įsivaizduoju, kad jei esate čia, jau žinote, kokios AMC puodų kainos, bet verta prisiminti.

Norėdami pateikti idėją, už penkis ar dešimt kartų pigiau turite profesionalios kokybės puodus (tos, kurias naudoja virėjai). Baigdamas šį straipsnį pateiksiu savo nuomonę apie AMC troškinius.

AMC antspaudas
AMC sandariklis ant jo puodų pagrindo

Mano (nuoširdi) nuomonė apie AMC puodus

AMC turi tris raktus:

  • jų puodus.
  • Kainos.
  • Pardavimo būdas.

Apie puodus jau kalbėjau anksčiau. Jie yra puikūs, bet jie nedaro stebuklų. Tai aukštos kokybės puodai, dėl to nekyla abejonių. Kainos taip pat yra jų strategijos dalis, jos labai didelės, bet žmonės ir toliau už jas moka.

Būdas juos parduoti yra svarbiausia ir daugiausiai ginčų kelianti dalis. Viskas atrodo stebuklinga. Nieko nereikia. Nėra aliejaus. Tai ypač paprasta. niekas niekada neprilimpa. Tai automatinis! Tai pakeis jūsų gyvenimą!

Na, gerai, gerai…

man tai yra blogiausia AMC troškinių dalis.

Parduos jums troškintuvą, smulkintuvą, peilius, dangčius ir net kaimyną iš penktos, jei norės. Problema ta, kad stebuklai Lurde.

AMC turi gerus puodus ir keptuves. Jie yra aukštos kokybės. Tačiau pamirškite, jie nedaro stebuklų. Ir jie neverti 1000€ (atsiprašau, taip yra). Tai, ką darote su AMC, galite padaryti su bet kuria kita aukščiausios kokybės virykle. O tai, ką darote su AMC dangčiu, galite padaryti su geru greitpuodžiu.

AMC puodų dangtis
AMC dangtelis

Žinau, tai skamba ne taip patraukliai, kaip tikėjotės, bet taip yra. Gera baterija ir geras greitpuodis tą patį padaro už dešimt kartų mažiau.

Baigti, Palieku tau atspindį.

Kodėl manote, kad Arguiñano, Martín Berasategui, Arzak ar Ferrán Adriá nenaudoja AMC savo restoranų virtuvėse? Tai vieni geriausių specialistų, į juos galėtų investuoti keliasdešimt tūkstančių eurų.

Bet ne. Tie virėjai renkasi aukščiausios kokybės indus, kurie kainuoja dešimt kartų pigiau ir yra tokie pat (ar geresni).