9 geriausios kėdžių kojinės, apsaugančios jūsų grindis

The kėdžių kojos dažniausiai neturi tinkamos apsaugos kurie gali pakenkti jūsų namo grindims. Norint to išvengti, geriausia turėti gerą kėdžių kojinės Kaip AUHOTA AU20200824006kurios suteikia puikią grindų apsaugą ir neleidžia joms subraižyti.

Kokios yra geriausios kėdžių kojinės rinkoje?

nors jie egzistuoja guminės apsaugos kėdžių kojomssu šiomis kojinėmis visada bus gerai namuose suteikti dekoratyvumo.Ir surask geros kėdės kojinės Tai ne visada lengva užduotis, juolab kad reikia ieškoti kojinių, kurios puikiai atitiktų jūsų poreikius. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien pasirinkome tik 9 geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje kad galėtumėte lengvai pasirinkti. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Kėdžių kojinės AUHOTA AU20200824006

socks-for-chairs-auhota-au20200824006.jpg
Kojinės kėdėms AUHOTA AU20200824006

Be jokios abejonės, tai yra vienas iš geriausios kėdžių kojinės kurį rasite turguje. Jie yra pagaminti iš elastingo poliesterio pluošto ir veltinio audinio apačioje, su dvigubu pastorinimu, užtikrinančiu visišką grindų apsaugą. Be to, jos neslidžios, todėl kėdės išliks savo vietose, nesukeldamos nelaimingų atsitikimų. gali būti lengvai plauti mašinoje ir pakartotinai naudoti kiekvieną kartą, kai tik nori. Jie taip pat turi unikalią išvaizdą, leidžiančią jūsų namuose atrodyti labai dekoratyviai, todėl jie yra svetingesni ir patrauklesni.

Jį galima lengvai pritaikyti prie kėdžių kojų nuo 3 iki 5 colių ir tiks daugeliui kojų formų. Jų juoda spalva puikiai tinka bet kokiam valgomajam, virtuvėje, miegamajame ar biuro aplinkoje be jokių apribojimų. Jie leidžia apsaugoti visų tipų grindis nuo subraižymo ir apsaugo nuo kėdžių vilkimo triukšmo. Iš viso gausite 32 vnttodėl labai patogiai jas galite naudoti ant visų savo namų kėdžių.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jie yra geros kokybės, puikiai tinka metaliniams foteliams, todėl nekelia triukšmo ir nebraižo grindųKita vertus, jie pabrėžia, kad „kėdės nebebraižo grindų, yra elastingos ir gana atsparios“.

žiūrėti kainą

2. Kėdžių kojinės AIRUJIA 32 vnt

socks-for-chairs-airujia-32-units.jpg
AIRUJIA kėdžių kojinės 32 vnt

Tai yra keletas grindų apsaugos kėdžių kojoms Jie pagaminti iš aukštos kokybės poliesterio, o apatinė dalis iš veltinio. Jie pasižymi dideliu elastingumu, tankiu, yra neslidūs ir labai sumažina triukšmą. Leidžia efektyviai apsaugoti grindis ir tinka kėdžių kojos nuo 1 iki 2 colių. Iš viso gausite 32 vienetus, kurie tiks tiek apvalioms, tiek kvadratinėms kojoms, tad visai nesvarbu, kokio tipo kėdę turėsite.

Leisti perkelti savo baldai sumažina triukšmą, ir nesukeliant jokių įbrėžimų ar įbrėžimų ant grindų. Jie taip pat suteikia baldams labai dekoratyvaus potėkio, todėl yra labai universalūs. Ar taip galima įvairių spalvųkad galėtumėte pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir dekoravimo stilių.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai puikios smeigės, kurios leidžia gana efektyviai išvengti triukšmo ir nebraižyti grindų„. Jie taip pat pabrėžia, kad „labai lengva montuoti, gerai priglunda, todėl kėdės yra labai tylios“.

žiūrėti kainą

3. Kėdžių kojinės Ezprotect 24 pakuotė

socks-for-chairs-ezprotekt-24-pack.jpg
Ezprotekt kėdžių kojinės 24 pakuotė

Tai apie kai kuriuos kėdžių kojinės iš aukštos kokybės poliesterio verpalų, taip pat tvirta elastinga guma ir veltinio audinys. Jis yra dvigubo storio ir tvirtai prigludęs, o tai garantuoja, kad jie nenukris. Juos lengva skalbti, nes galima skalbti mašinoje išlaikyti juos geriausios būklės amžinai. Jų apačioje yra aukščiausios kokybės apvalus veltinio padėklas, kuris leidžia labai efektyviai apsaugoti visus naudojimo atvejus.

Tai leidžia sumažinti triukšmą judant kėdęleidžia sklandžiai slysti ir turi puikų neslystantį poveikį. Jie prisitaiko prie 7,6–12,7 mm apimties, prisitaikydami prie daugumos kojų formų. Jas labai lengva sumontuoti, nes jas tereikia uždėti ant kėdžių kojų kaip kojines. Iš viso gausite 24 vienetai juodos spalvoskurios leidžia jūsų baldams ir dekoravimui suteikti puikios elegancijos.

Atsiliepimai, kuriuos turi įsigiję šį modelį, yra labai teigiami ir užtikrina, kad „labai gerai prisitaiko prie kojytes ir svarbiausia, kad neleistu braikyti parketo„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai idealios kojinės kėdės kojoms ir grindims apsaugoti, su gana atspariu kamštiniu dugnu“.

žiūrėti kainą

4. Kėdžių kojinės RCHYFEED 24 vnt

socks-for-chairs-rchyfeed-24-pcs.jpg
Kėdžių kojinės RCHYFEED 24 Vnt

Tai yra keletas grindų apsaugos, pagamintos iš elastingo poliesterio pluošto aukštos kokybės ir veltinio dugnas. Jie yra dvigubo storio, todėl puikiai priglunda ir yra puikus pagalbininkas, apsaugantis grindis. Idealiai tinka kėdžių ir stalų kojoms apsaugoti nuo 1–2 colių skersmens gana paprastas. Jie leidžia apsaugoti tiek baldus, tiek grindis, žymiai sumažinant jų keliamą triukšmą.

Jie turi a neslystantis poveikis, todėl kėdės išliks savo vietose, išvengiant bet kokių nelaimingų atsitikimų. Jų išvaizda yra elegantiška, todėl puikiai tinka bet kokiam jūsų namų baldų dekoravimui. Jie yra su vidine gumos juosta, kurią galima ištempti, ir yra labai atsparios. Iš viso gausite Pakuotėje 24 vnto iš daugybės spalvų galite pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka jūsų skonį.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jie yra labai praktiški, tai geras sprendimas, ir gana estetiški, puikiai priglunda prie bet kokio tipo kojų.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „siūlo visišką apsaugą nuo grindų įbrėžimų, yra paprasta naudoti ir puikiai tinka bet kokiai kėdei“.

žiūrėti kainą

5. Kėdžių kojinės Ezprotect EU-1024

socks-for-chairs-ezprotekt-eu-1024.jpg
Kojinės kėdėms Ezprotekt EU-1024

Tai yra puikus pasirinkimas pagamintas…