9 geriausi nešiojamojo kompiuterio stovai

Nuo pat nešiojamieji kompiuteriai yra rinkoje, yra daug vartotojų, kurie nusprendė juos pasirinkti, o ne stalinius kompiuterius. Ne už mažiau, ypač dėl to, kad jie turi vis daugiau naudos ir dėl šios priežasties daugelis žmonių juos renkasi, o norėdami išvengti šilumos, kurią šie prietaisai skleidžia, ir turėti gera kūno laikysena, geriausia bus gerai nešiojamojo kompiuterio stovas.

Tačiau daugelis iš šių atramos yra tik dekoratyvinės ir vartotojiškos, todėl išsirinkti modelį, kuris visiškai atitinka jūsų poreikius, nėra lengvas. Naudodami šias atramas galite ne tik geriau valdyti kompiuterįbet taip pat galite palaikyti gerą temperatūrą.

Taigi, jei norite sužinoti, kas yra geriausi modeliai, kuriuos galite rasti rinkoje, kviečiu ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą.

Kokie yra geriausi nešiojamojo kompiuterio stovai?

Perkaitimas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių nešiojamųjų kompiuterių problemų, ypač kai kalbama apie didelio našumo kompiuterius. Dėl šios priežasties labai svarbu pasirinkti geriausias nešiojamųjų kompiuterių atramas ir taip apsaugoti, kad karštis nesugadintų kompiuterio.

Tai yra geriausi nešiojamojo kompiuterio stovai:

1. Nešiojamojo kompiuterio stovas NULAXY C3

support-for-laptop-nulaxy-c3.jpg
NULAXY C3 nešiojamojo kompiuterio stovas

Tai aukštos kokybės palaikymas ir suderinamas su daugeliu kompiuterių nuo 10 iki 15,6 colio. Tai puiki galimybė gerai vėdinti kompiuterį ir neperkaisti. Jis pagamintas iš lydinio labai atsparus aliuminisir siūlo 4 neslidžias gumines pagalvėles, kad įranga neslystų ir nenukristų.

šią paramą leidžia pakelti kompiuterį 6 coliais, kad jis būtų akių lygyje ir taip išvengtų nugaros ar kaklo skausmo. Tai suteikia kampą, leidžiantį dirbti patogiau ir labai gerai išsklaidyti šilumą. Tačiau tai yra a fiksuota atrama, kurios negalima reguliuoti, ir nebus praktiška jį visur nešiotis.

Atsižvelgdami į vartotojų nuomones, jie patvirtina, kad „yra stabilus ir patogus akiai„. Be to, jie teigia, kad „Labai rekomenduojama dirbti nuotoliniu būdu ir turėti ekraną akių lygyje„. Tačiau su šia parama, kadangi ji neturi reguliuojamo nuolydžio, turėsite naudoti išorinę klaviatūrą ir pelę, kad jaustumėtės patogiai.

žiūrėti kainą

2. Nešiojamojo kompiuterio stovas Kelių kampų valtis

support-for-laptop-boyata-multiangulo.jpg
BoYata kelių kampų nešiojamojo kompiuterio stovas

Jei ieškai didelis lankstumas nustatant kompiuterio padėtį Tai puikus pasirinkimas, ypač dėl tvirtos aliuminio konstrukcijos. Tai suteikia galimybę reguliuoti atramą kampai nuo 0° iki 90°, taip suteikiant didelį universalumą. Turi puikias atramas, kad nešiojamasis kompiuteris neslystų ir nenukristų nuo atramos.

Kiekvienoje jo pusėje yra apsauginis kabliukas, kuris taip pat padės patogiai laikyti nešiojamąjį kompiuterį. Jo dizainas leidžia turėti a ergonomiškas prigludimas kai dirbate kompiuteriu nekankindami nugaros skausmų. Jis išsiskiria tuo, kad yra labai atspari atrama, kuri palaiko kompiuteriai nuo 10 iki 17 colių Be nepatogumų.

Šio modelio nuomonės yra gana teigiamos, su tokiais komentarais kaip „geriausias mano bandytas palaikymas„. Taip pat paryškinami komentarai, kuriuose teigiama, kad „atrama yra metalinė, tvirta ir labai tvirta, taip pat kompaktiška„. Tai puikus pasirinkimas, jei taip pat norite labai elegantiško dizaino atramos.

žiūrėti kainą

3. Nešiojamojo kompiuterio stovas ivolver 6 reguliuojami kampai

support-for-laptop-ivolver.jpg
ivolver nešiojamojo kompiuterio stovas 6 reguliuojami kampai

Yra aukštos kokybės palaikymas, kuris sukurtas su 6 reguliuojamais kampais, kad darbo metu būtų ergonomiška padėtis. suteiks tobulas matymas patogiam darbui, ir be jokio nugaros ar kaklo sustingimo. Jis pagamintas iš aliuminio lydinio, kuris turi didelį atsparumą.

Gali išlaikyti svorį iki 20 kg, suderinamas su kompiuteriais iki 15,6 colio. Jis sveria tik 0,6 svaro, todėl galite lengvai sulankstyti ir pasiimti bet kur be jokių nepatogumų. su jo atviras išdėstymas, Jūsų kompiuteris gali būti lengvai vėdinamas, nepatiriant jokio perkaitimo.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi šis kompiuterio palaikymas, tarp kurių išsiskiria tai, kad „Jis yra labai tvirtas ir užima labai mažai vietos“. Jie taip pat teigia, kad „Puikiai tinka visiems kompiuteriams, išskyrus 17 colių“, taip yra ne dėl atramos pasipriešinimo stokos, o dėl kompiuterių dydžio.

žiūrėti kainą

4. Nešiojamojo kompiuterio stovas „Babacom“ sulankstymas

support-for-laptop-babacom-foldable.jpg
„Babacom“ sulankstomas nešiojamojo kompiuterio stovas

Yra geros kokybės palaikymas, kurio kaina yra gana gera, kuri leidžia jums dirbti tinkamoje padėtyje kompiuterį. Jis gali pakelti kompiuterį taip, kad jis būtų jūsų akių lygyje, be to, jis turi labai ergonomišką dizainą, kad galėtumėte lengvai rašyti. Turėk labai lengvas svorisir jį galima greitai atitraukti, todėl jį labai lengva pasiimti bet kur.

Tai suderinama su visų markių kompiuteriai nuo 10 iki 15,6 colių, puikiai tinka dirbti bet kur. Jis pagamintas iš 4 mm aliuminio, kuris iš viso atlaiko iki 5 kg svorį. Su jų neslystančios trinkelės, nešiojamasis kompiuteris bus visiškai stabilus ir neslys jums dirbant. Jis taip pat siūlo a puiki ventiliacija dėl atviros konstrukcijoskuris apsaugos nuo bet kokio tipo perkaitimo.

Remiantis šį modelį įsigijusių vartotojų nuomone, išsiskiria tuo, kad „Jis itin lengvas ir labai lengvai valomas.” Be to, jie pabrėžia jo ergonomišką dizainą, nes „puikiai prisitaiko prie jums patogiausios padėties“, todėl yra puiki galimybė dirbti be pastangų.

žiūrėti kainą

5. Nešiojamojo kompiuterio stovas Nulaxy C4

support-for-laptop-nulaxy-c4.jpg
Nulaxy C4 nešiojamojo kompiuterio stovas

Tai dar vienas modelis, kurį turėtumėte apsvarstyti, ypač todėl, kad jį galima naudoti bet koks…