9 geriausi išmanieji sieniniai jungikliai

Šiuo metu savo namuose galime turėti didelį komfortą dėka pažanga namų automatizavimo srityje. To įrodymas yra išmanieji sieniniai jungikliai Kaip ir SONOFF T3EU2Ckuris tikrai leis daug lengviau lengvai ir nuotoliniu būdu valdyti šviesos jungiklius.

Kai kurie veikia per Wi-Fi ryšį, o kiti modeliai naudoja nuotolinio valdymo pultą. The platus jungiklių asortimentas kurią randame rinkoje, nelengva greitai apsispręsti dėl pirkimo, o geriau neskubėti ir žiūrėti į tai lengvabūdiškai.

Kokie yra geriausi išmanieji sieniniai jungikliai rinkoje?

rasti gerą išmanusis sieninis jungiklis Tai ne visada bus lengva, nes modelių yra daug ir ne visi jie pasižymi vienoda kokybe ar savybėmis. Štai kodėl šiandien mes pasirinkome tik 9 geriausi variantai rinkoje, kad priimtumėte visiškai teisingą pirkimo sprendimą. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Išmanusis sieninis jungiklis SONOFF T3EU2C

smart-wall-switch-sonoff-t3eu2c.jpg
Išmanusis sieninis jungiklis SONOFF T3EU2C

Be jokios abejonės, tai a labai geros kokybės išmanusis sieninis jungiklis, ir tai leidžia mums lengvai jį valdyti. Siūlo nuotolinį valdymą radijo dažniu ir iš programos eWeLink, tai leidžia lengvai valdyti jį iš mūsų mobiliojo telefono. Be to, jį galima valdyti balsu, nes taip yra suderinamas su Alexa ir Google Homekuris leis lengvai prijungti jį su balso asistentu.

Taip pat gali planuoti lempos įjungimą ir išjungimą tam tikru laiku, ir jūs galite lengvai sukurti išmaniųjų namų scenas. Be to, galite lengvai valdyti jį iš bet kurios vietos, net jei nesate namuose, o tai jums leis įjunkite ir išjunkite apšvietimą, kad imituotumėte, jog esate namuose. Jis turi dizainą su sustiprintu stiklo skydeliu, kuris prisitaikys prie bet kokios erdvės, būdamas labai elegantiškas.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „produktas yra puikus, kad gyvenimas būtų patogesnis, modernaus dizaino, kuris puikiai tinkaKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis veikia labai gerai, turi LED lemputę, kuri visada dega, su programa veikia labai gerai, o su Alexa veikia puikiai“.

žiūrėti kainą

2. Išmanusis sieninis jungiklis Maxcio KS641

smart-wall-switch-maxcio-ks641.jpg
Maxcio KS641 išmanusis sieninis jungiklis

Tai labai geras pasirinkimas, ypač todėl, kad tai yra a wifi jungiklis Suderinamas su Alexa ir Google Home. Norėdami tinkamai veikti, turite suaktyvinkite Alexa arba Google Assistant Maxcio įgūdžius. Jis taip pat suderinamas su „Maxcio“ programa, su kuria bet kuriuo metu galime valdyti jungiklius iš savo mobiliojo telefono. Netgi galime tai kontroliuoti, kai esame toli nuo namųkuris suteiks didesnį saugumą mūsų namuose.

Is suderinamas tik su 2,4 GHz Wi-Fi tinklais, o tą pačią šviesą lengvai valdysite dviem jungikliais. Apšvietimas gali būti nustatytas taip, kad įsijungtų ir išsijungtų automatiškai, todėl jums nereikės jaudintis, kad paliksite įjungtą namų šviesą, taupydami energiją. Jis pagamintas in grūdintas stiklas + PC kurie suteiks mūsų namams labai elegantišką atspalvį.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Jis daro tiksliai tai, ką žada, sklandžiai integruojasi su Alexa ir reikalauja neutralaus ryšio.„. Jie taip pat pabrėžia, kad „jungiklis veikia puikiai, sinchronizuojasi su Android programėle lengvai ir greitai“.

žiūrėti kainą

3. Išmanusis sieninis jungiklis BSEED V1-T1

smart-wall-switch-bseed-v1-t1.jpg
BSEED V1-T1 išmanusis sieninis jungiklis

Tai apie a jungiklis, kuris yra puikios kokybės ir kurį lengva įdiegti, nors jo veikimui reikalingas nulinis laidas. Jis jungiasi prie 2,4 GHz Wi-Fi tinklų ir gali būti valdomas iš mobiliojo telefono labai paprastai ir greitai. yra visiškai suderinamas su Alexa ir Google Hometodėl galite lengvai jį valdyti tiesiog balsu.

Tai gali nustatykite jungiklį taip, kad jis įsijungtų arba išsijungtų automatiškai, priklausomai nuo konkretaus nustatyto laiko. Be to, tai leidžia sumažinti energijos sąnaudas, todėl sutaupysime savo elektros sąskaitą. Norėdami labai patogiai ir paprastai valdyti visus mūsų namuose esančius jungiklius, galite naudoti programą „Smart Life“.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami ir užtikrina, kad „jungiklis veikia nepriekaištingai, jo lietimo funkcija puiki ir be jokių problemų susieja su programėle„. Be to, jie pabrėžia, kad „jie labai gražūs, patogūs, lengvai valdysite keturis patalpoje esančius šviestuvus„. Tai puikus pasirinkimas, kai norime lengvai pritaikyti namų automatiką savo namuose.

žiūrėti kainą

4. Išmanusis sieninis jungiklis Meross MSS550XHK

smart-wall-switch-meross-mss550xhk.jpg
Meross MSS550XHK išmanusis sieninis jungiklis

Tai išmanusis jungiklis, kuris palaiko valdymą balsu ir gali būti naudojamas Apple HomeKit, Apple Watch, Alexa ir Google Assistant. Jungiklis yra dvipusis ir, kad jis tinkamai veiktų, reikia nulinio laido. Jame yra CE ir RoHS sertifikatastad tai bus įrenginys, kuris bus visiškai saugus mūsų namams.

Is suderinamas su 2,4 GHz Wi-Fi tinklais, o jo diapazonas yra didelis dėl „Mediatek IoT“ mikroschemų rinkinio, todėl atjungimo dažnis yra labai mažas. Taip pat galite naudoti Meross programą, su kuria galite valdyti jungiklį nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos, kurioje esate toli nuo namų. Tai yra dviejų krypčių jungiklis, todėl vienu metu galite prijungti šviesą prie dviejų jungiklių. Tam, kad veiktų, nereikia jokio tipo stebulėsir turi fizinį mygtuką, leidžiantį lengvai įjungti ir išjungti šviesas.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „Tai labai lengva įdiegti, turite įdėti neutralų laidą, o integravimas gali būti atliktas greičiau nei per minutęKita vertus, jie pabrėžia, kad „lizdas be problemų jungiasi prie „HomeKit“, o norint tinkamai veikti, tereikia įdėti nulinį laidą„. Tai modelis, kuris yra labai lengvas…