9 geriausi akumuliatoriniai dulkių siurbliai už mažiau nei 100 €

Tradiciniai dulkių siurbliai yra dideli ir sunkūs. Norėdami juos naudoti, turite juos įkrauti, turėti maišelius, kuriuos norite pakeisti, rasti vietą su šalia esančiu kištuku ir begalę ankstesnių veiksmų, kad galėtumėte jį įjungti konkrečiose namų vietose. Tai tikrai tampa sudėtinga veikla, kuri užtrunka ilgiau nei turėtų.

Vietoj jų dažnai naudojamos vantos, kurios, nors ir daug lengviau ir greičiau valomos, iš namų nepalieka tokios švarios kaip dulkių siurblys. Šluotos taip pat linkusios pakelti daug dulkių, sukelti alergiją ir kt. Mūšis dar didesnis, kai turite augintinių, nes jūs turite gyventi su plaukais ant baldų, drabužių ir grindų. Šiek tiek sudėtinga? Tačiau dar ne viskas prarasta, problema turi sprendimą: belaidžiai dulkių siurbliai.

Technologijos užtvindė rinką ir siūlo lengvus, lengvai naudojamus dulkių siurblius be maišelio ir, kas geriausia? Be laido! Amazon.es yra šimtai modelių, kuriuos galima įsigyti geriausiai asmeninius poreikius atitinkančius modelius.

Šiame įraše ne tik parodysime geriausi belaidžiai dulkių siurbliai kuriuos galite rasti Amazon.es, bet taip pat iškiliausias už mažiau nei 100 eurų. Norite sužinoti daugiau?

Kokį belaidį dulkių siurblį pirkti?

The Belaidžiai dulkių siurbliai yra labai naudingi šiais laikais. Juos lengviau ir lengviau valdyti. Jos daug geriau išvalo visas dulkes, kurių tradicinės šluotos negali nušluoti. Norėdami sužinoti daugiau apie dulkių siurblių sąrašą, čia rasite geriausius belaidžius dulkių siurblius, kuriuos galite rasti Amazon.es už mažiau nei 100 eurų.

1. Belaidis dulkių siurblys H.Koenig UP600

cordless-vacuum-hkoenig-up600.jpg
H.Koenig UP600 akumuliatorinis dulkių siurblys

Tai mūsų mėgstamiausia ir viena paklausiausių „Amazon“. Šis belaidis siurblys yra idealiai tinka grindų, sienų, lubų ir bet kurio kampo valymui dėl savo universalumo.

Šis vakuumas turi 2 pozicijos: pirmasis as rankinis dulkių siurblys, puikiai tinka baldų, laiptų ir net automobilio valymui. Ir antra pozicija kaip galinga šluota (100w)labai patogu valyti grindis, lubas ir pasiekti visus kampus.

Jis turi 2 siurbimo greičius ir hepa filtras orui valytipašalina iš oro erkes ir smulkias daleles, kurių negali sugauti įprastas filtras.

Galiausiai paryškinkite savo autonomija 40 minučių ir jo 22,2 V ličio baterija. Įdėtas į įkrovimo bazę, jis bus paruoštas vos per 4 valandas. Be to, yra dulkių siurblys daugybė priedų kurie suteikia jam puikų universalumą: sieninis laikiklis, apvalus šepetys, 2 viename plokščias antgalis.

žiūrėti kainą

robotas-vacuum-cleaner-rowenta-smart-force-explorer-aqua.jpg

Kokie yra geriausi robotai dulkių siurbliai? Mes parodysime jums 7 geriausius namams. Nusiurbkite ir nušveiskite namus be pastangų! Papasakosime viską ir dar daugiau, užsukite!

2. Keturi viename belaidis dulkių siurblys – INSE

bevielis-vakuuminis-4-in-1-inse.jpg
4 viename belaidis dulkių siurblys – INSE

Vos per sekundę galite tapti rankiniu dulkių siurbliu. Su 130W variklis susiurbia visas dulkes, naminių gyvūnėlių plaukus, erkes ir dar. Tai ne tik gali išvalyti grindis, bet ir baldus, automobilius ir lovas dėl savo didelės galios ir universalumo.

Mažo greičio režimu dulkių siurblys veikia 45 minutes, o dideliu greičiu – 35 minutes, todėl turime laiko atlikti kasdienes valymo užduotis. Taip pat su jų priekiniai LED žibintai, galime užtikrinti, kad dulkes pašalintume net ir blogo matomumo vietose. O nuimami ir plaunami filtrai užtikrina gerą jo priežiūrą.

Dulkių siurblys yra vienas geriausiai įvertintų Amazon.es už mažiau nei 100 eurų. Interneto platformoje vyrauja tvirti komentarai apie jo veikimą, priedų įvairovę ir daugybę naudojimo būdų. Vienas iš komentarų, kurį galima perskaityti apsipirkimo svetainėje, yra „Na, aš turėjau tradicinį dulkių siurblį, kuris jau buvo ant paskutinių kojų ir mums reikėjo tokio, kuris atliktų po truputį visko namuose ir, jei įmanoma, automobilį “

žiūrėti kainą

3. Belaidis dulkių siurblys Neribotas 29.0 Ličio – Jautis

dulkių siurblys-cordless-unlimited-290-lithium-taurus.jpg
Neribotas 29,0 ličio belaidis dulkių siurblys – Taurus

Belaidis dulkių siurblys Unlimited pasižymi tuo, kad universalus ir galingas. Du itin nepakeičiami atributai šiame sektoriuje. Dėl šių privalumų dulkių siurblys yra vienas iš geriausių pozicijų, kai ieškote jo už maždaug 100 eurų. Tai suteikia greitų ir greitų rezultatų. Nuvalo paviršių kaip niekas kitas ir užima mažai vietos; o tai reiškia, kad jį lengva laikyti.

Turi galinga, lengva ir patvari 29 V baterija. Tai leidžia efektyviai, greitai ir nesudėtingai dirbti. Dulkių siurblys turi cikloninę sistemą kuris, pateisindamas savo pavadinimą, sukelia sukimąsi įrenginio viduje, judindamas orą sūkuryje. Šiame procese oras atskiriamas nuo mikrobų ir nešvarumų, pastarieji pernešami bako viduje.

Ši dabartinė 25.6 versija yra lengvesnė, daugiau galios ir daugiau privalumų. Jo dinamiškumas toks didelis, kad jis gali dirbti kaip a rankinis arba šluotas dulkių siurblys. Jame yra lengvesnės ir patvaresnės ličio baterijos, todėl įrenginys tarnauja daug ilgiau ir yra daug efektyvesnis darbo metu. Dėl belaidžio dizaino juo naudotis daug lengviau ir patogiau. Valymo metu nėra jokių apribojimų ir galima naudoti nepertraukiamai ilgiau nei 55 minutes.

žiūrėti kainą

4. Belaidis dulkių siurblys AP 4200 – Orbegozo

cordless-vacuum-ap-4200-orbegozo.jpg
Belaidis dulkių siurblys AP 4200 – Orbegozo

Orbegozo dulkių siurblys yra a galingas valymo įranga, kuri turi trys būdai viename. Pirma, tai gali būti tobula rankinis dulkių siurblys, tam tereikia atjungti jį sudarančius priedus ir palikti įrenginį mažiausio dydžio, bet neprarandant privalumų. Šiuo būdu galite išvalyti sudėtingesnius kampus, sofą, fotelius ir kt.

Antrasis naudojimo būdas yra „parkavimo režimas”. Šis būdas naudojamas įrangai pastatyti ant pagrindo, sukuriant didesnį stabilumą ir stiprumą. Kaip prailgintas dulkių siurblys, yra trečioji naudojimo alternatyva. Naudodami šią parinktį galite atskleisti visą AP 4200 galią maksimalia išraiška. Jis užauga dvigubai didesnis už pradinį dydį ir puikiai tinka dideliems plotams padengti be didelių pastangų.

Orbegozo mašina turi guminiai ratai kurios, be dulkių siurblio mobilumo, taip pat padeda netinkamai elgtis su gležnomis grindimis. apima a LED lemputė judančioje įrenginio galvutėje. Jo paskirtis – apšviesti tamsias vietas, tokias kaip po lova ar baldais, kad būtų patvirtinta, kad atliktas teisingas valymas. Darbui skirtas šepetėlis yra nuimamas,…