9 geriausi 3D spausdintuvai visiems jūsų dizainams

3D spausdintuvai yra labai naudingi įrankiai keičia gamybos procesus, nes jie naudojami įvairiai – tiek buityje, tiek pramonėje. Ši 3D spausdinimo technologija gali neįtikėtinai greitai atgaivinti mūsų kuriamus skaitmeninius dizainus.

Ir norint patekti į šį pasaulį, jums reikės tokio gero spausdintuvo ANYCUBIC Mega Proidealiai tinka atskleisti visą savo kūrybinį potencialą.

Koks yra geriausias 3D spausdintuvas rinkoje?

Čia yra platus pasirinkimas perkant 3D spausdintuvus, todėl priimti sprendimą dėl pirkimo gali būti sunku. Dėl šios priežasties šiandien pasirinkome tik 9 geriausi variantai rinkoje, todėl galite pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų poreikius. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. 3D spausdintuvas ANYCUBIC Mega Pro

3D spausdintuvas-anycubic-mega-pro.jpg
ANYCUBIC Mega Pro 3D spausdintuvas

Tai yra aukštos kokybės 3d spausdintuvas, kuris išsiskiria tiek spausdintuvo, tiek lazerinio graviruotojo funkcijų integravimu. Tokiu būdu galite turėti daug daugiau galimybių atskleisti turimą kūrybinį potencialą. leidžia a 210x210x205 mm spaudinio dydisir 220x140mm graviravimas lazeriu.

Šis spausdintuvas siūlo galimybę spausdinkite skirtingomis spalvomis tik vienu antgaliu, sustodami ant konkretaus sluoksnio, kad modeliuose neliktų įtrūkimų. Šis spausdintuvas leidžia automatiškai nustatyti spausdinimo išlyginimo tašką ir skleidžia a garsinis įspėjimas, nurodantis antraštės aukštį vertinimo metu. Dėl modulinės konstrukcijos jį galima surinkti per kelias minutes, o tai reiškia, kad spausdintuvą galite greitai pradėti ir veikti.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „Tai idealus modelis pradedantiesiems, jame yra viskas, ko reikia norint iškart pradėti jį naudoti.„. Be to, jie teigia, kad „jo montavimas paprastas ir be problemų, labai kokybiškas„. Tai labai universalus modelis, nes tame pačiame įrenginyje turite ir 3D spausdintuvą, ir lazerinį graviratorių.

žiūrėti kainą

2. 3D spausdintuvas FLSUN QQ-Pro

spausdintuvas-3d-flsun-qq-pro.jpg
FLSUN QQ-Pro 3D spausdintuvas

Tai vienas labai aukštos kokybės 3d spausdintuvas ir su dideliu našumu, ir tai suteiks jums visiškai profesionalių rezultatų. Šie spausdintuvai leidžia turėti a labai gera galimybė spausdinti visus reikiamus modelius, naudinga tiek vartotojams, tiek mokykloms. Be to, tai paprastas naudoti ir konfigūruoti modelis, kuriam nereikia daug priežiūros.

Is pagamintas iš labai atsparios metalinės konstrukcijos, o jo darbinis plotas yra 255×360 mm, kas leidžia turėti didelį universalumą. Tai labai tylus modelis, nes veikiant sukuria tik 50 dB triukšmą. Be to, jis turi jutiklinį ekraną, kuris leis jį valdyti tikrai paprastai ir efektyviai. Dėl savo Titan ekstruderio galite dirbti PLA, ABS, medžio, PVA gijosbe kita ko, o tai suteikia didelį universalumą dirbant.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami, todėl „produktas yra labai geras, jis yra tvirtas, jį labai lengva surinkti, o spausdinimo kokybė yra gana gera„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Jis veikia puikiai, pateikiamas su viskuo, ko reikia jį surinkti, taip pat yra vadovai ir demonstraciniai vaizdo įrašai apie viską, ką galima padaryti„. Tai puikus pasirinkimas, ypač dėl to, kad jis turi didelę spausdinimo erdvę.

žiūrėti kainą

3. 3D spausdintuvas ELEGOO Mars 2 Pro

3D spausdintuvas-elegoo-mars-2-pro.jpg
ELEGOO Mars 2 Pro 3D spausdintuvas

Tai aukštos kokybės spausdintuvas, turintis a 2K raiškos vienspalvis LCD ekranas, ir tai veikia su derva. Jis pasižymi dideliu spausdinimo efektyvumu, nes vienam sluoksniui sukietėti prireiks tik 2 sekundžių, o tai leidžia pasiekti puikų spausdinimo efektyvumą. Tai turi vienoda ultravioletinių spindulių spinduliuotė ir spausdinimo detalės labai patobulintos.

Turėk apdirbtas aliuminio korpusas, todėl tai labai atspari mašina. Jo konstrukcinė plokštė yra padengta smėliasrove, todėl spausdinant puikiai sukimba, todėl naudojant ją nekils jokių problemų. Jame yra įmontuota aktyvuota anglis, kuri sugeria dūmus iš dervos, o tai leidžia dirbti daug patogiau. yra visiškai Suderinamas su Chitu Boxkad sukurtumėte visus savo dizainus.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai gerą nuomonę apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai geras aparatas, spausdina per dvi sekundes vienam sluoksniui, labai gerai sukimba, meniu yra ispanų kalba ir dėl filtro nekvepia derva„. Be to, jie pabrėžia, kad „tai apskritai yra labai geras spausdintuvas, jei jis sukalibruotas pagal dervos ekspozicijos laiką“. Tai labai geros kokybės modelis.

žiūrėti kainą

4. 3D spausdintuvas ANYCUBIC Mega S

3D spausdintuvas-anycubic-mega-s.jpg
ANYCUBIC Mega S 3D spausdintuvas

Nėra jokių abejonių, kad tai a aukštos kokybės 3d spausdintuvas į tai turėtumėte atsižvelgti, ypač todėl, kad jį labai lengva surinkti vos per kelias minutes. Tai paprastas naudoti modelis tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams, užtikrinantis puikią spausdinimo kokybę bet kuriuo metu. Suskaičiuok su vienu aukštos kokybės ekstruderiskuris leidžia dirbti su dauguma gijų be užsikimšimo pavojaus, kad pagerintų spausdinimo tikslumą.

Šis spausdintuvas turi a sistema, leidžianti lengvai tęsti spausdinimą nutrūkus elektros tiekimui ar kiti netikėti sustojimai. Jame taip pat yra aliarmas, kai baigiasi kaitinamojo siūlas, todėl galite iš karto jį pakeisti. Jo spausdinimo tūris yra 210x210x205 mm, o spausdinimo paviršius pagamintas iš mikroporinė danga, užtikrinanti puikų sukibimą spausdinant.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš tų, kurie jį nusipirko, užtikrinant, kad „Puiku, jo surinkimui tereikia įdėti 4 varžtus, o naudoti labai paprasta, nors norint gerai jį naudoti, reikia turėti pagrindines 3D spausdinimo sąvokasKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis pasižymi puikia kokybe, yra labai atsparus ir labai gerai spausdina su spausdintuvo atneštomis dervomisTai aukštos kokybės modelis, leidžiantis gauti labai gerų spaudinių.

žiūrėti kainą