8 geriausios motociklų spynos jūsų saugumui

Daugėjant žmonių, besirenkančių nusipirkti motociklą kelioneiPadaugėjo ir tų pačių vagysčių. Dėl šios priežasties būtina nusipirkti motociklo spyną Kaip ir miesto UR6nes tokiu būdu galite būti ramesni, kai paliksite motociklą stovėti gatvėje.

Daugeliu atvejų tai yra a prietaisas, kuris atgrasys vagis, nes jie nenori susidurti su saugumo barjeru. Tačiau spyną reikia rinktis kokybišką, o ne visos pasižymi vienodomis savybėmis, todėl šiandien atrinkome tik geriausią.

Taigi, jei esate Ieškote gero varianto, kaip apsaugoti savo motociklą kai pastatysite jį gatvėje, kviečiame toliau atidžiai tai skaityti paštu.

Koks yra geriausias motociklo užraktas rinkoje?

Nepaisant to, platus pasirinkimas, kurį randame rinkojeNe visos motociklų spynos yra vienodos. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien pasirinkome tik 8 geriausi variantai, kad galėtumėte įsitikinti, kad pasirinkote geros kokybės. Taigi, susipažinkime su jais:

1. Motociklo užraktas miesto UR6

pakabinama spyna-for-motorbike-urban-ur6.jpg
UR6 miesto motociklo spyna

Tai tikrai vienas iš geriausios motociklų spynos nuo vagystės kuriuos galite rasti turguje. Jame yra 120 dBa signalizacija ir garsinis signalas, kuris leidžia pasiekti maksimalų saugumą. Jame yra 6 mm velenas, kuris idealiai tinka išorinės disko skylėso jo signalizacijos modulis yra visiškai keičiamas, jei sugestų.

Bet kokiu atveju tai labai atsparus vandeniui, patikimas ir neskleidžia klaidingų pavojaus signalų. Jis veikia su ilgai veikiančia CR2 ličio baterija, kuri yra įkraunama. Jis gali būti naudojamas tiek su žadintuvu, tiek be jo, o jame yra žadintuvo arba neužmiršimo funkcija, kad išvengtumėte bet kokių nepatogumų. Naudodamiesi įrenginiu jums nereikės gaišti laiko. Siūlo dvigubą perspėjimo signalą su LED mygtuku kuri labai praverčia tamsiose vietose. Spustelėjęs užraktas leis jį lengvai uždaryti be rakto, kad galėtumėte jį įdėti per kelias sekundes.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, pabrėžiant, kad „Tai puikiai veikianti spyna, gana garsiai skambanti ir esant reikalui nešokinėja, be to, turi gerą pasipriešinimą„. Be to, jie teigia, kad „Tai labai tvirtas suportas, signalizacija yra labai paprasta naudoti ir turi didelį jautrumą, kad apsaugotų motociklą“. Tai labai geros kokybės gaminys, kurį lengva užsidėti ir nuimti ant bet kurio motociklo.

žiūrėti kainą

2. Motociklo užraktas REAPP PC1406

pakabinama spyna-for-motorbike-reapp-pc1406.jpg
Motociklo spyna REAPP PC1406

Yra labai aukštos kokybės apsauga nuo vagystės užraktas motociklams, ir jame yra jautrus jutiklis, kuris suaktyvina signalą. Turi nuolatinis 110 dB garsinis signalas, kuri leidžia gana efektyviai įtikinti vagis. Jame yra aliuminio lydinio statinė ir a varinis raktas, kuris leidžia jį atrakinti sklandžiai ir paprastai. Jis turi labai atsparų korpusą, kuris gali atlaikyti įvairaus laipsnio susidūrimus ir gali būti lengvai naudojamas lietingu oru nepažeidžiant.

The pakabinama spyna lengvai užrakinama ją tiesiog nuspaudus, o pasigirdęs pyptelėjimas parodys, kad yra aliarmo režimas. Komplekte yra priminimo virvė, todėl prieš važiuodami galite įsitikinti, kad atrakinate užraktą. Jis tinka visų tipų motociklams su diskiniais stabdžiais ir signalizacija yra su atsarginių baterijų komplektu. Bateriją labai lengva pakeisti ir ji veikia maždaug 6 mėnesius.

Vartotojų, kurie nusipirko šį modelį, nuomonės apie jį yra labai teigiamos ir užtikrina, kad „Jis naudojamas ir dviračiui, ir elektriniam paspirtukui, ir motociklui, pagamintas iš itin tvirtų medžiagų ir yra labai patvarus„. Jie taip pat teigia, kad „Tai labai saugi ir labai jautri spyna, kuri yra gera apsauga nuo vagystės bet kokiam motociklui„. Tai puikus sprendimas visų tipų transporto priemonėms su diskiniais stabdžiais.

žiūrėti kainą

3. Motociklo užraktas Miesto UR208T

pakabinama spyna-for-motorbike-urban-ur208t.jpg
Urban UR208T motociklo spyna

Tai ant disko sumontuota jūsų motociklo apsaugos nuo vagystės sistema, turinti 10 mm skersmens užraktą. Jis skirtas abiem motociklai, taip pat motoroleriai, ir leis jums visada turėti puikų pasirodymą bet kuriuo metu. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų įsitikinkite, kad jis yra atsparus ir yra modelis, sustiprintas titanu užtikrinti jo ilgaamžiškumą ir atsparumą.

Yra gana lengvas modelis, kuris sveria tik 410 gramų ir pasiūlys jums du atsparumo taškus. Be to, jis turi spragtelėjimo užraktą su greitu atsegimu, leidžiančiu įdėti jį viena ranka ir be rakto. Taip pat Yra geltonas Memo laidaskuris yra gana įspūdingas, todėl nepamiršite nuimti užrakto prieš užvesdami automobilį.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai geras modelis, jo fluorescencinis priminimas neleidžia pradėti jį įjungus, o kainos ir kokybės santykis yra labai geras„. Be to, jie pabrėžia, kad „jis yra pakankamai didelis, kad įbaugintų, ir veikia gana gerai, nes yra gana tvirtas ir saugus modelis“. Jis yra gana didelis, todėl motociklo diską galima saugiai užrakinti.

žiūrėti kainą

4. Motociklo užraktas AGPTEK ATDL_001

pakabinama spyna-for-motorbike-agptek-atdl001.jpg
Motociklo užraktas AGPTEK ATDL_001

Tai aukštos kokybės motociklo signalizacijos užraktas, kuris iškart įsijungia, kai nustato vibraciją ar smūgius. Problemos a 110dB signalizacija, kuri leidžia efektyviai apsaugoti savo motociklą atbaidant vagis. Jis pagamintas iš aliuminio lydinio ir turi a daug sklandesnė atrakinimo sistema, lengvai pritaikomas prie bet kokio tipo stabdžių disko.

Labai atsparus vandeniui, pjovimui, pjovimui, aukštai temperatūrai ir kt. Jame yra priminimo laidas, kuris gali būti ištemptas iki 1,6 m ir neleidžia užvesti automobilio su įjungtu užraktu. Labai lengvai užsidaro be rakto, ir iš viso yra 6 baterijos ir 2 raktai. Jame yra visi įrankiai, skirti akumuliatoriui išardyti ir pakeisti, kad būtų labai lengva atlikti.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Jis labai jautrus, labai geros apimties, be to, labai gero kainos ir kokybės santykio„. Kita vertus, jie tikina, kad „tai tinkamo dydžio spyna, skamba gan garsiai, o su jo laidu labai pravartu nepamiršti jos išimti prieš užvedant dviratį„. Tai yra…