8 geriausi vandeniui atsparūs nešiojamieji garsiakalbiai

jei esate a žmogus, kuris visą laiką mėgaujasi savo mėgstama muzika, tikriausiai norite pasiimti muziką visur, įskaitant dušą. Na, o norint tai pasiekti, jums reikės a mini vandeniui atsparus nešiojamas garsiakalbis Kaip ir Ortizan X9kad galėtumėte mėgautis mėgstama muzika, kad ir kur būtumėte.

Tačiau į rinkoje randame daug įvairių variantų, iš kurių galime rinktis. Dėl šios priežasties, kad jums būtų lengviau priimti sprendimą šiuo klausimu, šiandien pateikiame jums mėgstamiausią mini garsiakalbių pasirinkimą ir keletą patarimų, kurių negalite praleisti.

Kokia yra geriausia vandeniui atspari nešiojama mini kolonėlė?

rasti gerą mini vandeniui atsparus nešiojamas garsiakalbis Tai nėra lengva, ypač todėl, kad garso kokybė yra pagrindinis veiksnys, lemiantis teisingą pasirinkimą. Štai kodėl šiandien mes pasirinkome tik 8 geriausi variantai rinkoje, todėl galite įsigyti gerų garsiakalbių, skirtų dušui ar buvimui lauke. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Vandeniui atsparus mini nešiojamasis garsiakalbis Ortizan X9

mini-portable-waterproof-speaker-ortizan-x9.jpg
Ortizan X9 vandeniui atsparus nešiojamasis mini garsiakalbis

Tai vienas iš viršuje mini vandeniui atsparūs nešiojami garsiakalbiai kuriuos rasite turguje ir kurie siūlo a 10W bendra galia. Jis siūlo stereo garsą su labai geros kokybės ir giliais bosais. Jis sukurtas taip, kad tvarkytų ryškius vidutinius ir aukštus dažnius unikaliu būdu, be jokių iškraipymų. Be to, jis ateina su spalvoti LED žibintaikuri keisis pagal jūsų muzikos ritmą.

Is Atsparus vandeniui, IPX6 sertifikatas, todėl jį galima naudoti dušo patalpose, prie baseino ar net lyjant. Jis yra kompaktiško dydžio, todėl jį galėsite pasiimti bet kur be jokių pastangų. Be to, jis turi a Bluetooth 5.0 ryšys, kuris leidžia labai stabiliai prisijungti ir palaiko TF kortelę didesniam komfortui. Kita vertus, jo baterija vienu įkrovimu gali atkurti iki 15 valandų ir gali būti lengvai susieta su bet kokiu įrenginiu.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „„Bluetooth“ poravimas yra labai greitas, o garso kokybė yra gana gera„. Be to, jie teigia, kad „Jis turi labai gerą kainos ir kokybės santykį, be jokių problemų atsparus vandeniui ir smūgiams“.

žiūrėti kainą

2. Vandeniui atsparus mini nešiojamasis garsiakalbis JBL GO 3

mini-portable-waterproof-speaker-jbl-go-3.jpg
JBL GO 3 Mini vandeniui atsparus nešiojamasis garsiakalbis

Tai yra garsiakalbis, pasižymintis išskirtine garso kokybe, kad galėtumėte mėgautis puikiu garso aiškumu. Jis yra labai atsparus ir kompaktiško dizaino, todėl jį lengva pasiimti bet kur ir puikiai derinamas su bet kokiu stiliumi. Šis turi a sertifikuota pagal IP67 standartątodėl galite naudoti bet kur, neturėdami problemų dėl drėgmės.

siūlo a didelio patikimumo „Bluetooth“ belaidis ryšys, kuri leidžia leisti mėgstamas dainas su JBL Pro Sound visiškai belaidžiu būdu iš bet kurio įrenginio. Jis siūlo iki 5 valandų nepertraukiamo atkūrimo diapazoną vienu įkrovimu. Aš žinau įkrovimas per USB-C laidą ir jis yra įvairių spalvų, todėl galite pasirinkti jums labiausiai patinkančią.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Kad ir koks jis mažas, jis turi labai gerą garsą ir labai priimtinus bosus, todėl puikiai tinka visur pasiimti„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Jis yra mažas ir kompaktiškas, jį malonu liesti, o mygtukai yra labai intuityvūs ir lengvai naudojami„. Tai labai geros kokybės garsiakalbis, turintis gerą baterijos veikimo laiką, o jos mygtukų padėtis yra labai praktiška.

žiūrėti kainą

3. Vandeniui atsparus mini nešiojamasis garsiakalbis Geryst T9

mini-portable-waterproof-speaker-geryst-t9.jpg
Geryst T9 Mini vandeniui atsparus nešiojamasis garsiakalbis

Tai apie a garsiakalbis su labai gera garso kokybe, ir kad jame yra žemųjų dažnių sistema, kad būtų užtikrinta geresnė patirtis. Bendra jo galia yra 5 W, o tai suteiks didelės raiškos stereo garsą ir sustiprintus žemuosius dažnius. Turėsite puikią garso kokybę, tuo pat metu jis bus labai galingas. Jis ateina su a ryšys per bluetooth 5.0kuris leidžia užtikrinti maksimalų įmanomą stabilumą, o muzika gali būti perduodama labai stabiliai ir greitu bei patikimu perdavimo greičiu.

Jis ateina su a įmontuotas mikrofonas, kuri leis jį naudoti kaip laisvų rankų įrangą skambučiams ar vaizdo skambučiams. Turi Sertifikuota IPX7, todėl yra atsparus lietui, dulkėms, sniegui, išsiliejimui, smėliui ir purvui. Jame taip pat yra tvirtas siurbtukas, leidžiantis lengvai pakabinti jį ant bet kokio lygaus paviršiaus. Jų spalvota LED lemputė keisis pagal muzikos ritmą, kas leis turėti didelį universalumą. Be to, jame yra įmontuotas FM radijas, todėl labai patogiai galite klausytis visų mėgstamų stočių ir siūlo iki 7 valandų diapazoną.

Pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami ir užtikrina, kad „skamba gana gerai, turi bosus, neskamba niūriai ir leidžia keisti dainą tiesiai iš garsiakalbio, todėl tai labai patogu„. Be to, jie pabrėžia, kad „jo garsas labai geras, garsumas kaip tik dušui, o jei nori gali išjungti jo šviesą„. Tai labai geras pasirinkimas, jei ieškote kokybiškos kolonėlės už gerą kainą.

žiūrėti kainą

4. Vandeniui atsparus mini nešiojamasis garsiakalbis PEYOU 113-0066-01

mini-portable-waterproof-speaker-peyou-113-0066-01.jpg
PEYOU 113-0066-01 vandeniui atspari nešiojama mini kolonėlė

Tai yra mini vandeniui atsparus nešiojamas garsiakalbis kuri turi a hifi stereo garsas, ir kad jame yra dvigubi tvarkyklės ir pasyvūs žemųjų dažnių garsiakalbiai. Aukšto dažnio garsai yra skaidrūs ir ryškūs, todėl garsas yra aiškus net esant kovos triukšmui. Jis taip pat turi laisvų rankų funkciją, nes yra su a įmontuotas mikrofonas, kuri leis atsiliepti į skambučius tiesiai iš garsiakalbio.

Jis turi kompaktišką dizainą ir galingą siurbtuką, kuris yra nuimamas, todėl jis yra labai universalus. Is atsparus vandeniui pagal IPX7 standartą30 minučių panardinamas iki 1 metro gylio. veikia per ryšį „Bluetooth 5.0“ užtikrina didesnį stabilumą, o įkrovimas užtruks 3 valandas, kad būtų galima žaisti 12 valandų. Galėsite mėgautis visa savo mėgstama muzika labai patogiai bet kuriuo metu be jokių trukdžių.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Skamba labai gerai ir puikiai sulaiko garą, nors skamba gana gerai„. Be to, jie teigia, kad „Tai pigus garsiakalbis, turintis…