8 geriausi valgomojo stalai jūsų namams

Nėra jokių abejonių, kad valgomasis yra ypatinga susibūrimo vieta kuriame visi šeimos nariai susėda dalintis pietų ir vakarienių, linksmai besišnekučiuodami. Tai taip pat ideali vieta pakviesti draugus vakarienės, kad jie jaustųsi gerai ir patogiai.

Bet reikia gero Pietų stalas kaip ir COMIFORT Ąžuolas su plieninėmis kojelėmis Xkad patirtis būtų daug malonesnė ir kad galėtumėte mėgautis daug daugiau net su draugais.

O renkantis valgomojo stalą, reikia atsižvelgti į daugybę kintamųjų: spalvą, dydį, medžiagas, dizainą, universalumą… todėl gali būti sunku apsispręsti dėl konkretaus stalo. Dėl šios priežasties šiandien pateikiame mėgstamiausių valgomojo stalų sąrašą ir keletą patarimų, kurie padės apsispręsti.

Koks yra geriausias valgomojo stalas rinkoje?

rasti vieną Pietų stalas aukštos kokybės ir tinkamai suprojektuoti gali būti šiek tiek sudėtinga užduotis, ypač atsižvelgiant į daugybę galimybių rinkoje. Dėl šios priežasties šiandien mes pasirinkome 8 geriausi variantai rinkoje, su kuriuo galėsite mėgautis savo banketais. Susipažinkime su jais!:

1. Valgomojo stalas COMIFORT Ąžuolas su plieninėmis kojelėmis X

valgomojo stalas-comifort-ąžuolas su plieninėmis kojomis-x.jpg
COMIFORT Ąžuolinis valgomojo stalas su plieninėmis kojomis X

Tai tikrai vienas iš geriausi valgomojo stalai kurių galite rasti turguje, kuris pagamintas iš ąžuolo masyvo. Tokiu būdu visoms savo erdvėms galite suteikti kur kas avangardiškesnio stiliaus, ir tai turi spalvos, rafinuotos linijos ir prisilietimas, kuris suteiks daug šviesos visoms jūsų erdvėms. Jos visiškai pagamintos Europoje su visiškai vienalytėmis plokštėmis ir lygesniu paviršiumi nei fanera.

Tai yra didelis stalas, suteikiantis jam didelį universalumąir puikiai prisitaiko prie bet kokios aplinkos. Šio stalo surinkimas yra labai paprastas, jį greitai gali surinkti vienas asmuo. Stalas yra yra įvairių dydžių nuo 120×75 iki 220×100todėl galėsite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį dydį.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Stalas yra didelis, tvirtas ir pagamintas iš tvirtos ir laukinės medienos, todėl turi tam tikrų trūkumųKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai gražus stalas, dėmesys labai geras, o stalas visiškai pagamintas iš natūralios medienos„. Šis stalas yra kelių dydžių, kad galėtumėte pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir jūsų erdves.

žiūrėti kainą

2. Valgomojo stalas „Adec Group Loft“.

valgomasis stalas-adec-group-loft.jpg
Adec Group Loft pietų stalas

Tai stacionarus valgomojo stalas, kuris yra labai tvirtas, paprastos ir tiesios formos. Ši lentelė yra iš a dydis 160×100 cm, todėl jis lengvai prisitaiko prie daugumos kambarių. Jis pagamintas iš kaimiškų medžiagų, kurios taip pat yra labai tvirtos, o tai leidžia Jie puikiai tinka bet kokiai pramoninio stiliaus aplinkai.. Dėl savo tiesių ir įspūdingų linijų jis taip pat puikiai tinka minimalistinei aplinkai.

Yra tvirtas ir tvirtas stalas, kuriame yra viršutinė dalis iš 54 mm storio laukinio ąžuolo, su natūraliu grūdeliu. Jis turi labai plačias ir atsparias metalines kojeles, kurių U formos dydis yra 8 cm x 8 cm, o tai suteikia jam didelį atsparumą. Yra labai atsparūs baldai, todėl juos labai lengva valyti tik drėgna šluoste. Jo surinkimas yra paprastas, o jame yra naudojimo vadovas, kuriame nurodytas visas procesas.

Tie, kurie įsigijo šį stalą, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai aukštos kokybės stalas, jis yra labai didelis ir gana tvirtas, todėl puikiai tinka bet kokiam valgomajam„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai labai platus stalas, puikios kokybės, o medinis stalviršis labai sunkus ir labai kokybiškas„. Tai labai tvirtas stalas, kurio dizainas ir kokybė yra tiesiog išskirtinė.

žiūrėti kainą

3. Valgomojo stalas MOBILI FIVER TAVFITWOT

valgomasis stalas-mobili-fiver-tavfitwot.jpg
MOBILI FIVER TAVFITWOT valgomojo stalas

Tai lentelė iš valgomasis pagamintas Italijoje, kurie pasižymi puikia kokybe ir labai novatorišku dizainu. Tai stalas, kuris yra visiškai ištraukiamas, turintis a uždaras ilgis 120cm, o atviras siekia 200cm. Plėtiniai yra lentelės vidinėje pusėje, todėl jums nereikės saugoti plėtinių niekur kitur.

Gaminamas su natūrali mediena, turėsite grūdų, kurie gali būti nenuoseklūs su lentelės prailginimais. Tai modelis, kurį lengva atidaryti ir uždaryti, kai tik reikia, o tai visada leis labai universaliai. The šio stalo valymas yra labai paprastas, ir pakaks tai padaryti drėgnu skudurėliu. Nerekomenduojama valyti agresyviais produktais, nes jie gali pažeisti stalo paviršių.

Pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Jis turi tinkamą kainos ir kokybės santykį, medžio spalva yra labai graži ir ją labai lengva išplėsti„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai labai geros kokybės stalas, jis yra tvirtas ir lengvai surenkamas pagal pridedamas instrukcijas.„. Tai labai aukštos kokybės stalas, kurio surinkimas labai paprastas, idealaus dydžio bet kokiai erdvei.

žiūrėti kainą

4. Valgomasis stalas „Adec Group Natural“.

valgomasis stalas-adec-group-natural.jpg
Adec Group Natural valgomojo stalas

Tai vienas natūralios spalvos fiksuotas stalas, Dėl paprastų ir stilizuotų formų jis pasižymi didele elegancija. Tai leidžia puikiai prisitaikyti prie minimalistinių ar pramoninių dekoracijų. Šio stalo išmatavimai yra 140x80cm, jis pagamintas iš medžiagos, kurios yra kaimiškos ir tvirtos. Jis yra paprasto dizaino, todėl puikiai tiks daugumoje erdvių, kuriose norite jį įrengti.

Yra labai tvirtas stalas, kurio stalviršis pagamintas iš 54 mm storio laukinio ąžuolo, kuris leidžia turėti didelį pasipriešinimą. Jis turi natūralų grūdėtą apdailą, kuri suteikia autentiškumo, ir yra labai stabili dėl juodų U formos kojelių. Ši lentelė yra kelių deriniai, kad galėtumėte rinktis tarp juodų arba baltų kojų o lenta gali būti pagaminta iš laukinio ąžuolo arba Borealinio ąžuolo.

Yra daug nuomonių, kurias nusipirko šį modelį, teigiančių, kad „Tai geros kokybės pramoninis stalas, pasižymintis neprilygstamu dydžiu, kokybe ir kaina, labai lengvai surenkamasKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis turi gana gerą kainą, yra gerai apsaugotas ir turi gerą stalo storį„. Tai modelis, kuris yra labai funkcionalus,…