8 geriausi skėčiai, apsaugantys jus nuo lietaus

Kartą baigiasi geras oras ir pradeda lytiPats laikas paimti į rankas gerą skėtis Kaip ir G4Free Golf Ultimate, apsisaugoti nuo oro sąlygų. O kai reikia patikrinti savo spintą, galite suprasti, kad neturite skėčio arba kad tas, kurį turite, yra prastos būklės.

Tada neliks kito pasirinkimo, kaip tik nusipirkite naują skėtį, kad apsaugotumėte nuo lietaus, tačiau rinkoje rasite daug įvairių daugiau ar mažiau tinkamų variantų. Dėl šios priežasties šiandien parengėme įrašą, kuriame rasite tik geriausius pasirinkimus rinkoje.

Koks yra geriausias skėtis rinkoje?

Nepaisant to, kad rinkoje yra daug galimybių ir kurias galite rasti labai pigūs skėčiai, tiesa ta, kad jums reikia skėčio, kuris turi gerą atsparumą. Dėl šios priežasties mes pasirinkome 8 geriausi variantai rinkoje, todėl galite įsigyti tvirtą ir patvarų skėtį. Taigi, susipažinkime su jais:

1. Skėtis G4Free Golf Ultimate

umbrella-g4free-golf-ultimate.jpg
G4Free Golf Ultimate skėtis

Tai yra skėtis su dideliu 62 colių baldakimu, ir kad jis yra labai atsparus. Jis turi labai elegantišką dizainą, todėl jį galima naudoti kasdieniame gyvenime be jokių nepatogumų. Be to, jis turi a labai patogi rankena iš EVA, taip pat labai atsparus rėmas, automatinis atidarymo mechanizmas.

Jo stogelyje yra a 210T pongee audinys, Dėl to jis yra labai atsparus vandeniui, tuo pat metu yra labai lengvas ir siūlo SPF 50+ apsaugą nuo saulės. Jo rėmas pagamintas iš grūdinto plieno, todėl jis gali atlaikyti vėją ir lengvai nesulūžti, ir yra dviejų aukštų, todėl gali praleidžia vėją ir skėtis išlieka valdomas bet kokiomis sąlygomis. Dėl automatinio atsidarymo galite jį atidaryti be jokio delsimo, tiesiog paspausdami mygtuką ir būsite pasiruošę visiškai apsaugoti jus nuo lietaus.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš tų, kurie jį nusipirko, užtikrinant, kad „Tai labai geras skėtis, gana atsparus, vanduo greitai nuteka iš audinioKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis yra labai didelis ir tvirtas, dėl medžiagų kokybės šiek tiek sveria, o pučiant vėjui neapvirsta“. Tai puikus sprendimas apsisaugoti nuo lietaus bet kuriuo metu.

žiūrėti kainą

2. Skėtis KELINTER Sulankstomas

kelinter-folding-umbrella.jpg
KELINTER sulankstomas skėtis

Tai apie a skėtis su 300T audiniu, ir su teflonine danga, dėl kurios jis yra labai patvarus. Be to, jis yra labai atsparus stichijos poveikiui, turi SPF 50+ apsaugą nuo saulės, o tai reiškia, kad gali apsaugoti ne tik nuo lietaus, bet ir nuo saulės. Jo konstrukcija pagaminta iš stiklo pluoštu sutvirtintų aliuminio strypų, todėl naudojant jį vėjas nesukels problemų. Turėk priešvėjinė sistema, kuris grąžina pradinę formą vienu paspaudimu.

Puikiai tinka kasdienai, nes Jis yra labai kompaktiškas ir gali būti visur, nes sveria tik 480 gramų. Jo rankena pagaminta iš visiškai neslidžios natūralios medienos ir turi ergonomišką dizainą, todėl ją galima lengvai valdyti viena ranka. Siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų, ji taip pat apima a riešo dirželisir tokiu būdu jo nenumesite, o tai leidžia išlaikyti puikų saugumą naudojant.

Šio modelio apžvalgos yra gana teigiamos, užtikrinant, kad „Tai labai elegantiškas ir labai geros kokybės skėtis, tvirtas ir gerai išdirbtas, ypač storais strypais.„. Jie taip pat pabrėžia, kad „labai elegantiškas, solidus ir geras, gana gerai susirenka, kad nešiotis į bet kokią kuprinę ar portfelį„. Tai neabejotinai vienas geriausių variantų, kurį rasite rinkoje, be to, jis turi labai kompaktišką dizainą, kad jį būtų galima visur pasiimti.

žiūrėti kainą

3. Skėtis Karališkasis pasivaikščiojimas XXL

umbrella-royal-walk-xxl.jpg
Royal Walk XXL skėtis

Tai yra vėjui atsparus skėtis su aliuminio rėmu, ir 16 stiklo pluošto rėmelių, taip pat labai patogi rankena. Tai neabejotinai labai geras skėtis ir yra lengvas, todėl juo gali naudotis visi, nesijaudindami dėl svorio. Turėk automatinė atidarymo sistema vienu mygtuko paspaudimu, o lenkta medinė rankena leidžia gerai palaikyti vaikštant.

Is pakankamai didelis dviems žmonėms, nes turi 47 colių skersmens angą, kad būtų lengviau apsisaugoti nuo lietingų dienų. Kartu su juo yra nešiojimo dėklas, turintis diržą per petį, todėl jį labai lengva transportuoti ir pasiimti bet kur. Be to, šios Skėčiams suteikiama 2 metų garantija.todėl galite būti visiškai tikri, kad tai labai geros kokybės produktas.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Jis tikrai įspūdingas, neleidžia sušlapti per lietų ir yra labai geros kokybės„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai gana lengvas modelis, ne per didelis, uždarymas rankinis, bet atidarymas automatinis„. Tai labai geros kokybės skėtis, o užvalkalas su dirželiu nešioti ant peties labai patogus.

žiūrėti kainą

4. Skėtis Aeon Apverstas

umbrella-eono-inverted.jpg
Eono apverstas skėtis

Tai tikrai a labai geras pasirinkimas, jei ieškote gero kainos ir kokybės santykio, nes turi kvėpuojantį dvisluoksnį vandenį atstumiantį audinį. Jis turi aukštos kokybės cinkuoto plieno stulpą ir strypai yra stiklo pluoštu sutvirtinti dervakad galėtumėte turėti puikią apsaugą bet kokiomis oro sąlygomis.

Tai turi apsauga nuo UV spindulių dėl SPF 50+, kuri neleis saulės spinduliams pakenkti jūsų odai. C formos rankena leidžia jį suimti įvairiais būdais, todėl galite pasirinkti sau tinkamiausią. Kadangi jis yra apverstas, jį uždarius drėgnas sluoksnis išliks viduje, o sausas – išorėje, todėl laikant nereikės sušlapti. Užima labai mažai vietos Dėl to idealu jį turėti namuose ir galite rasti įvairiausių spalvų.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, pabrėžiant, kad „Jis yra gana didelis, turi dvigubą vandeniui atsparų sluoksnį, labai gražaus dizaino ir visiškai rekomenduojamas„. Be to, jie teigia, kad „Jo apverstas varstymo mechanizmas yra idealus, jis yra gana atsparus ir gali atlaikyti įprastą vėją be jokių nepatogumų.„. Tai puikus pasirinkimas, patogus nešioti dėl savo užvalkalo, o rankenos dėka galite lengvai pakabinti ant rankos.