8 geriausi kvėpavimo takų purkštuvai

Su šaltųjų mėnesių atėjimas, kvėpavimo takų ligos taip pat tampa daug dažnesnės. Štai kodėl jums gali prireikti a purkštuvas Kaip ir Omron X105 Advancedypač jei namuose turite mažų vaikų ar kūdikių, nes bet koks peršalimas gali komplikuotis, o tam šis prietaisas yra būtinas.

Tačiau rinkoje randame daug įvairių variantų kalbant apie purkštuvus. Dėl šios priežasties šiandien atrinkome tik pačius geriausius variantus, kuriuos galite rasti, kad galėtumėte išsirinkti geriausios kokybės. Be to, šiame įraše pateikiame keletą esminių patarimų, kad suprastumėte, kaip šie įrenginiai veikia.

Koks yra geriausias purkštuvas rinkoje?

egzistuoja daug įvairių modelių ir markių ieškant purkštuvų todėl pasirinkimas nėra lengvas. Dėl šios priežasties šiandien pasirinkome tik 8 geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje:

1. Purkštuvas Omron X105 Advanced

omron-x105-advanced-nebulizer.jpg
Omron X105 pažangus purkštuvas

Be jokios abejonės, tai yra vienas iš geriausi purkštuvai, kuriuos galite rasti rinkoje, ir tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. Šis modelis skirtas dažnam naudojimui ir idealiai tinka, jei namuose gyvena keli žmonės. Tai turi Pažangi vožtuvo technologija, kuri neleis vaistams išbėgti įkvepiant ir iškvepiantkuris leidžia atlikti daug veiksmingesnį gydymą.

Bet kokiu atveju su šiuo modelio, galite turėti vaistus tiesiai į plaučius, gydyti apatinių kvėpavimo takų ligas, tokias kaip bronchitas, bronchiolitas ar astma. Tai modelis, kurį labai lengva išardyti, todėl valymo procesas yra labai paprastas. Jame yra kaukė suaugusiems ir kaukė vaikams iš PP ir TPE, taip pat surinkimui reikalingos atramos. Suskaičiuok su vienu iš viso 5 keičiami oro filtraiir krepšį, kurį galėsite pasiimti bet kur.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „tai labai geras purkštuvas, kuris neerzina, nes veikiant nekelia per daug triukšmoKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai naudingas, universalus ir labai kokybiškas purkštuvas, skirtas naudoti namuose.

žiūrėti kainą

2. Nebulizatorius Beurer IH21

nebulizer-beurer-ih21.jpg
Beurer IH21 purkštuvas

Tai yra Kitas purkštuvo modelis, į kurį turėtumėte atsižvelgtiir gydo tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Šis modelis idealiai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams, todėl jis yra universalus. Tai leidžia įkvėpti skystus vaistus naudojant suspausto oro technologijąsiūlantis slėgį nuo 0,8 iki 1,45 baro.

Turi didelis įkvėpimo pajėgumas, kuris gali būti iki 0,3 ml/min., todėl įkvėpimo periodai bus daug trumpesni. Yra su priedais įkvėpimui per nosį, per burną arba su kauke suaugusiems ar vaikams. Dėl to modelį, gydymas gali būti atliekamas su farmaciniais purškimaistodėl šalutinis poveikis bus mažesnis nei vartojant kitus vartojimo būdus.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai geros kokybės purkštuvas, veikia puikiai, yra labai tylus ir visiškai nekaista„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai modelis, kuris turi labai gerą galią, kelia pakenčiamą triukšmą ir yra visiškai patikimas įrenginysTai puikus modelis intensyviam naudojimui ir leidžia daug greičiau išpurkšti dozes.

žiūrėti kainą

3. Purkštuvas Omron-X102

purkštuvas-omron-x102.jpg
Omron X102 purkštuvas

Tai yra 2 viename sprendimas, nes tai prietaisas, leidžiantis purkšti ir plauti nosį. Tokiu būdu kur kas efektyviau palengvėja kvėpavimo takų ligos, padedama laisvai kvėpuoti. Dėl nosies plovimo sistemos galima išvalyti nosies ertmę, kad Pašalinkite galimus mikrobus ir alergenus. Taigi galima sumažinti simptomus, kurie dažnai lydi peršalimą ar alergijas.

Suskaičiuok su vienu sistema, tiekianti vaistus į plaučius, kuris leidžia gydyti apatinių kvėpavimo takų ligas. Puikiai tinka sergant bronchitu, bronchiolitu ir gydant astmą. Tai suderinama su įvairių vaistų, taip pat su fiziologiniu tirpalu, ir yra 10–12 ml talpos.

Pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Labai paprasta naudoti, puikiai atlieka savo funkciją purkšti įvairius vaistus„. Be to, jie teigia, kad „Puikiai tinka peršalimo ir gripo sezonams, nes labai padeda pašalinti gleives, nors triukšmo lygis aukštas„. Tai labai geros kokybės purkštuvas, tačiau reikia nepamiršti, kad jis yra šiek tiek triukšmingas.

žiūrėti kainą

4. Nebulizatorius TOPERSUN 6004

nebulizer-topersun-6004.jpg
TOPERSUN 6004 purkštuvas

Tai modelis, turintis patobulintą purškimo sistemą, kuri leis atomizuotų dalelių dydis siekia 3 mikronus, sustiprinti vaistų poveikį. Jis turi technologiją, leidžiančią rūkui lengvai patekti į plaučius ir bronchus, todėl gerai išvalykite plaučius ir kvėpavimo takus. Tai leidžia pagerinti kvėpavimo takų sveikatą.

Jo konstrukcija sukurta taip, kad iki minimumo sumažintų vaistų likučius ar atliekas, kurių kiekis bus mažesnis nei 0,1 ml. Jame yra saugos grandinė, kuri leidžia aparatas automatiškai išsijungia, kai iš jo nebelieka skysčio. Šis modelis taip pat yra labai kompaktiškas ir lengvas, todėl galite jį pasiimti bet kur ir atlikti terapiją bet kur. Be to, jo medicininės taurės gali būti nuimamos, o tai labai palengvins valymą ir prietaiso dezinfekcija, kad būtų išvengta infekcijos plitimo. Jis yra visiškai belaidis, nes jame yra baterija, kurią galima įkrauti naudojant USB kabelį.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Tai labai efektyvus modelis, idealiai tinka naudoti profilaktikai, patogus naudoti ir patogiai įkraunamas per USBKita vertus, jie pabrėžia, kad „Veikia puikiai, išvengia apsilankymo medicinos centre, nekelia triukšmo, todėl labai patogu naudotis.„. Tai modelis, kuris yra gana kompaktiškas purškimui ir kuris veikia tiek su IV, tiek su vaistais…