8 geriausi klausos apsaugos kištukai, skirti rūpintis savo sveikata

Taip dirbame triukšmingoje aplinkoje, keliaujame lėktuvu arba tiesiog negalime miegoti dėl nakties triukšmo, gali prireikti papildomo aksesuaro. Tai bus klausos apsaugos kištukai Kaip Ciklo patirtis 18dBkuri leidžia mums kovoti su klausos praradimu, taip pat visada izoliuoti save nuo triukšmo.

Visi ausų kištukai skirti didesniam ar mažesniam triukšmo mažinimui, ir viskas priklausys nuo konkrečių jūsų poreikių. Kadangi rinkoje yra tiek daug modelių, priimti gerą pirkimo sprendimą gali būti sudėtinga, nes tai priklausys nuo to, ko ieškote.

Kokie yra geriausi klausos apsaugos kištukai rinkoje?

rasti gerų klausos apsaugos kištukai Tai ne visada bus lengva, ypač dėl to, kad rinkoje yra tiek daug rūšių. Štai kodėl šiandien mes pasirinkome 9 geriausi variantai, kuriuos rasite rinkoje. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Klausos apsaugos kištukai Ciklo patirtis 18dB

ear-protection-plugs-loop-experience-18db.jpg
Loop Experiment 18dB ausų kištukai

Tai tikrai vienas iš geriausi ausų kištukai kuriuos galime rasti rinkoje, nes jie yra visiškai pakartotinai naudojami ir patvarūs. Jie užtikrina 19 dB triukšmo mažinimą ir yra 4 skirtingų spalvų, kad galėtumėte pasirinkti jums labiausiai patinkančią. Taip pat galite pasirinkti tarp Pakuotėje yra 4 skirtingų dydžiųkad puikiai priglustų prie jūsų ausų, ir jie puikiai priglunda prie ausų, kad apsaugotų jūsų klausą.

Šie leidžia vengti aplinkos triukšmo gana efektyviu būdu, puikiai tinkantis koncertams, festivaliams, važinėjimui motociklu ir kt. Jis idealiai tinka žmonių, kuriuos trikdo triukšmas arba kurie turi didelį klausos jautrumą. Juos labai lengva užsidėti, neiškila iš ausų ir yra su praktišku dėklu, kad galėtumėte lengvai laikyti, kai nenaudojate.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „jie yra labai patogūs, atlieka savo funkciją ir labai slepia garsą, todėl juos naudojant reikia būti atsargiemsKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis pašalina nemažai decibelų, bet vis tiek gerai girdi, jie yra praktiški ir turi rakto tipo dangtelį, kuris yra labai praktiškas“.

žiūrėti kainą

2. Ausų apsaugos kištukai Hearprotek ET-A80

Hearing-protection-plugs-hearprotek-et-a80.jpg
Hearprotek ET-A80 ausų kištukai

Tai yra keletas profesionalios klasės ausų kištukai specialiai sukurta blokuoti tik pavojingus ir kenksmingus triukšmus. Tokiu būdu jie praleidžia garsus, kuriuos norite išgirsti, o tai leidžia mėgautis dideliu universalumu. Jie puikiai tinka vaikščioti į koncertus, diskotekas, keliauti ir pasiimti kasdien, jei esate jautrus garsui. Galėsite rasti trys skirtingi filtrai SNR17, SNR20 ir SNR26su kuria galite pasirinkti norimą slopinimo lygį ir todėl jie prisitaiko prie daugybės skirtingų situacijų.

leisti turėti a optimali klausos apsauga neprarandant garso aiškumosu geru apsaugos lygiu. Jie pagaminti iš hipoalerginių medžiagų, kurios nėra toksiškos, todėl yra labai patvarios. Jų Trigubo flanšo konstrukcija užtikrina didelį komfortą, puikiai prisitaikantis prie daugumos suaugusiųjų. Miegoti jie netinka, nes neužstoja viso triukšmo, juos naudoti rekomenduojama tik apsaugai.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai ausų kištukai, skirti daug triukšmo keliančioms situacijoms, yra labai geri ausų kištukai, apsaugantys ausis.„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Jie būna 2 dydžių, labai patogūs ir nesukelia tokio jausmo, kad atsikabina ir yra su laidu, kad būtų galima užsidėti ar nusiimti kada tik nori.„. Tai puikus pasirinkimas, į kurį reikia atsižvelgti, jie yra labai funkcionalūs ir puikiai izoliuoja triukšmą.

žiūrėti kainą

3. Klausos apsaugos kištukai ACE duslintuvas 100 porų

ear-protection-plugs-ace-silencer-100-pairs.jpg
ACE duslintuvo ausų kištukai 100 porų

Tai apie kai kuriuos ausų kamštukai kurios yra labai geros kokybės ir yra gana pigios, kad apsaugotų jūsų ausis. Jie ateina su a praktiška laikymo dėžė kad galėtumėte saugiai ir higieniškai laikyti nešiojamas poras, todėl jos yra labai universalios. Ar taip pagamintas iš PU putųkuris yra labai švelnus ir pagarbus odai, todėl jie yra ypač patogūs ir taip garantuoja puikią izoliaciją.

Jie turi vieną 36dB triukšmo mažinimas, todėl jie idealiai tinka apsaugai per daug triukšmingoje aplinkoje. Įdėję turite palaukti pusantros minutės, kol atgauna pradinę formą ir puikiai priglunda. Jie yra vieno dydžio, tinka visiems ir gana lengvai priglunda prie visų suaugusiųjų ausų.

Atsiliepimai, kuriuos turi įsigiję šį modelį, yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Jie yra ryškios spalvos ir gana dideli, todėl tinka daugeliui ausų.„. Be to, jie pabrėžia, kad „siūlo gerą klausos apsaugą, yra būtini darbui„. Tai geros kokybės ausų kištukai, tačiau juos įdėjus turėtumėte palaukti kelias minutes, kad jie prisitaikytų prie jūsų ausies formos.

žiūrėti kainą

4. Klausos apsaugos kištukai Naicute Bikers

ear-protection-plugs-naiicute-motorcyclists.jpg
Naiicute motociklo klausos apsaugos kištukai

Tai modelis, turintis a patobulinta vėjo filtrų technologija, leidžianti turėti tikslų ir netrukdomą garsą važiuojant motociklu. Tokiu būdu galite turėti aiškų garsą ir visiškai saugią klausą be triukšmo. tarnauti filtruoti vėjo ir motociklo variklio triukšmą, todėl galite vairuoti gana saugiai.

Jie pagaminti in labai kokybiška minkšta silikoninė medžiaga, kuri leidžia suteikti didelį komfortą keliaujant ilgiau. Jie turi dvigubo flanšo dizainą, kuris užsandarins jūsų ausį arba kietus kraštus, kad būtų patogu, be slėgio ir sukibtų. Jie turi a apsaugos lygis SNR25dBtaip pat yra aliuminio apsauga su karabinu, kad galėtumėte patogiai pasiimti bet kur.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jie labai praverčia kelionėse motociklu, leidžia gerai praleisti laiką greitkelyjeKita vertus, jie pabrėžia, kad „veikia gana gerai, jie yra pigūs ir praleidžia triukšmą, todėl saugu važiuoti motociklu„. Tai specialūs ausų apsaugos ausų kištukai, skirti triukšmo izoliacijai, tačiau jie netinka miegui.