8 geriausi išmanieji televizoriai, kuriais galėsite mėgautis iki galo

Jei galvojate apie atnaujinti seną televizorių, tikėtina, kad savo namuose norite pridėti šiek tiek naujovių. Tam nėra nieko geresnio už vieną iš geriausi išmanieji televizoriai kad atsiduriate rinkoje kaip Philips 43PUS8506nes turėsite ne tik labai gerą vaizdo kokybę, bet ir daugybę funkcijų.

Tačiau pasirenkant variantą, kuris turi a gera kaina ir gera nauda nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Dėl šios priežasties šiandien atrinkome 8 puikius variantus, kad galėtumėte pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Be to, šiame įraše pateiksime vertingų patarimų, kad žinotumėte, į ką atkreipti dėmesį perkant išmanųjį televizorių.

Koks yra geriausias išmanusis televizorius rinkoje?

Galima rinktis iš įvairių variantų ir dydžių, kada nusipirk išmanųjį televizoriųo modelio pasirinkimas labai priklausys nuo jūsų skonio. Štai kodėl šiandien pristatome jums savo pasirinkimą 8 geriausi išmanieji televizoriai kad būtų lengviau pasirinkti. Susipažinkime su jais:

1.Išmanusis televizorius Philips 43PUS8506

smart-tv-philips-43pus8506.jpg
Išmanusis televizorius Philips 43PUS8506

Tiems, kurie savo namuose ieško geriausios vaizdo kokybės, tai yra a Išmanusis televizorius, kuris visada suteiks jums aiškų vaizdą su ryškiomis spalvomis. Taip yra dėl to, kad tai išmanusis televizorius su 4K UHD ekranu, aprūpintas HDR ir išskirtine Philips P5 technologija, dėl kurios ekrane rodomas turinys tampa tikroviškesnis. Ačiū jūsų Ambilight sistema 3 pusių suteiks tiesiog neprilygstamą kino patirtį.

Jis suderinamas su garso sistemomis, kad visada būtų geresnė vaizdo kokybė ir aukščiausios kokybės Dolby vaizdas. Jis turi labai kompaktišką dizainą su labai plonu rėmeliu, todėl vaizdas bus daug aiškesnis. Jame yra iš anksto įdiegtos dažniausiai naudojamos programos, įskaitant „Amazon Prime Video“, „Disney+“, „Netflix“, „BBCiplayer“ ir „YouTube“.. Jis siūlo belaidį ryšį, todėl galite jį įdiegti bet kurioje savo namų vietoje, nesinaudodami kabeliu.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai gerą nuomonę apie jį, todėl užtikrina, kad „siūlo puikią vaizdo kokybę visais atžvilgiais, suteikia daug priedų, o garsas yra visiškai tobulasKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis pasižymi puikia kokybe, o ambilight suteikia jam pliuso, jis taip pat puikiai veikia žiūrint serialus ir filmus be vėlavimo ar užstrigimo“. Tai puiki galimybė apsvarstyti, ir yra įvairių dydžių, kad išsirinkti geriausiai atitinkantį jūsų poreikius.

žiūrėti kainą

2.Protingas Televizorius LG 49NANO806NA

smart-tv-lg-49nano806na.jpg
Išmanusis televizorius LG 49NANO806NA

Tai apie a Išmanusis televizorius su 4K NanoCell technologija, kuri leidžia visada turėti geriausią įmanomą vaizdo kokybę. Jame yra IPS skydelis su 178° matymu, todėl gryniausios spalvos gali būti vertinamos bet kokiu kampu be jokių nepatogumų. Is Suderinamas su HDR10 Pro ir HLG, kuri leidžia turėti unikalią kinematografinę patirtį savo namuose. Be to, su savo garsu ultra surround Turėdamas nepaprastą patirtį ir 20 W galią, jis visada suteikia puikią garso patirtį.

Jis ateina su LG webOS 5.0 operacinė sistema, kuris yra labai greitas ir saugus, todėl galite išnaudoti visas savo televizoriaus galimybes. Jame yra LG ThinQ AI dirbtinis intelektas ir jis suderinamas su Google ir Alexa balso asistentais. Turėk keturių branduolių išmanusis procesorius, kuri bus atsakinga už kiekvieno kadro analizę ir žymiai pagerins vaizdo kokybę. Jis taip pat suderinamas su „Bluetooth“ garsiakalbiais, todėl visada turėsite geriausią įmanomą garso kokybę.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra gana teigiami, todėl „Tai geras televizorius, kurio vaizdo kokybė yra labai patenkinama, o garso kokybė yra gana gera„. Jie taip pat pabrėžia, kad „vaizdo kokybė yra fantastiška, įskaitant juodas ir pilkas spalvas, o jo dizainas yra labai estetiškas ir tvirtas, be to, jame yra daug galimų reguliavimo parinkčiųŠis modelis yra įvairių dydžių, o jo operacinė sistema yra labai intuityvi ir išsami.

žiūrėti kainą

3.Išmanusis televizorius Samsung Crystal UHD 43TU7095

smart-tv-samsung-crystal-uhd-43tu7095.jpg
Išmanusis televizorius Samsung Crystal UHD 43TU7095

Tai neabejotinai puiki galimybė apsvarstyti, ypač todėl, kad su juo Crystal UHD technologija, Tai leis jums turėti didesnį spalvų grynumą. Jis siūlo puikią vaizdo kokybę ir turi HDR procesorių, leidžiantį optimizuoti spalvas ir visada suteikti puikią patirtį. Tokiu būdu žmogus kuria gilesni juodi, ir paprastu būdu padidina visų scenų detalumą.

Yra visiškai suderinamas su balso asistentais, įskaitant „Alexa“, kad galėtumėte valdyti išmanųjį televizorių balsu. Jis pateikiamas su Tizen platforma ir jūs galite lengvai pasiekti visą turinį individualiai. apima funkciją bakstelėkite rodinį, su kuria užteks išmaniuoju telefonu paliesti televizorių, kad ekranas pasikartotų ir pamatytumėte jį didelį. Suskaičiuok su vienu novatoriškas ir elegantiškas dizainas be apribojimų, kuri leidžia priartėti prie vaizdo. Jo garsas su dirbtiniu intelektu prisitaikys prie kiekvieno scenos tipo unikaliu būdu.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „Tai televizorius, turintis gerą vaizdo ir garso kokybę, nors jo atmintis jau pilna, todėl daugiau programų įdiegti negalima„. Be to, jie užtikrina, kad „Jis atrodo puikiai, vaizdo ir garso kokybė yra labai gera ir turi tiesioginę prieigą prie „Netflix“ ir „Amazon“.

žiūrėti kainą

4.Išmanusis televizorius RCARS50U2

smart-tv-rca-rs50u2.jpg
Išmanusis televizorius RCA RS50U2

Tikrai, jei ieškote a pigus išmanusis televizorius, gero dydžio ir gero vaizdo kokybės, tai puikus pasirinkimas. Taip yra todėl, kad jo dydis yra 50 colių ir 4K UHD vaizdo kokybė, kad nepraleistų jokios detalės. Jame yra įtaisytas „Chromecast“, todėl daug lengviau srautiniu būdu perduoti turinį iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Be to, jis suderinamas su google asistentas valdyti jį balsu labai paprastu būdu.

Įtraukia 3 HDMI jungtys ir 2 USB jungtys, kuris suteikia jūsų televizoriui daug universalumo. Jame yra įmontuotas 2 x 6 W garsiakalbis, kuris leidžia mėgautis gera garso kokybe visame, ką žiūrite. Į įtraukti Android TV, Tai labai praktiškas modelis, kuriame paprastai turėsite visas reikalingas programas.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai gerą nuomonę apie jį, todėl užtikrina, kad „Turi labai gerą vaizdo kokybę, taip pat garsą ir Android sistema veikia be…