8 geriausi išmanieji laikrodžiai rinkoje

Atrandame vis daugiau išmanieji įrenginiai rinkoje, iš kurių galima rinktis. Ir vienas iš tų, kurių negalite nustoti turėti, yra a išmanusis laikrodis Kaip ir Samsung Galaxy Watch 4nes tai labai universalūs įrenginiai ir kiekvieną kartą jie turi daugiau funkcijų ir privalumų.

Tačiau dabartinėje rinkoje atsiduriame su a platus pasirinkimas perkant tokio tipo įrenginį. Dėl šios priežasties šiandien mes tai paruošėme paštu pasirinkdami tik geriausius mūsų rastus variantus.

Koks yra geriausias išmanusis laikrodis rinkoje?

Surasti išmanusis laikrodis, atitinkantis jūsų poreikius, ne visada bus lengvas, ypač dėl daugybės pasirinkimų rinkoje. Dėl šios priežasties pasirinkome tik 8 puikių variantų, todėl turite labai geros kokybės išmanųjį laikrodį. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su geriausiais modeliais:

1.Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch 4

smartwatch-samsung-galaxy-watch-4.jpg
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch 4

Tai, be jokios abejonės, yra geriausias pasirinkimas, kurį rasite rinkoje, ir tai sportinis išmanusis laikrodis, kuris pilnai išmatuos jūsų kūno sudėtį. Ji siūlo tiesioginę pranešimų lentą, kad galėtumėte konkuruoti su draugais unikaliu būdu. Arbata leis jums stebėti visą savo veiklą ir rezultatus tiesiai iš telefono ir palaikykite ryšį su GPS.

Tai Modelis taip pat leidžia išmatuoti kraujospūdį ir EKG, taip pat atlikti miego analizę, kad būtų galima gana paprastai nustatyti miego fazes. Dėl patobulintų matavimo funkcijų bus galima efektyviai išmatuoti deguonies kiekį kraujyje. Jų operacinė sistema yra Wear OSir yra suderinamas su Android 6.0 ir naujesnėmis versijomis įrenginiais bei nesuderinamas su iOS operacinėmis sistemomis.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Jis turi labai gerą apdailą, puikų sistemos sklandumą ir yra suderinamas su daugeliu programų, kad būtų pasiektas didžiausias universalumasKita vertus, jie pabrėžia, kad „laikrodis turi daug įdomių funkcijų, jis visada veikia sklandžiai, tačiau baterijos veikimo laikas nėra labai geras, nes jis išsikrauna per 16 valandų„. Tai labai geros kokybės modelis, į kurį reikia atsižvelgti, ir jis yra suderinamas su Android telefonais.

žiūrėti kainą

2.Išmanusis laikrodis HUAWEI laikrodis GT2 Sport

smartwatch-huawei-watch-gt2-sport.jpg
Išmanusis laikrodis HUAWEI Watch GT2 Sport

Tai yra išmanusis laikrodis su Kirin A1 procesoriumi, ir kad jis siūlo puikų našumą su labai mažu energijos suvartojimu, todėl akumuliatoriaus veikimo laikas yra iki 2 savaičių. Jis ateina su a 3D AMOLED stiklo ekranas, kurios atsako greitis yra labai greitas ir tikslus. Jis gali būti naudojamas „Bluetooth“ skambučiams treniruočių metu ir turi skirtingus veikimo režimus jūsų kasdienei veiklai.

Turėk iš viso 15 mokymo programų nuo pradedančiojo iki profesionalo lygio. Be to, jis tiekiamas su dviem sistemomis GPS ir GLONASS padėties nustatymas, kuri leidžia aptikti daugiau palydovų ir taip padidinti jo padėties nustatymo tikslumą. Jis taip pat siūlo širdies ritmo stebėjimą realiu laiku, kuris leidžia stebėti širdies ritmą visą dieną be jokių nepatogumų.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami ir užtikrina, kad „jis apskritai geras, labai geros kokybės, baterija patvari ir turi daug funkcijų„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Jis turi labai gražų dizainą, siūlomos funkcijos gana geros, nors su Android veikia geriau nei su iOS„. Tai išmanusis laikrodis, kuris išsiskiria gana geru ir puikia kaina.

žiūrėti kainą

3.Išmanusis laikrodis xiaomi mi laikrodis

smartwatch-xiaomi-mi-watch.jpg
Išmanusis laikrodis Xiaomi MiWatch

Tai apie a Puikios kokybės išmanusis laikrodis, ir kad jis pateikiamas su labai geros kokybės AMOLED ekranu, kad būtų geresnė vizualizacijos kokybė. Be to, jame yra 420 mAh talpos baterija, kuri leidžia turėti gana ilgą autonomiją. su jo svoris tik 32 gramaitai laikrodis, kuris bus labai lengvas ant riešo ir yra pagamintas iš stiklo pluoštu sustiprinto poliamido.

Jame yra jutiklis širdies ritmas ir žalios šviesos diodai bei SpO2 jutiklis, kad galėtumėte lengvai stebėti savo sveikatos būklę. Jis siūlo puikų našumą, labai artimą tiesioginių konkurentų našumui. Be to, jis suderinamas su Android ir iOS mobiliaisiais telefonais. Yra modelis skirtas sportuoti, visada siūlome jums tikrai unikalius rezultatus, kurie leis jums pasiekti puikių sportinių rezultatų.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai gerą nuomonę apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai geras laikrodis su puikiu kainos ir kokybės santykiu, tai labai lengvas, gražus ir malonus modelis“. Be to, jie pabrėžia, kad „turi bateriją, kuri laiko iki 16 valandų, o aktyvumui įrašyti yra daugiau nei 100 sporto šakų.“ Tai modelis, turintis labai geras galimybes, nes yra labai pritaikomas modelis. .

žiūrėti kainą

4.Išmanusis laikrodis Amazfit Bip U serija

smartwatch-amazfit-bip-u-series.jpg
Amazfit Bip U serijos išmanusis laikrodis

Tai modelis, turintis a 1,43 colio ekranas, ir tai leidžia labai efektyviai atlikti visus įeinančius skambučius, žinutes ir priminimus. Jame yra tinkinama sfera ir daug sporto režimų, todėl galite pasiekti didelį universalumą. Jis parenka ir rodo svarbią informaciją jūsų laikrodžio pagrindiniame ekrane ir turi pritaikomą modulį.

Tai modelis, kuris yra labai lengvas sveria tik 31g, kuris suteikia puikų komfortą nešioti visą dieną. Be to, tai modelis, atsparus vandeniui iki 50 metrų, todėl galėsite plaukti ir sekti judesius net po vandeniu. Jame yra SpO2 sistema, skirta išmatuoti deguonies lygį kraujyje ir atlikti išsamų sveikatos įvertinimą. Tai taip pat leidžia turėti miego kokybės stebėjimas, kad žinotumėte, ar gerai miegate.

Yra daug teigiamų nuomonių apie šį modelį iš jį įsigijusių asmenų, užtikrinančių, kad „Jis turi puikių savybių už tikrai gerą kainą, o jo baterija veikia iki 6 dienų„. Kita vertus, jie tikina, kad „Tai laikrodis, kuris yra labai išbaigtas už tokią kainą, kurį turi, yra labai gero prekės ženklo ir turi daug įdomių funkcijų„. Tai išmanusis laikrodis, siūlantis Jums didelį tikslumą ir kokybę, su labai gera matavimo sistema.

žiūrėti kainą

5.Išmanusis laikrodis HUAWEI laikrodis FIT

smartwatch-huawei-watch-fit.jpg
Išmanusis laikrodis HUAWEI Watch FIT