8 geriausi įkraunami bėgimo LED apyrankės

Bėgimas yra viena geriausių sporto šakų gauti formą, numesti svorio, nuimti stresą ir atsijungti. Tačiau dėl savo saugumo turite turėti a Įkraunama bėgimo LED apyrankė Kaip ir EYNOCA 2 vntypač jei bėgiojate vakare, nuo tada kiti žmonės ir transporto priemonės jus lengviau matys.

Turguje susitinkame galima rinktis iš daugybės skirtingų variantų, todėl priimti gerą sprendimą pirkti nėra lengva. Dėl šios priežasties šiandien atrinkome tik pačius geriausius variantus, kaip įsigyti puikiai veikiančią apyrankę.

Kokia yra geriausia įkraunama LED bėgimo apyrankė rinkoje?

Dėl Bėgiojant vakare, būtina turėti gerą įkraunamą LED apyrankę, kuri padarytų tave matomą. Dėl šios priežasties šiandien pasirinkome tik 8 geriausi variantai, kuriuos rasite rinkoje. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Įkraunama bėgimo LED rankovė EYNOCA 2 vnt

led-rechargeable-bracelet-for-running-eynoca-2-units.jpg
EYNOCA įkraunamas veikiantis LED apyrankė 2 vnt

Be jokios abejonės, tai yra keletas geriausios apyrankės, kurias galite rasti rinkoje, nes jie pagaminti iš puikios kokybės medžiagų. Jų ryškumas yra labai didelis, o tai leidžia garantuoti matomumą. Jų medžiaga puikiai atspindileidžianti tamsoje turėti labai stiprią šviesą, kad vairuotojai galėtų jus matyti naktį, kai sportuojate.

Yra modelis, kuris yra labai lengvas, ypač todėl, kad sveria tik 20 gramų, todėl labai patogus visų rūšių sportui ir leidžia sumažinti kūno apkrovą. Jame yra trys skirtingi apšvietimo režimai, kad galėtumėte pritaikyti juos pagal savo skonį treniruočių metu. gali būti naudoti daugeliu oro sąlygų, nes yra atsparus vandeniui, tačiau jis nėra visiškai atsparus vandeniui, todėl jo negalima panardinti. Valymas paprastas, tiesiog nuimkite LED juostelę ir akumuliatoriaus dėžutę, kad ją išplautumėte.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jie leidžia jums turėti gerą apšvietimą, kuris leis jums būti matomiems, kai einate pasivaikščioti naktį, ir jie šviečia gana geraiKita vertus, jie pabrėžia, kad „juostos yra labai ryškios su trimis skirtingais apšvietimo nustatymais, kuriuos galima reguliuoti pagal aplinkybes„. Tai puikios apyrankės, kad būtumėte matomi naktį ir su skirtingais apšvietimo režimais.

žiūrėti kainą

2. Įkraunama bėgimo LED rankovė Vivibel YW48

rechargeable-led-armband-for-running-vivibel-yw48.jpg
Vivibel YW48 įkraunama LED bėgimo apyrankė

Tai yra LED apyrankė, kuri leis 360 laipsnių matomumą ant rankos, ir tai suteikia puikią apsaugą su puikiu apšvietimu. Iš viso gausite 2 aukštos kokybės LED juosteles, su a pridedama maža ličio baterija, kurią galima lengvai įkrauti pridedamu USB laidu. Tai suteiks tokio tipo prietaisams daug universalumo, o tai leidžia visada pasiekti didžiausią įmanomą universalumą.

Šie Rankenos turi tris skirtingus apšvietimo režimus todėl labai paprastai galite pasirinkti bet kurį iš jų. Taip yra dėl apyrankės perjungimo mygtuko, kuris leidžia lengvai pritaikyti ją pagal savo poreikius. Is tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, ir prisitaiko prie riešo, kulkšnies ar rankos dėl lengvai reguliuojamos elastinės juostos. Taip pat galite rasti pristatyme už 4 vienetus, jei jums reikia daugiau apyrankių.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai produktas, kuris yra labai geras, labai naudingas sportuojant ir būti matomam, kartu su baterijomis„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai labai geros juostos tiek žmonėms, tiek gyvūnams ir puikiai atrodo tamsoje.„. Tai labai geros kokybės apyrankės, jos yra su atsarginėmis baterijomis, kai jų prireiks.

žiūrėti kainą

3. Įkraunama bėgimo LED rankovė Skylety 447828

rechargeable-led-armband-for-running-skylety-447828.jpg
Skylety 447828 įkraunama bėgimo LED apyrankė

Jie yra kai kurie LED apsauginės lemputės kurį galima naudoti ant riešų, rankų ar kulkšnių, kad pagerintų matomumą tamsoje. Tai labai praktiškas būdas apsisaugoti vykdant veiklą lauke. Jie ateina su Po 2 šviesą atspindinčias juostaskad įranga būtų maksimaliai apsaugota, kol ją naudojate.

Ar taip pagamintas iš labai aukštos kokybės medžiagų, ir jie turi nailoninį diržą, kuris yra labai atsparus. Jis siūlo 3 skirtingus apšvietimo režimus, kurie yra labai įspūdingi, ir juosta siūlo 360° matomumą daugeliu orų. Jis gali būti lengvai įkraunamas per USB laidą ir veikia su keičiamomis LIR2032 tipo baterijomis, o su įkrovimu gali veikti maždaug 3–5 valandas.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Tai labai geri dirželiai, labai ryškūs ir lengvai kraunami, nors ir nedera su storais žieminiais drabužiais„. Be to, jie pabrėžia, kad „Jie idealiai tinka matyti tamsoje ir net jei neturite akumuliatoriaus energijos, jie atsispindi, todėl suteikia puikų saugumo jausmą„. Jie yra puikus pasirinkimas, jei mėgstate bėgioti tamsoje, nes tai aukštos kokybės šviesą atspindinčios juostelės.

žiūrėti kainą

4. Įkraunama bėgimo LED rankovė Lanpard Eurob-C-30

rechargeable-led-running-bracelet-lanpard-eurob-c-30.jpg
Lanpard Eurob-C-30 įkraunama bėgimo LED apyrankė

Tai apie kai kuriuos įkraunamos LED bėgimo apyrankės, Jie taip pat yra su šviesą atspindinčia juostele. Jie yra atsparūs vandeniui, todėl galite juos naudoti bet kokiomis oro sąlygomis, o jie užtikrins saugumą, nes bus labai įspūdingi. Yra pilnai įkraunamas USBkuri leidžia jums nereikės periodiškai keisti šio įrenginio baterijos.

Tai gali rinkitės iš 3 skirtingų vaizdo efektų režimų kai užsiima veikla lauke. Jos juosta reguliuojasi nuo 28 iki 32 cm ilgio, kuri pritaikoma sagtimi ir velcro užsegimu. Puikiai tinka nešioti ant riešo, rankos, kulkšnies ar lanko, ir yra tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jis gali būti mėlynos arba raudonos spalvos, atsižvelgiant į jūsų skonį, todėl galite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų asmenybę.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi daug teigiamų nuomonių, užtikrinančių, kad „Tai tobula šviesa, su gera baterija, bet nešiojant ant odos nėra labai patogios, todėl geriau nešioti ant bet kokio audinioKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai gana geras produktas, labai greitai kraunamas ir turi tris režimus…