8 geriausi elektriniai paspirtukai

Jei ieškote a praktiškas mobilumo mieste sprendimas ir tuo pat metu efektyvus, geriausia turėti a elektrinis paspirtukas Kaip ir Cecotec Bongo Series Z. Taip yra todėl, kad tai labai geras būdas judėti mieste, pigus ir greitas, be to, jis kasdien sulaukia vis daugiau sekėjų, nes labai dažnai tenka susidurti su elektrinių riedlenčių naudotojais, kurie yra miesto kraštovaizdžio dalis visuose šalies miestuose. visame pasaulyje, todėl tai neabejotinai geras transporto sprendimas bet kokiam biudžetui.

Tačiau, dėl platus pasirinkimas, kurį rasite rinkoje, nebus taip lengva rasti variantą, kuris siūlo gerą našumą. Taigi, jei galvojate pirkti elektrinį paspirtukąkviečiame toliau skaityti, nes parodysime savo pasirinkimą ir duosime gerų patarimų dėl pirkimo.

Kokie yra geriausi elektriniai paspirtukai rinkoje?

Išsirinkti gerą elektrinį paspirtuką nėra lengva, nes yra daug kintamųjų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Ir todėl jums nereikės tiek daug apie tai galvoti, ką turime pasirinko tik 8 geriausius variantus kuriuos radome turguje. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Elektrinis paspirtukas Cecotec Bongo Series Z

elektrinis paspirtukas-cecotec-bongo-series-z.jpg
Elektrinis paspirtukas Cecotec Bongo Z Series

Tai, be jokios abejonės, yra vienas iš geriausi elektriniai paspirtukai, kuriuos rasite rinkoje ir jis turi didelę galią. Jo variklis gali pasiekti 1100W galią, o tai leis nesunkiai įkopti į šlaitus ir pasiekti a maksimalus greitis iki 25 km/val. Jis turi nuimamą akumuliatorių, kurio atstumas siekia apie 45 kilometrus, o galinių ratų pavara užtikrina gana efektyvų startą.

Suskaičiuok su vienu dviguba stabdžių sistema, kuris leis visada turėti didžiausią saugumą jį vairuojant. Jo sistema yra priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai, joje yra XL bekameriniai ratai, kurie yra labai atsparūs. Suskaičiuok su vienu borto kompiuteris, kuriame parodys akumuliatorių, greitį ir nuvažiuotus kilometrus. Jis turi ekologinį režimą, taupantį akumuliatorių, todėl jis tarnaus ilgiau. Šio modelio įkrovimo laikas yra 5–6 valandos, kol jis bus paruoštas naudoti.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Jis pasižymi geromis savybėmis, lengvai lipate į šlaitus, o naktį šviečia labai geraiKita vertus, jie pabrėžia, kad „Kokybė labai gera, gana sunki, todėl su savimi nešiotis negalima, bet veikia puikiai ir turi didelę galią„. Tai modelis, turintis didelę galią, todėl galite pasiekti puikų našumą ir efektyvumą.

žiūrėti kainą

2. Elektrinis paspirtukas SMART GYRO Speedway

electric-scooter-smartgyro-speedway.jpg
SMARTGYRO Speedway elektrinis paspirtukas

Tai yra gana galingas modelis su 800 W varikliu, kuri leidžia judėti gana efektyviai. Tai maitina a 13 000 mAh ličio baterija, leidžianti vienu įkrovimu nuvažiuoti iki 45 kilometrų. Jo įkrovimo laikas yra 7 valandos, o maksimalus greitis gali siekti 45 km/h, nors pagal įstatymą ribojamas iki 25 km/h, tad aukščiau nei šis lygis neis.

Tai paspirtukas turi priekinį LED prožektorių ir galinis stabdžių žibintas, užtikrinantis puikų matomumą. Turi daugiafunkcį ekraną, leidžiantį paprastai matyti km/h, taip pat nuvažiuotą atstumą ar baterijos veikimo laiką. Jis turi sulankstomą aliuminio struktūrą, todėl jis yra atsparus ir gali būti lengvai laikomas be jokių problemų. Jo stabdžių sistema yra priekinis ir galinis diskas, užtikrinantis didesnį saugumą, ir turi a dvigubas slopinimas maksimaliam našumui. Jo ratas yra 10 colių, todėl galite lengvai judėti daugumoje vietų.

Pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį yra gana teigiami ir užtikrina, kad „Tai paspirtukas, kuris yra tvirtas ir galingas, be to, vienu įkrovimu atlaiko daugybę kilometrų„. Jie taip pat pabrėžia, kad „vairas yra reguliuojamas, todėl jis yra labai patogus, važiavimas yra labai sklandus net ir purvinu reljefu, ir tai labai pilnas paspirtukas“. Be jokios abejonės, tai puiki galimybė atsižvelgti ir patogiai judėti.

žiūrėti kainą

3. Elektrinis paspirtukas „Xiaomi Mi“ elektrinis paspirtukas 3

electric-scooter-xiaomi-mi-electric-scooter-3.jpg
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter 3

Tai neabejotinai puiki galimybė apsvarstyti, nes ji turi 3 greičio režimus, kad galėtumėte juos lengvai pasirinkti. Turi galinę įspėjamąją LED lemputętaip pat didelis priekinis atšvaitas ir šoniniai atšvaitai, užtikrinantys visišką matomumą vairuojant naktį. Jis turi sulankstomą dizainą, kuri leidžia patogiau laikyti ir užtikrina didesnį stabilumą.

Turėk dviejų trinkelių galinių diskinių stabdžių sistema, kuris užtikrina maksimalų stabilumą, efektyvų stabdymą ir saugų vairavimą. Važiuoklė pagaminta iš aerokosminio aliuminio lydinio, leidžiančio turėti didelį atsparumą, o joje sumontuotos itin patogios padangos. Sveria tik 13 kgtodėl labai patogu pasiimti bet kur, nepatiriant jokių nepatogumų.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, pabrėžia, kad „Šis turi labai gerą akceleracijos ir stabdymo sistemą, kuri leidžia vairuojant turėti didžiausią komfortą„. Be to, jie pabrėžia, kad „akumuliatoriaus veikimo laikas gana geras, jo priekinis žibintas suteikia labai galingą šviesą ir leidžia lengvai pamatyti duobes net visiškoje tamsoje

žiūrėti kainą

4. Elektrinis paspirtukas Cecotec Bongo A serija

elektrinis paspirtukas-cecotec-bongo-series-a.jpg
Elektrinis paspirtukas Cecotec Bongo Serie A

Yra elektrinis paspirtukas, kurio maksimali galia 700 W, leidžia lipti į šlaitus be jokių problemų. Jis įrengtas taip, kad galėtų pasiekti didžiausią 25 km/h greitį, kurį leidžia įstatymai. Dėl savo akumuliatoriaus galite gauti a autonomija iki 45 kilometrų vienu įkrovimuir turi programėlę, kuri leidžia lengvai susieti paspirtuką su išmaniuoju telefonu.

Ji siūlo sistemą 8,5 colio bekameriai ratai, kurios yra labai atsparios ir nesprogsta. Be to, jis turi maksimaliai saugią trigubą stabdžių sistemą su diskiniais stabdžiais, elektriniais stabdžiais ir galiniu rankiniu stabdžiu bet kokiai progai. Turi 3 skirtingi vairavimo režimai kad galėtumėte pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Be to, jame yra borto kompiuteris, leidžiantis matyti visus savo maršrutų duomenis.