8 geriausi elektriniai medienos šlifuokliai

Jei esate meistras, neabejotina, kad tam tikru momentu jums teks ką nors nušlifuokite savo namuose, kad atnaujintumėte skirtingus paviršius. Tam geriausia turėti gerą elektrinis šlifuoklis kaip mediena Makita BO3711, kuri leidžia atlikti visus savo „pasidaryk pats“ darbus tikrai greitai ir paprastai. Tokiu būdu galite patogiai atlikti visas remonto užduotis.

Tačiau ne visi modeliai užtikrins vienodą našumą arba vienodą kokybę, todėl pasirinkimas gali būti šiek tiek sudėtingas. Dėl šios priežasties šiandien paruošėme jums šį įrašą su geriausiais modeliais, kuriuos galite rasti dabartinėje rinkoje, kad būdas priimti visiškai teisingą pirkimo sprendimą.

Taigi, jei norite sužinoti geriausius variantus nusipirk gerą elektrinį šlifuoklįrekomenduoju toliau skaityti šį įrašą, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamiausią.

Koks yra geriausias elektrinis šlifuoklis?

Galima rinktis iš daugybės skirtingų elektrinių medienos šlifuoklių modelių, tačiau ne visi jie turi tinkamų savybių gerai nušlifuoti. Mes išanalizavome ir pasirinkome 8 geriausi šlifuokliai elektrinis kad tokiu būdu šlifavimo darbai jūsų namuose būtų daug paprastesni, greitesni ir efektyvesni.

Tai yra geriausi elektriniai šlifuokliai po mūsų analizės:

1. Elektrinis šlifuoklis Makita BO3711

elektrinis-šlifuoklis-makita-bo3711.jpg
Makita BO3711 elektrinis šlifuoklis

Jei ieškai profesionalaus lygio šlifuoklis ir turintis didelę galią, tai tikrai puikus pasirinkimas jums. Taip yra todėl, kad jis turi a bendra galia 190W, yra kompaktiškas didelio našumo šlifuoklis. Tai modelis, kurio triukšmo ir vibracijos lygis yra žemas, taip pat yra labai kompaktiškas, kad galėtumėte pasiekti didžiausią komfortą dirbant.

Jame yra dulkių nusiurbimo sistema per pagrindinę plokštę ir aukštos kokybės pagalbinė rankena, todėl galite pasiekti puikų našumą. Jame yra 4 aliuminio kojelės ilgesniam įrankio tarnavimo laikui. Jame yra labai paprasta naudoti švitrinio popieriaus keitimo sistema ir yra galimybė prijungti išorinį dulkių siurblį, kad būtų išlaikytas geriausias našumas dirbant. Jų aušinimo sistema yra labai efektyvi kad įrankis būtų kuo patvaresnis.

Šis modelis turi labai gerų vartotojų atsiliepimų, teigiančių, kad „jis yra labai tvirtas ir patikimas, be to, su šiuo modeliu galima naudoti, pjaustyti ir gręžti didelius lakštus„. Jie taip pat užtikrina, kad „vibracijos beveik nesijaučia ir jis yra labai tylus net važiuojant maksimaliu greičiu„. Tai puikus šlifuoklis, turintis gerą dizainą ir su labai geromis medžiagomis, užtikrinančiomis ilgaamžiškumą ir reguliuojamu greičiu, kurį galite pritaikyti įvairiems darbams.

žiūrėti kainą

cordless-electric-screwdriver-tacklife.jpg

Naudodami akumuliatorinius elektrinius atsuktuvus, atlikite visus savo „pasidaryk pats“ darbus patogiau. Mes turime geriausius patarimus ir patarimus.

2. Elektrinis šlifuoklis Bosch PSM 80A

elektrinis šlifuoklis-bosch-psm-80a.jpg
Bosch PSM 80A elektrinis šlifuoklis

Tai šlifuoklis pasižymi puikia kokybe ir leidžia lengvai valdyti. Turi visa galia 80W, suteikiant jam pakankamai galios daugeliui „pasidaryk pats“ užduočių, be to, jis gali lengvai pasiekti sudėtingiausias vietas. Tai leis lengvai ir efektyviai nušlifuoti viską, ko reikia.

Suskaičiuok su vienu Švaraus darbo sistema dėka Bosch mikrofiltrų sistemos. Tai reiškia, kad filtro elementas yra įmontuotas tiesiai į baką, kad jūsų darbo vieta būtų visiškai švari. Greitam pakeitimui šlifavimo lape yra Cardillo sistema. Norint pasiekti maksimalų našumą, jį galima lengvai prijungti prie dulkių siurblio.

Atsiliepimai apie šį modelį yra gana teigiami, teigiantys, kad „Tai puikus šlifuoklis naudojimui namuose ir puikiai veikia, todėl mediena lieka visiškai lygi„. Be to, jie teigia, kad „leidžia labai greitai nušlifuoti bet kokį paviršių, nors ir kelia daug triukšmo, bet puikiai tinka„. Tai gana mažas, bet labai galingas modelis, todėl dirbti daug lengviau ir su dideliu palaikymu.

žiūrėti kainą

3. Elektrinis šlifuoklis Bosch PEX 220A

elektrinis šlifuoklis-bosch-pex-220a.jpg
Bosch PEX 220A elektrinis šlifuoklis

Tai vienas aukšto lygio ekscentrinis šlifuoklis kuris yra gana kompaktiškas, bet tuo pačiu turi didelę galią jūsų darbui. Puikiai tinka tiek šlifuoti, tiek poliruoti, taip išgaunant kuo lygesnius paviršius, su puikiu poliravimu. Jis siūlo švarią darbo sistemą Bosch mikrofiltras su integruotu siurbimo elementu, kuris leidžia įsiurbti tiesiai į sistemos baką.

Jis turi kardinį užsegimą, kuris leidžia lengvai pakeisti švitrinį popierių ir taip sutaupyti daug laiko atliekant visus savo darbus. Bendras skersmuo šlifavimo padas yra 125 mm, ir jis turi jungtį, todėl labai paprastai galite prijungti dulkių siurblį. Jis toks lengvas, kad galite valdyti viena ranka be jokių pastangų ir puikiai tinka darbui su bet kokiu paviršiumi, net ir lenktais paviršiais.

Vartotojų nuomone, patvirtinama, kad „Puikiai tinka naudoti namuose ir veikia labai gerai, palieka labai mažai likučių.„. Jie taip pat užtikrina, kad „Tai labai geras šlifuoklis, turintis didelę galią ir labai paprastas naudoti, nors filtras greitai prisisotina“. Vienintelis šio modelio trūkumas – filtras greitai prisisotina, todėl gali išbėgti dulkės, todėl geriau pritvirtinti dulkių siurblį.

žiūrėti kainą

4. Elektrinis šlifuoklis Black+Decker BEW230BC-QS

elektrinis šlifuoklis-blackdecker-bew230bc-qs.jpg
Black+Decker BEW230BC-QS elektrinis šlifuoklis

Tai vienas geriausių šlifuoklių rinkoje, turintis a visa galia 55W, todėl puikiai tinka visiems „pasidaryk pats“ darbams. Tai leidžia labai paprastai šlifuoti visus norimus paviršius. Jis puikiai tinka paruošti paviršius prieš dažymą ar lakavimątaip pat pašalinti rūdis ir idealiai tinka mažoms erdvėms dėl savo dizaino, leidžiančio pasiekti sunkiausias vietas.

Turėk orbitos skersmuo 1,5 mm ir greitis 11 000 aps./min, tai leidžia pasiekti visiškai optimalų našumą. Jame yra sistema, leidžianti pritaikyti dulkių siurblį, kuris leidžia išlaikyti visus išvalyti darbo vietą ir taip pasiekti maksimalų našumą. Jame yra 15 skirtingų šlifavimo priedų, o kartu su praktišku transportavimo krepšiu galėsite jį visur pasiimti labai patogiai.