8 geriausi 2022 m. peilių galąstuvai

Žinome, kad peiliai yra pagrindinė bet kurios virtuvės detalė, tačiau dažnai naudojant, o jei neturime, jie linkę susidėvėti. geriausias peilių galąstuvas Namuose jie tikriausiai truks neilgai, jų ašmenys taps nuobodu ir jie užims vietą jūsų stalčiuje, nes jų naudojimas bus toks pat varginantis, kaip ir neįmanomas.

Geriausi 2022 m. peilių galąstuvai

Norėdami pailginti visų pjovimo įrankių, nesvarbu, ar tai peiliai, ar tai, naudojimo laiką pagaląsti žirkles virtuvėje, kraštą patogu laikyti geru galąstuvu ir čia slypi gero pasirinkimo svarba, nes ne visi rinkoje esantys modeliai tinka.

Galąstuvai gali būti elektriniai arba rankiniai, pirmieji rekomenduojami žmonėms, kurie neturi daug įgūdžių galandant akmenis ar kitus po ranka esančius įrankius.

Norint išsirinkti tinkamiausią, būtina atsižvelgti į namuose turimų peilių tipus, be galandimo kampo, svorio, gamybos medžiagų ir kitų dalykų, apie kuriuos sužinosite šiame straipsnyje.

Toliau pristatome geriausi peilių galandikliai:

1. Arcos elektrinis peilių galąstuvas

Lankų galąstuvai – elektrinis galąstuvas...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tarp geriausių prekių ženklų, kuriuos randame lankai, kuris taip pat turi nurodytus priedus, skirtus šių pjovimo įrankių briaunoms prižiūrėti, kaip ir šiuo atveju elektrinis galąstuvas Super funkcionalus, kuris padės palikti kraštus kaip nauji aštrūs peiliai ilgiau.

Tai peilių galandimo mašina Jame yra du plyšiai, vienas dešiniajam, o kitas kairiajam peilio kraštui, procesą atlieka komanda, todėl tereikia uždėti ant jo ašmenis, kad jis būtų paruoštas naujiems maisto gabalams. .

Tai nėra pigiausias palyginimas, tačiau jo vertė yra verta, nes prailgina jūsų peilių tarnavimo laiką ir pasiekia laukiamų rezultatų.


2. Galandimo plienas Victorinox peiliams

Victorinox Metzgerstahl Rund Nylongriff plieno,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tarp rankiniai peilių galąstuvai radome galandimo plieną, kuris yra puikus įrankis išlaikyti juos aštrius ir yra kažkas, ką galite turėti su šiuo prekės ženklo modeliu Victorinoxpagamintas iš labai geros kokybės medžiagų, todėl tai įrankis, kuris ilgai tarnaus jūsų virtuvėje.

Jo naudojimo būdas yra paprastas, nors pradedantiesiems, norint pasiekti geriausių rezultatų, reikia pasitreniruoti.

Šio plieno pranašumas yra tas, kad jį galite naudoti prieš kiekvieną pjovimą, tokiu būdu gaminimas yra daug lengvesnis ir neturėsite problemų su jokiu maistu.


3. Dealswin rankinis peilių galąstuvas

Dealswin – virtuvės peilių galąstuvas...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Aukštos kokybės galąstuvas, in Nerūdijantis plienas atsparus ir volframo karbidaspuikiai tinka visų tipų peiliams, nesvarbu, ar jie dantyti, nuožulni kaip japoniški peiliai, ar standartinis peilio briaunas.

Tai modelis, galintis poliruoti peilių ašmenys bukas per kelias sekundes, labai paprasta naudoti, nes tereikia patrinti įrenginio ašmenis, todėl galite sutaupyti, kol įrenginys galąsta peilius. Nebėra pasiteisinimų, kodėl pjovimo įrankiai nėra aštrūs, vos kelis kartus perbraukę šį galąstuvą, jie pasiruošę daugiau.


4. SHARPAL 191H peilis ir žirklinis galąstuvas

SHARPAL 191H galąstuvas peiliams ir žirklėms...

Žiūrėkite kainą AMAZON

su kieta neslystantis pagrindas siurbimo, tai galąstuvas, kuris garantuoja Jūsų saugumą paliekant peilius kaip naujus.

Norėdami jį naudoti, jį reikia pastatyti tik ant stabilaus ir lygaus paviršiaus, paspausti užrakto sistemą ir pradėti galąsti skirtinguose jo plyšiuose.

Šlifavimo fleitos yra stambaus karbido, smulkios keramikos ir volframo plienotodėl šis galąstuvas tinka visų tipų peiliams ir žirklėms, išskyrus tuos, kurių briauna yra nuožulni arba pagaminti iš keramikos.


5. AnySharp peilių galąstuvas

AnySharp Pro peilių galąstuvas (metalinis) su...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Galąstuvas, kuriame naudojami volframo karbido peiliukai, siekiant pailginti kelių tipų skalbinių aštrumą ir naudojimo laiką. virtuviniai peiliainet ir su dantytais modeliais.

Tai labai paprastas naudoti galąstuvas, kuris jus saugiai galandins pjovimo indų ašmenis, nes turi pagrindą, kuris prilimpa prie žemės, taip pat turi puikų kampą, kad būtų pasiektas optimalus galandimas, net jei tai darote. neturi per daug įgūdžių.

Jo galandimo peiliukai yra pagaminti iš metalo lydinio, jie taip pat yra keičiami, net prekės ženklo AnySharp Jame yra keičiamų dalių, kurios užtikrina, kad nusidėvėjus visada gautumėte geriausius rezultatus.


6. Longzon peilių galąstuvas

Peilių galandtuvas, peilių galandtuvas...

Žiūrėkite kainą AMAZON

su padu neslidi guma apačioje, tai peilių galąstuvas Daug pigesnis nei kiti pasirinkimo modeliai, jis visada atliks darbą tuo pačiu kampu ir tuo pačiu kryptimi, o tai yra palanki peilių priežiūrai, kad jie nebūtų įlenkti ar nesusidėvėję.

Tai labai paprasta valdyti, jums tereikės versti puslapį indų, ar tai būtų žirklės, a Kumpio peilis ar apskritai virtuvinius peilius, kad tada švelniai stumtumėte atgal. Šio proceso metu neturėtumėte pakartotinai stumti ir traukti ir nepamirškite to daryti ta pačia kryptimi, kurią suteikia galandimo įranga.


7. Arcos peilių galąstuvas

Arcos galąstuvai, rankinių peilių galąstuvai,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Firminis galąstuvas lankai kad žada palikti jūsų peilius kaip naujus. Naudotojų nuomone, tai puiki priemonė virtuvėje, tiek profesionaliam, tiek naudojimui namuose, nes tai greitas būdas turėti idealų pranašumą bet kokio tipo maistui.

Atkreipkite dėmesį, kad tai nėra drožlių ar drožlių galąstuvas dantyti peiliai, galima naudoti tik su lygiais peiliais. Taip pat nerekomenduojama jo naudoti modeliuose su keraminiais peiliukais.

Jo naudojimas intuityvus ir paprastas, tereikia vadovautis gamintojo rekomendacijomis, 3 praeina per stambius grūdelius, visada nuo rankenos iki galo ir tada 3 praeina per smulkius grūdelius, kad baigtų poliruoti ašmenis.


8. Uervoton peilių galąstuvas

Uervoton 3 pakopų rankinis peilių galandtuvas,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Būdamas pigiausias sąraše ir geriausias taupymo variantas, tai galąstuvas, kuris žada būti efektyvus net naudojant keraminius. dantyti peiliainuožulnus arba lygus, nes turi angas su volframo plieno ašmenimis, kurios padeda paaštrinti bet kokio, net ir labiausiai susidėvėjusio, pjovimo įrankio kraštus.

Dėl neslidaus pagrindo jį lengva ir saugu naudoti, jis taip pat yra galąstuvas peiliai su rankena patogus ir ergonomiškas dizainas, prisitaikantis prie rankos formos, kad garantuotų stabilumą.

Jame yra trys angos, skirtos trims galandimo fazėms: vienas skirtas pašalinti netobulumus stambaus grūdo peilius, kitas – galąsti peilius ir poliruoti bei paskutinis, kuris idealiai tinka kasdieniam galandimui.


peilių galąstuvų rūšys

elektrinis-peilių galandtuvas

Galąstuvų yra įvairių, pasirinkimas priklausys nuo to, kokio tipo peilį turite namuose ir kiek esate įgudę dirbti su šiais įrankiais.

Paprastai žinomas kaip vandens arba alyvos akmenys, šio tipo galąstuvuose naudojamas akytas paviršius, kuris gali būti natūralios kilmės, pvz., belgiški akmenys, kurie yra labai populiarūs (ir brangūs), taip pat yra medžiagų derinys, kuriame sintetinis. gamyba, galinti būti ir vanduo, ir aliejus.

The galandimo akmenys Jie yra ilgą laiką naudojamas įrankis, padeda pašalinti ašmenų pažeidimus ir naudoja vandenį ar aliejų, kad padėtų ašmenims slysti, tik reikia nepamiršti, kad tai galandimo procesas tai turi būti daroma tuo pačiu kampu, todėl reikia daugiau technikos.

  • Rankiniai ir elektriniai galąstuvai:

Skirtingai nuo galandimo akmenų, šiuose rinkiniuose yra V formos peiliukai, kurie netgi gali suteikti plieniniams peiliams naują išvaizdą, todėl svarbu tai daryti tinkamu kampu, kuris jau yra uždengtas ir jums nereikės jaudintis Norėdami įdėti peilį į teisingas būdas, tereikia vadovautis kiekvieno gamintojo rekomendacijomis.

Elektriniai yra labai greiti ir efektyvūs, kai kurie netgi naudoja besisukančius peilius, kad užtikrintų a peilio galas susidėvėję lapai.

Plienai yra iš plieno pagaminti galąstuvai, kurie yra ilgas strypas ergonomiška rankenatiek daug kartų…