7 pagrindiniai „Libertad Digital“ dalykai, kad paruoštumėte namus

Atėjus rudeniui tinkamas metas sutvarkyti namus, atnaujinti kasdien naudojamus daiktus ir rūpintis savo sveikata iš namų, neinvestuojant didelių pinigų.

Dėl šios priežasties mes pasirinkome išskirtinius produktus, prieinamus tik skaitytojams skaitmeninė laisvėvisi jie paremti pripažinto prestižo prekės ženklų kokybe ir garantija bei galimybe gauti beprocentinį finansavimą, greitai, paprastai ir be papildomų dokumentų.

  1. AURORA BALTI STALO INSTRUKCIJA IŠ SEVILIJOS CARTUJA
stalo reikmenys-aurora.jpg

Sukurti 1841 m. su La Cartuja de Sevilla, tarptautiniu keramikos etalonu ir oficialiu Karališkųjų rūmų tiekėju daugiau nei šimtmetį, kokybės garantija, Aurora Blanca stalo reikmenys paverčia bet kurį stalą moteriškiausiu ir subtiliausiu. Paprastos linijos ir klasikinis baltos spalvos dizainas leidžia jį naudoti kasdien.

Tai pilnas 6 paslaugų ir 29 dalių rinkinys, pagamintas rankomis iš puikaus molio indų Ispanijoje, kurį galima įsigyti už 279 € arba 12 dalių be palūkanų po 23,25 € per mėnesį.

PIRKTI AURORA BALTUS STALIUS

  1. DYLAN ČIUŽINIS
mattress-dylan.jpg

Dylan čiužinys, sukurtas Europos miego kokybės instituto ir paremtas daugiau nei 10 metų patirtimi gaminant ir kuriant naujus produktus, skirtus poilsio zonai, užtikrina komfortą ir laikysenos sveikatą.

Viskoinstant medžiagos tankio ir struktūros dėka, slėgis jai pasiskirsto tolygiai, suteikiant malonų nesvarumo pojūtį. Be to, jo fizinės-mechaninės pritaikomumo ir elastingumo savybės suteikia šiam čiužiniui puikią galimybę grįžti į pradinę formą. Užtikrina lovų nepriklausomumą ir palengvina judėjimą ant čiužinio.

Dylan čiužinys yra vidutinio kietumo ir yra įvairių dydžių nuo 355 € (Libertad Digital nariai gali pasinaudoti papildoma 10% nuolaida). Pristatymas nemokamas ir galite išbandyti 100 dienų namuose be įsipareigojimų ir su pinigų grąžinimo garantija.

PARDUOKITE DYLAN ČIUŽINIUS

  1. JONIZUOTA AUKSO PAGALVĖ
jonizuota-pagalvė.jpg

Poilsis yra vienintelis momentas, kai kūnas ilgą laiką išlieka statiškas ir dažnai yra veikiamas neigiamo aplinkos poveikio. Išnaudojus šią situaciją teigiamai, poilsio sistema gali apsaugoti nuo pavojų (pavyzdžiui, elektromagnetinės spinduliuotės) ir netgi suteikti naudos odai bei miegui.

Nanotechnologijų dėka dabar galima padengti milijonų mineralų ir tauriųjų metalų dalelių, kurios kitu atveju būtų nepasiekiamos daugumai žmonių, esantį paviršių.

Jonizuoto aukso pagalvė yra gaminys, kuriame derinamos geriausios poilsiui skirtos medžiagos su mineralų ir tauriųjų metalų savybėmis, kurios parodė organizmui naudingas biologiškai aktyvias funkcijas.

70 cm pločio pagalvę „Ionizzed Gold“ galima įsigyti už 49 € (arba 89,95 € už dviejų vienetų pakuotę).

PARDUOTUVĖS JONIZUOTA AUKSINĖ PAGALVĖ

  1. HOME PLUS NATURAIR ORO VALYTUVAS
oro valytuvas.jpg

Aplinkos taršos lygis miestuose vis didėja. Namuose ar darbo vietose mes susiduriame su didesniu kiekiu teršalų nei išorinėje aplinkoje. Taigi didžioji dalis oro, kuriuo kasdien kvėpuojame, nėra nei grynas, nei švarus.

Apsisaugoti nuo alerginių reakcijų, tokių kaip dažnas čiaudulys ir ašarojimas akyse, o ypač rimčiausių lėtinių ligų, tokių kaip astma ar migrena, situacijų nėra prabanga, tai yra būtinybė.

Oro valytuvas Home Plus Naturair – tai moderniausias įrenginys, kuris valo aplinką ir paviršius uždarose iki 150 m2 ploto vietose. Dėl savo maksimalios galios ir mažų sąnaudų jis puikiai tinka naudoti namuose, darbe arba erdvėse ir patalpose, kurios yra nukreiptos į visuomenę. Home Plus Naturair žada panaikinti 99,97% kenksmingų ore sklindančių dalelių ir blogų kvapų bei atnaujina ir išvalo aplinką bei paviršius nuo virusų ir bakterijų, išvengiant alergijų, astmos, dermatito, širdies ir kraujagyslių problemų ir kt…

Galite gauti jį į namus be siuntimo išlaidų už 849 € arba finansuoti be palūkanų už mažiau nei 1 € per dieną. Libertad Digital nariai gali pasinaudoti 5% nuolaida.

PIRKTI HOME PLUS NATURAIR VALYTUVĮ

  1. CHEF PLUS ETERINIŲ SULČIŲ IŠTRAUKTĖS
sultys-chef-plus.jpg

Vis labiau suvokiame sveikos mitybos svarbą, tačiau dažnai kasdieniniame šurmulyje nespėjame susėsti ir pasigaminti pačių patogiausių maisto produktų. Dėl šios priežasties Chef Plus Essential palengvina sveikos mitybos įpročių palaikymą..

Tai galingas ir itin tylus sulčiaspaudė, veikianti šalto spaudimo technika, galinti išspausti visas sultis iš į jį dedamo maisto. Tai taip pat yra saugus pasirinkimas sveikai mitybai ir sveikam gyvenimui. Sveikiausias, patogiausias ir efektyviausias būdas gaminti sultis, kokteilius, ledus ir šerbetus, išlaikant visą skonį ir išsaugant natūralias vaisių ir daržovių savybes. Skirtingai nuo maišytuvų, tai pasiekiama dėl revoliucinės technologijos, leidžiančios sultis iš maisto gauti iš pradžių susmulkinant, o vėliau – šalto spaudimo būdu.

Chef Plus Essential suteikiama 10 metų garantija ir kartu pateikiama receptų knyga su 100 ruošinių. Dabar jis gali būti jūsų už mažiau nei 25 € per mėnesį.

PARDUOTUVĖS CHEF PLUS ESSENTIAL

  1. SAN IGNACIO OPTIMUM PLUS PAN RINKINYS
pan-optimum.jpg

Su San Ignacio kokybės garantija ir šefo Pepe Rodríguez rekomendacija, „Optimum Plus“ keptuvių rinkinys yra kiekvienos virtuvės pagrindas.

Pagaminti iš korozijai atsparaus presuoto aliuminio, jie turi nepridegančią dangą, kuri leidžia lengvai valyti ir neleidžia maistui prilipti prie dugno proceso metu.

Jis pristato išorinį vario spalvos dizainą. Jo pagrindas yra taškinė indukcija, kuri leidžia paskirstyti šilumą įvairiose keptuvės vietose ir yra atspari korozijai. Šios keptuvės yra suderinamos su visų tipų viryklėmis ir yra tinkamos plauti indaplovėje. Jų rankenos yra…