7 geriausios nešiojamos dujinės viryklės maisto ruošimui

The nešiojamos dujinės viryklės gali jus išlaisvinti iš įkalčių, pavyzdžiui, nutrūkus elektrai, ką pastaruoju metu girdime dažnai. Tačiau jie taip pat yra puikus sprendimas visoms jūsų kelionėms, stovyklavimui ar ekskursijoms. Dėl šios priežasties nešiojamos dujinės viryklės kaip ir Orbegozo FO 3500jie yra puikus pasirinkimas, ypač dėl to, kad jie yra pigūs, labai paprasti naudoti ir netgi gali būti naudojami kaip pagrindinės virtuvės priedas.

Tačiau rinkoje jų yra daug Įvairūs 2 ar daugiau degiklių variantai, kuriuos galite apsvarstyti, todėl apsispręsti dėl pirkimo nėra taip paprasta. Dėl šios priežasties šiandien atrinkome tik geriausius rinkoje esančius variantus.

Kokia yra geriausia nešiojama dujinė viryklė rinkoje?

Nepaisant daugybės pasirinkimų, kuriuos rasite ieškodami a nešiojama dujinė viryklėNe visi yra vienodi arba turi tas pačias savybes. Ir šiandien pristatome jums mūsų pasirinkimą 8 geriausi variantai rinkoje priimti teisingą pirkimo sprendimą. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Nešiojama dujinė viryklė Orbegozo FO 3500

portable-gas-cooker-orbegozo-fo-3500.jpg
Orbegozo FO 3500 nešiojama dujinė viryklė

Nėra jokių abejonių, kad tai yra puikus pasirinkimas, kurį turėtumėte apsvarstyti, nes tai yra a nešiojama dujinė viryklė Jo korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Veikia tiek su propano, tiek su butano dujomis, kuris leidžia jums turėti didelį universalumą, nes galite naudoti bet kurį iš jų. Jo pjezoelektrinė uždegimo sistema leidžia jaustis patogiau uždegant degiklius.

Turėk iš viso 3 degikliai, didelis 4,3KW, kita vidutinė 3,4KW ir mažoji 0,75KW. Be to, šis modelis pasižymi dideliu efektyvumu naudojant dujas, todėl sunaudos kuo mažiau. Jūsų optimalus veikimas, turi būti naudojamos dujos G-30 arba G-31nes palaiko kiekvieno iš jų slėgio lygius.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jis labai kokybiškas, greitas ugnis, turi automatinę uždegimo sistemą„. Be to, jie teigia, kad „Tai gana didelė ir graži virtuvė, laužai labai galingi, nors keptuvės slysta„. Tai labai geros kokybės modelis, kuriame vienu metu galėsite gaminti 3 degiklius kelis patiekalus.

žiūrėti kainą

2. Nešiojama dujinė viryklė Orbegozo FO2720

portable-gas-cooker-orbegozo-fo2720.jpg
Orbegozo FO2720 nešiojama dujinė viryklė

Tai yra nešiojama dujinė viryklė su tvirtu nerūdijančio plieno korpusu kad suteiktumėte kuo daugiau universalumo. Šis modelis išsiskiria grūdinto stiklo viršutiniu paviršiumi, todėl valymas yra daug lengvesnis. Turi apsaugos sistemą Liepsnos gedimo įrenginys, Dėl to tuo atveju, jei liepsna netyčia užgęsta, dujų išleidimo anga bus nedelsiant nutraukta, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų namuose.

Tai modelis turi du trigubo vainiko degiklius, kurių galia yra 4,3 ir 3,4 kW. Dėl to labai efektyvu gaminti maistą bet kokioje aplinkoje, nes taip gali būti naudoti tiek viduje, tiek lauke be jokių nepatogumų. Šis modelis veikia tiek su propano, tiek su butano dujomis, todėl neturėsite problemų dėl naudojamų dujų rūšies.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „įspūdinga, visiškai pranoksta lūkesčius, be to, labai greitai pagaminama viskas, ko reikia„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Jis turi labai gerą apdailą ir galią, taip pat yra labai funkcionalus ir labai geros kokybės„. Tai labai elegantiškas modelis, kurį galite patalpinti bet kurioje savo namų erdvėje.

žiūrėti kainą

3. Nešiojama dujinė viryklė MPM Smile-KN

portable-gas-cooker-mpm-smile-kn.jpg
Nešiojama dujinė viryklė MPM Smile-KN

Tai vienas trijų degiklių viryklė tai suteiks jums puikų našumą ir kad jame yra visiškai reguliuojamas liepsnos valdymas. Kiekvieną degiklį galima reguliuoti atskirai, todėl galėsite ruošti mėgstamus patiekalus. Turi praktiškas dangtelis, su kuriuo jį galima uždaryti, todėl jį labai lengva transportuoti ir taip išvengsite nešvarumų, todėl puikiai tinka neštis visur, kur norite gaminti.

Turi emaliuotas metalinis korpusas kuris apsaugos jūsų virtuvę nuo išorinių veiksnių, tokių kaip drėgmė ar temperatūros pokyčiai. Tokiu būdu pailgės prietaiso naudojimo laikas. Tai veikia tik su G-30 butano dujomis, kurių slėgis yra 37 Mbar. Šioje virtuvėje yra 2,4 kW didelis degiklis, vidutinis 1,9KW ir mažas 0,9KW, su kuriuo jūsų nešiojamoje virtuvėje bendra galia bus 5,2KW.

Nuomonės, kurias nusipirko šį modelį, yra gana teigiamos ir užtikrina, kad „Tai tikras stebuklas, be to, kad yra gražus, jį lengva valyti ir puikiai veikia, nes yra galingas modelis su labai tinkamu dujų reguliavimu.„. Be to, jie pabrėžia, kad „Jis turi labai gerą kainą, be jokių pažeidimų ir labai lengvas surinkimas naudojant įprastą dujų žarnąTai trijų degiklių modelis, kurio kainos ir kokybės santykis yra puikus.

žiūrėti kainą

4. Nešiojama dujinė viryklė Campingaz 167268

portable-gas-cooker-campingaz-167268.jpg
Campingaz nešiojama dujinė viryklė 167268

Tai apie a nešiojamos dujinės viryklės modelis kuris yra gana kompaktiškas ir tuo pat metu labai galingas. Turi du 1,8KW degiklius, kurie yra reguliuojami atskirai ir kai kurie nuimamos lentynos, kurias galima plauti indaplovėje, puikiai tinka bet kokiems maisto gaminimo poreikiams, kurių jums gali prireikti. Jis yra labai praktiško dizaino ir kompaktiško dydžio transportavimui.

Jis veikia su CV 470 Plus kasetės, kuriuos labai lengva surinkti dėl EasyClic-Plus sistemos. Visiškai lygus virtuvės paviršius leidžia lengvai pašalinti nešvarumus tik drėgna šluoste. Tai labai lengva virtuvė, todėl ją labai lengva transportuoti ir jos Bendra galia gali siekti iki 3600 W. Šis modelis nerekomenduojamas naudoti patalpose, todėl turėtumėte jį naudoti tik lauke.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Jį labai paprasta naudoti, jo valdikliais lengvai reguliuosite šilumą, jį lengva valyti ir idealiai tinka stovyklavimuiKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai praktiškas, būtinas produktas, kurio dujų sąnaudos yra gana normalios„. Tai labai praktiškas modelis ir gana kompaktiškas, kad jį būtų galima pasiimti bet kur.

žiūrėti kainą